26.08.06 | 23:37
עוגיות שוקלד ציפס
אוקיי אני במרוץ אחרי העוגיות שוקלד ציפס הכי מוצלחות-מה שאומר הכי דומות לאלו שנמכרות בחבילות האלו...שמכילות גם שיבולת שועל?אגוזים? השמנמנותה אלו....נו אלו שממכרות חשוב לציין-לא רכות-קריספיות מבפנים ומבחוץ.עשיתי את העוגיות שוקלד ציפס של אורנה ואלה-מהספר-מוצלח-אכן-קריספי-אבל זה לא שמנמן כזה כמו בחנויות:) למישהו יש מתכון מנצח?
27.08.06 | 13:41

עוגיות שוקולד צ'יפס מעולות

הנה מתכון טעים להפליא ומפורסם, בעיקר בגלל הסיפור שמאחריו: אי שם בארה"ב ישבו כמה חברות בנימן-מרכוס והתפעלו מעוגיות השוקולד צ'יפס של המקום. הן ביקשו מהמלצר את המתכון, והוא שלח אליהן את השף שנתן בשמחה את המתכון, אבל מאוחר יותר הן גילו שבחשבון חייבו אותן על 100$ (האמת, יש גרסאות שמעלות את המחיר בהרבה). כנקמה, הן החליטו להפיץ את המתכון לכל מי שרוצה. במתכון המקורי יש גם אגוזים, ספתא שלי הייתה מכינה בלי. עוגיות ה-100$ של נימן מרכוס: 1 כוס סוכר 1 כוס סוכר חום חבילת מרגרינה 2 ביצים 1 כפית תמצית וניל 2 כוסות קמח רגיל 2 ו-1/2 כוסות שיבולת שועל 1 כפית סודה לשתייה 1 כפית אבקת אפייה מעט מלח 3/4 כוס שוקולד צ'יפס (בערך 1/2 חבילה) מערבבים יחד את הסוכר הלבן והחום, המרגרינה, הביצים והוניל. מוסיפים את הקמח, שיבולת השועל, אבקת האפיי, הסודה והמלח ומערבבים שוב. מוסיפים את השוקולד צ'יפס ומערבבים. יוצרים כדורים קטנים (בערך בגודל של כדורי גולף) ומניחים על תבנית אפייה לא משומנת. אופים ב- 175 מעלות ל-10 דקות בדיוק, לא יותר ולא פחות.
27.08.06 | 13:48

ברור קטן

המרגרינה צריכה להיות מומסת? מרוככת? מערבבים במיקסר? ידני? הן באמת יוצאות כמו בחנויות? שמנומנות ול-א רכות? קריספיות?
27.08.06 | 15:05

תשובות:

אפשר לערבל ואפשר ללוש עם הידיים (הדרך המועדפת עלי), והן יוצאות קריספיות מבחוץ ורכות מבפנים.
27.08.06 | 23:15

אז זה...

לא זה לצערי. אני מדברת על אלו שקונים בחבילות מוכנות כאלה-יבוא מחול (אלא מה) אבל נמצאות בכל סופר-מ-ד-ה-י-מ-ו-ת. הו שמנמונת כאלה מלאות בשוקלד ואגוזים וקריספיות-ואל נוטפות שמן. מעולות. אני פשוט לא זוכרת מה שם החברה.
30.08.06 | 10:38

עוגיות שוקלד ציפס

אוקיי אני במרוץ אחרי העוגיות שוקלד ציפס הכי מוצלחות-מה שאומר הכי דומות לאלו שנמכרות בחבילות האלו...שמכילות גם שיבולת שועל?אגוזים? השמנמנותה אלו....נו אלו שממכרות חשוב לציין-לא רכות-קריספיות מבפנים ומבחוץ.עשיתי את העוגיות שוקלד ציפס של אורנה ואלה-מהספר-מוצלח-אכן-קריספי-אבל זה לא שמנמן כזה כמו בחנויות:) למישהו יש מתכון מנצח?

מתכון שמעיד על עצמו שהוא פריך ומשמין:

מצאתי במתוק.נט, אתר חמוד, לא ניסיתי אבל זה נשמע מתאים לתיאור שלך: עוגיות שוקולד צ'יפס פריכות ושמנות.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אפיה ומתוקים
בחר
בחר