אם אנחנו כבר בעוגות נוסטלגיה

יש עוגה שגם כיכבה אצלנו בבית-היא ממש מתוקה-אבל הולכת יופי עם קפה...בחורף בעיקר.כי היא די ..."עשירה" אבל קשה לומר לה לא- זו עוגה שמורכבת משכבות כאלה של בצק דומה מאוד לבצק חול אבל הוא מכיל דבש ופחות מתפורר ובין השכבותיש קרם חמאתי כזה ...בבע לבן אין לי מושג מה שמה... אנ אשתדל איכשהו להשיג את המתכון אבל אם למשיהו שי מושג על מה אני מדברת זה יהיה ממש נחמד.

אולי קרמשניט?

אין לי מושג

איך קוראים לה אבל אם תקלידי לי בקצרה איך מכינים או איך נראת-אדע

הו, קרמשניט זה דבר נהדר

העניין הוא שכמעט כולם לא מכינים את הבצק בעצמם אלא קונים עלים מוכנים לקרמשניט (כן, יש מוצר כזה בכל סופר כמעט), הם די דומים במרקמם לבצק עלים, כך שאני לוידעת אם הבצק באמת מכיל דבש. בין העלים יש מילוי של קרם שעשוי בדרך כלל מפודינג וניל עם שמנת מתוקה והשאר נתון לשיקול האופה. מעל הכול- אבקת סוכר.

אה מכירה

לא זה לא זה. את ממש מרגישה את הדבש בבצק...והקרם לא ככ פשוט-שממת ופודניג. בכלל שמתי לב-עם כל הכבוד-ויש כבוד...המטבח הישראלי לא מספיק מפותח כמוש הייתי רוצה לראות אותו. במיוחד לא באפייה. כל מיני דברים שכבר עבר זמנם ממזמן באירופה-רק מתחילים להכנס לאופנה פה...וזה חבל. זה לא שאנשים לא פתוחים למשהו יותר טוב-הם כן-פשוט כנירא לא הגיע הזמן....כי המטבח בחול-כמי שטיילה הרבה...הוא הרבה יותר מגוון מפה בארץ. הגיע הזמן למהפכה

יאללה, סופר וומן, לכי על זה!

ויוה לה רזיסטנס!

אם אנחנו כבר בעוגות נוסטלגיה

יש עוגה שגם כיכבה אצלנו בבית-היא ממש מתוקה-אבל הולכת יופי עם קפה...בחורף בעיקר.כי היא די ..."עשירה" אבל קשה לומר לה לא- זו עוגה שמורכבת משכבות כאלה של בצק דומה מאוד לבצק חול אבל הוא מכיל דבש ופחות מתפורר ובין השכבותיש קרם חמאתי כזה ...בבע לבן אין לי מושג מה שמה... אנ אשתדל איכשהו להשיג את המתכון אבל אם למשיהו שי מושג על מה אני מדברת זה יהיה ממש נחמד.

יש מצב שהשכבות זה למעשה מרנג?

מרנג - חציפה של חלבונים עם סוכר, כאשר ישנם כמה סוגים של מרנגים, כאלו שמחממים את החלבונים ומקציפים מעל בן-מארי, יש כאלו שמקציפים ושופכים מי סוכר רותחים. מה שבסופו של דבר מביא לקציפה מאוד יציבה (נשיקות) שעומדת גם באפייה.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אפיה ומתוקים
בחר
בחר