מלגות לאמהות חד הוריות

שלום לכולם האם ידוע לכם אם יש מלגות ללימודים אקדמיים לאמהות חד הוריות? ואם כן, לאן, למי פונים? מאיפה מתחילים? תודה

אני מצרפת לך כתובות....

של אתרים העוסקים בנושא. בהצלחה! http://www.yedid.org.il/NewspMain.asp?id=470 http://www.student.co.il/?CategoryID=267&ArticleID=397&Page=1 http://www.wgalil.ac.il/default.asp?catid=%7B76E36320-9CA3-4797-ACDC-BFC389F973C3%7D http://www.yoram.co.il/ts.cgi?tsscript=mil/index&c=2.0&p=2

יש מילגות ללימודים אקדמאיים

לכל דבר יש תנאים וגם ללימודים האקדמאיים. א.במידה וקיבלת 24 חודשים מתוך 36 חודשים גמלת הבטחת הכנסה מהמוסד לביטוח לאומי (כל סכום) , את זכאית לדמי מחייה ממשרד התמת"ת שמחושבים לפי הגימלאות, לאם חד הורית +2 ילדים ויותר,תקבלי דמי מחייה בגובה שקיבלת לפני כן,כל 4 חודשים תשלום אחד (10,000 ש"ח בערך כל 4 חודשים) ,לא לשכוח שבמידה ועבדת וקיבלת השלמה,אזי דמי המחייה יחושבו לפי הגימלה האחרונה שקיבלת. ב. מכללת עמק יזרעאל היא היחידה שמעניקה מילגת לימודים מלאה (3 שנים) לתואר ראשון להורים יחידים. ג. עד כמה שידוע לי , אין מוסד אקדמאי אחר הנותן מילגת לימודים מלאה. אם אורית תסכים,אפרסם כאן את המייל שלי ואתן פרטים נוספים. אני בעצמי סטודנטית,כרגע במכינה 30+ ובמרץ מתחילה את הלימודים ,היו ראיונות למילגות ואושרו כל הבקשות למילגה מלאה. בהצלחה.

חופשי תפרסמי.

שלום.אני אם חד הורית ומאוד רוצה ללמוד..רציתי לדעת אם יש מילגות מלאות שיכולות לכסות לי את כל התקופה של הלימודים..ואם כן..איפה?והאם גם למכינה יש מילגה?.והאם כשנירשמים ללימודים חייבים לשלם את הסכום עד לקבלת המילגה? כי אין לי איך לשלם בהתחלה..אשמח לתגובה..תודה.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
משפחות חד-הוריות
בחר
בחר