לימודי קונדיטוריה ואפייה איפה?

שלום לכולם אני כבר שנים רוצה ללמוד את המקצוע ולא בדיוק יודע איפה להתחיל כמות החומר לקריאה בנידון ברשת הינו מוגבל ביותר. כדי להיכנס לתחום איפה עדיף ללמוד בארץ או בחו"ל? ואם בארץ אז איפה עדיף ואיפה ממולץ?

לימודי קונדיטוריה

הי, חשוב לי קודם כל לציין שאין לי שום קשר אישי או פרסומי עם תדמור, אני למדתי שם,8 חודשים+חודש סטאז, משעה 8 בבוקר עד השעה 15 בצהריים-זה קורס אחד, יש קורס ערב שהוא יותר קצר.פחות שעות אני בכל אופן ממליצה על תדמור,יש דעות לכאן ולשם לגבי תדמור,יש אומרים שהם עדיין משתמשים בשיטות אפיה ובישול של פעם,יחד עם האפיה העדכנית,אבל חייבת להגיד שאלו שיטות שכל קונדיטור חייב לדעת,מאיפה הכל התחיל בעצם. יש הרבה מקומות שניתן ללמוד קונדיטוריה ואפיה,יש סדנאות השאלה מה אתה רוצה לעשות עם זה,כי אם אתה מחפש מקצוע רציני לחיים ,אני ממליצה באמת לחפש מקום שיתן לך את כל מה שאתה צריך כדי לצאת מקצועי לעולם.

משהו רציני

כמו שאמרתי כבר אני מעוניין להיכנס למקצוע הזה בצורה רצינית, אם באופן פרטי או מוסדי תיירותי השאלה היא איפה מומלץ ללמוד ומה אני צריך לבדוק לפני? והאם בכלל עדיף ניסיון על תעודה??

הכל טוב

אז מה עדיף לך לבדוק? אם יש לך אפשרות להיכנס כרגע למקום עבודה בו ילמדו אותך דברים,הייתי הולכת על זה,ואחר כך בודקת אפשרות של לימודים או סדנא,יש הרבה אנשים שמתחילים ככה,קודם עובדים,מבינים שהם ממש אוהבים את המקצוע,ואחר כך עושים קורסים קטנים פה ושם,לעשרת הידע. כשאתה בודק לעצמך מקום בו תרצה ללמוד,כדאי בכלל להגיע אל המקום עצמו ולהתרשם, חוץ מתדמור,יש את בישולים,מלון דן חיפה שהוא מעולה,תבקש אפילו שישלחו לך פרוספקט הבייתה,עם שעות לימודים מחירים ותוכן הקורס. אני התחלתי הפוך כי הייתי בגיל שלא בדיוק ידעתי מה אני רוצה,כשהתחלתי ללמוד בתדמור,פשוט התאהבתי,ונהנתי שם מכל שניה,יותר מזה...לא החסרתי אפילו יום אחד של לימודים. אחר כך הרחבתי את הידע שלי בקורסים,בארץ וגם בחול. אז אם אתה כבר יודע שזהו מקצוע לחיים,תתחיל לבדוק לעומק כל מקום שמלמד בצורה רצינית לאן לא ללכת בנתיים? לסדנאות,בדרך כלל משלמים הרבה ולא מקבלים הרבה מתמורה,סדנאות אורכות כ 3-4 שעות בדרך כלל,כך שבמעט שעות לא ניתן ללמוד מקצוע שלם.אלא רק משהו ספציפיונקודתי.

מה עם אילת

ראיתי שגם בקמפוס באילת מלמדים קונדיטוריה, שם הלימודים מחייבים התנסות מעשית רצינית במהלך הקורס. אני די גמיש מבחינת מגורים ואין לי בעיה להעתיק את מקומי לטובת הלימודים. האם מישהו יודע משהו בנידון??

אני לא מכירה את הבית ספר הזה

מה שבטוח שאם אתה באילת תיהיה לך הזדמנות לעבוד בבית מלון ולהכיר גם את המטבח הפרווה,שזה יתרון עצום! תבדוק טוב את המקום ההוא ומה הוא נותן לך תמורת הכסף שתשלם. בהצלחה

עוד משהו...

ממליצה לך לנסות לחפש תגובות גם בפורום אחר...הדעה שלי טובה :-) אבל היא רק אחת לא?

