מכללת אלבאום

היי. יש לי התלבטות גדולה מאוד לגבי תחום הלימודים בו אני רוצה לעסוק. דבר ראשון אני מתלבטת האם ללמוד לימודי תעודה או שלימודי תואר "נחשבים" יותר. מעבר לכך, היית ביום פתוח של מכללת אלבאום. אישית מאוד התלהבתי מהשיטה ואני מוצאת אותה מעניינת אך סכום הלימודים יקר מאוד.נאמר לי שניתן לשלב עם לימודים אלו גם לימודי תואר ראשון במדעי החברה והרוח של האוניברסיטה הפתוחה בעם אין לחץ מסיבי שלי לימודים ובאמת ניתן להתחיל ולסיים תוכנית זו זה מסתכם בסכום לימודים כמעט לא הגיוני. שמעתי שניתן לקחת קורס פרטי אצל אלבאום עצמו וללמוד ממנו את השיטה. האם יש עוד מקומות שעוסקים בשיטת טיפול דומה, שכן מוכרים ע"י משרד החינוך? אם אני מוציאה תעודת מטפל באלבאום יש מה לעשות אם זה אח"כ? וללימודי פסיכותרפיה גופנית, מישהו יודע מה הדרישות ואיפה לומדים? סליחה שזה ארוך..אוקיר כל עזרה

לימודים במכללת אלבאום.

גם אני בדיוק כמוך עדיף תדברי עם בוגר מכללה גם אני רוצה להירשם. קחי בחשבון נרשמת צריחה להיות יזמית. אם תרצי יכולה להביא לך טלפון בוגר בהצלחה.

אל תירשמו !!!!!

לא שווה את הכסף!!!! לא מחזירים את הכסף!!!! לצאת מהמכללה הזאת עם הכסף שמגיע לכם אחרי חודש זה כמו לצאת מחול טובעני!!! תיזהרו!!!!מניסיון אני מדברת!1
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
לקויות למידה
בחר
בחר