מצוקת הלבד

חברות יקרות שלום

אני אם חד הורית כמעט 16 שנה, מתמודדת בקשיי היום יום ללא עזרת משפחה וללא עזרת האב.

אומרת כל יום תודה לאל יש לי את בני ושאני מפרנסת אותו בכבוד בשעות קשות של עבודה.

אך לפעמים, אני מוצאת את עצמי כל כך חסרת אונים מול אנשים רעים שלא מתחשבים.

ולפעמים חסר לי האדם שיעמוד לצידי ויעזור לי להתמודד עם אותם אנשים רעים.

יש לי בעיה עם שכן שהמזגן שלו הורס לי את יום והלילה והוא לא מוכן לתקן. הוא בהחלט מנצל את העובדה שאני חד הורית

ואין לי פה איזה בן זוג שיקים קול צעקה.

אין לי כסף לממן עורכי דין, ועד שהגעתי לבית שבו אני גרה היום עברו שנים ארוכות כך שאיני מעונינת להחליף בית אין לי כח לזה.

יש לכן איזה רעיון למי יכול לעזור לנו, לחד הוריות שאין לנו בן זוג תומך.

איזה אגודה או משהו כזה.

תודה

מיקה

מיקה שלום  

גם אני חד הורית ואף פעם לא חשבתי שאים אין לי בן זוז אז אני חלשה או השכן לא מקשיב לי מאוד חשוב מה את משדרת ואותו שכן לא היה מקשיב גם לבן הזוג שלך ניתקלת באדם כזה  

חד הורית בעיני אלו נשים חזקות מאוד ועצמאיות  עובדה את מפרנסת ומגדלת את בניך לבד  אני יותר טובה בלדבר 0546206806 אשמח לעזור לך

מיקה שלום

תודה על השיתוף והכנות הארה ואולי אף טיפ אם יורשה לי המקרה שתיארת הינו תוצאה של........  קחי והכירי בחוזקות שלך לפחות שלוש ותנסי משם ליצור רצון לעשייה וצמיחה אישית הדרך תהיה ישרה לעיתים עקומה לעיתים תעצרי אך זה שווה את הכל ולאחר אני לא מבטיחה דברים,אירועים,אנשים יהיו אחרת .

רק טוב

מיכל

שלום מיקה,

נכון שאנחנו חיים במציאות שצעקות עוזרות. לצערי, הרבה פעמים אחרי שצועקים מקבלים את מה שמבקשים. אבל זו לא הדרך היחידה. אולי במקום להקים קול צעקה, תשתמשי בהתמדה. כל יום, תדפקי בדלת, ואת יכולה לגייס לשם כך גם את הילד שלך, הוא כבר בן 16, ותגידו לשכן שהמזגן מפריע ושאת מבקשת שיתקן אותו. 

כל טוב,

הדס

אם הוא לא ייענה בחיוב לפניותיך בתקופה של כמה שבועות ניסוי יומיומי חוזר, הודיעו לו שאתן פונות ציבור הרחב לקבלת עזרה, ולכן תפרסמו את התייחסותו אליכם ברבים.

אם הוא ייעתר לפני הפרסום- מה טוב.

אחרת, תוכלו לתלות שלט חוצות גדול, המפרט את הבעיה ויחסו של השכן לפניותיך. על המרפסת/חלון שלכם אם היא פונה לרחוב, ולהזמין עתונאים שיפרסמו זאת.

מנסיוני חשיפת המשחק שלו משנה את המשחק.

שיטה אחרת היא להפיץ את הסיפור בעלון מודפס אפילו על נייר זול, בכל השכונה ובשכונה בה גרים קרובי משפחתו.

שוקי

אם הוא לא ייענה בחיוב לפניותיך בתקופה של כמה שבועות ניסוי יומיומי חוזר, הודיעו לו שאתן פונות ציבור הרחב לקבלת עזרה, ולכן תפרסמו את התייחסותו אליכם ברבים.

אם הוא ייעתר לפני הפרסום- מה טוב.

אחרת, תוכלו לתלות שלט חוצות גדול, המפרט את הבעיה ויחסו של השכן לפניותיך. על המרפסת/חלון שלכם אם היא פונה לרחוב, ולהזמין עתונאים שיפרסמו זאת.

מנסיוני חשיפת המשחק שלו משנה את המשחק.

שיטה אחרת היא להפיץ את הסיפור בעלון מודפס אפילו על נייר זול, בכל השכונה ובשכונה בה גרים קרובי משפחתו.

שוקי

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
משפחות חד-הוריות
בחר
בחר