לימודי קונדיטוריה ואפייה איפה?

שלום לכולם אני כבר שנים רוצה ללמוד את המקצוע ולא בדיוק יודע איפה להתחיל כמות החומר לקריאה בנידון ברשת הינו מוגבל ביותר. כדי להיכנס לתחום איפה עדיף ללמוד בארץ או בחו"ל? ואם בארץ אז איפה עדיף ואיפה ממולץ?

הי עומרי

בתור התחלה הייתי ממליצה שאם יש לך את האופציה של חול אישית הייתי מציעה את הקורדון בלו או בתי ספר אחרי בצרפת קורסים קצרים יותר בחול הייתי נוסעת על אוסטריה או הונגריה או גרמניה כל היסודות הנלמדים הם הטובים ביותר בעולם .זה מבחינת חול מבחינת הארץ אתחיל יש לך את : גאיה-של הנס ברטלה שהוא מקצוען בלתי רגיל והבנתי שניתןלעשות אצלו התמחות יש את מלונות דן שהטוב בהם היה דן כרמל על דן ועל תדמור אומרים שהם מלמדים בשיטות ישנות אבל כפי שכבר אמרו לך לפני הבסיס מושתת על השיטות הישנות ויש את ויולה שגם מעבירה שיעורים נהדרים לא ללכת לסדנאות של יום אחד כהתחלה אם אתה רוצה להיות קונדיטור ויש כמה מקומות שאני נמנעת מלהזכיר את שמם שמוגדרים"מכללות לבישול ואפיה"אבל תכלס התעודה שלהם לא שווה כלום וכן המקצועיות שלהם ממש ממש לא רצינית בהצלחה

התחלנו לבצע סקירה מקיפה של בתי ספר בארץ

כרגע יש סיקור מקיף על 4 בתי ספר, ואנחנו עובדים על השאר. ניתן להתרשם כאן: איפה לומדים. מקווה שזה יעזור. צוות Manteka

שלום, קוראים לי גלית, ראיתי שאתם מדברים על קורסי קונדיטוריה ורציתי להמליץ על קורסים בדן גרומה ת"א- בית הספר החדש של מלונות דן. יש קורס של 20 מפגשים ויש קורסים קצרים יותר של 3 מפגשים שמתמקדים בנושאים ספציפיים כמו שוקולד, שמרים, טארטים וכדומה. בכל הקרוסים לומדים בשיטת עבודה Hands on בה כולם עובדים בעמדות עבוד אישיות בסדנת קונדיטוריה חלבית מקצועית.

היי אני מאוד מעוניינת ללמוד את עולם הקונדטריה אני מאוד אוהבת לאפות ואני תמיד אופה בבית המון עוגות ועוגיות ומאוד אוהבת בצקים אני עושה הרבה מאודבדברים מבצקים אני מעוניינת לדעת איפה מומלץ  ללמוד את העולם הזה קונדיטוריה תודה

היי אבל תסכימו איתי שבשביל לאפות ולבשבל את האוכל הטעייייייייייים הזה צריך גם מטבח נוח, אסטתי ויפה? ישנם חברה של מטבחים בצפון שעושה התקנות בכל הארץ. 

ועוד דבר שלא ידעתם - על מנת למנוע כל מיני חדירת חיידקים וכמו שנאמר מקום אסתטי צריך שיש טוב, מה זה אומר? שיש למטבח הוא מונע הצטבות בקטריות (אף אחד לא רוצה חיידים בעוגות emo_16.png ).

היי,

מה אתה רוצה ללמוד בדיוק? אם אתה מתעניין באפיית לחם,

אני מכיר קורס אופי לחם מצוין, כאן יש מידע נוסף עליו: http://www.estella.co.il/studies/%D7%A7%D7%95%D7%A8%D7%A1-%D7%90%D7%95%D7%A4%D7%99-%D7%9C%D7%97%D7%9D/. מדובר בקורס באורך של 70 שעות אקדמיות בשיתוף עם אחד מאופי הלחם הטובים בעולם.

אני עשיתי את הקורס וכיום בעל מאפיית לחם מוצלחת משלי.

בהצלחה!

ממש רוצה לחזק את התגובה שלפני - של יוסיאל, ולציין לשבח גם את הקורסים בקונדיטוריה שלהם כאחד הטובים ביותר בארץ.

מאוד מומלץ!

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אפיה ומתוקים
בחר
בחר