08.09.14 | 14:44
סדנת קונדיטוריה בחיפה!

עדיין יש מקומות לסדנת הקונדיטוריה שלי!

החגים מתקרבים בצעדי ענק. למה להכין את אותם הקינוחים שוב ושוב כשאפשר להרשים את האורחים והמשפחה עם קינוחים מעולים ולא קשים להכנה. תצטרפו אלי ביום ששי הקרוב. לסדנא מרתקת ומלמדת שתקפיץ את הקינוחים שלכם בכמה רמות....

חשוב לי שתצליחו ליישם את כל מה שלמדתם ולכן אחרי הסדנא, תיפתח קבוצה סגורה בפייס שבה אני אמשיך לעזור לתמוך בכם.

לפרטים נוספים, התקשרו אלי 054-6217450 או תשאירו את הפרטים בפייס ואני אחזור אליכם.

הנה כמה תגובות של משתתפים מהסדנא הקודמת:

"הייתי כבר בסדנאות בסגנון הזה בעבר, מיותר לציין שהעבירו אותם אנשים שעוסקים בקונדיטוריה שנים רבות, ורמת ההדרכה בסדנה שלך לא נפלה מהם ואולי אף עלתה עליהם. אהבתי מאוד שהיו הסברים לא רק על טכניקה ושיטות עבודה, אלא גם על ההיגיון מאחורי הדברים."

"סדנא הייתה מצויינת, ניכר כי היה תכנון מעמיק לפרטי הפרטים, רצף זרימה, סדר לוגי בהכנה, חוברת מתכונים פשוטה וברורה, אווירה טובה ומלמדת, הסברים פשוטים וברורים, לוק משגע בתוצרים וכיף גדול לחיך."

29.04.17 | 17:22

הי

תודה על ההמלצה! נראה מצוין! אני עשיתי כמה קורסים בבית הספר לקונדיטוריה אסטלה, ואני יכול לומר שזה תחום מרתק בעיני. בכל קורס למדתי טכניקות חדשות להכנת קינוחים טעימים ויפיפיים, ובכל פעם אתגרו אותנו עם משהו קשה ומסובך יותר, זה פשוט הנאה! מי שמתעניין בעולם הזה, ומוצא את עצמו שעות במטבח, אני ממליץ בחום להתנסות! 

01.08.17 | 18:45

יש במרכז?

חגיטוש, אפיה ועוגות ביתיות

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אפיה ומתוקים
בחר
בחר