עוגת פראג

עוגת פראג

שלום לכל האופים והאופות. אני מחפשת בנרות מתכון מקורי של עוגת פראג. מישהו שמע עליה? זו עוגה שמכילה גם בבצק שלה וגם בקרם ריבת חלב( ריבת חלב-לא חלב מרוכז) אשמח מאוד מאוד למתכון מנצח.

נסי את זה..

עוגת ריבת חלב בחושה מצרכים: 150 ג' חמאה רכה 200 ג' סוכר (כוס) 3 ביצים 1/3 כוס ריבת חלב 1 כוס חלב חם 210 ג' קמח תופח (כוס וחצי) קורט מלח אופן ההכנה: לחמם תנור לחום בינוני. להקציף חמאה וסוכר, להוסיף ביצים אחת אחת. להוסיף ריבת חלב , לערבב לתערובת אחידה. להוסיף חלב ,קמח ,מלח. להעביר לתבנית ולהכניס לתנור. בסביבות 45 - 50 דקות.

אבל

אבל אני יודעת שהעוגה מכילה קקאו וקרם

מצאתי!

יש כאן 2 מתכונים באנגלית, מהאתר ruscuisine- אם צריך תרגום- רק תגיד/י: 1. - Cake "Praga" - 2 eggs 1 c sugar 200 g sourcream 1/2 tsp soda and vinegar pinch of salt 200 g (1/2 can) condensed milk with sugar and cocoa (if the milk is plain, add 4 tsp cocoa powder) 1,5 c flour Mix all ingredients wery well, fill into a well greased and sifted with crumbs baking pan, bake at medieum heat for 1 hour or slightly less. When the pan cools a bit, extract the cake. Cut the cake into 2-3 layers, smear them with cream and assemble back, top with chocolate pomade. For the cream beat 200 butter with the rest of the condensed milk. When the cream is ready, add some vanilla, cogniac or balsam. For the chocolate pomade mix 3 tbsp of sourcream, 3 tbsp of sugar and 4 tbsp of cocoa, boil this mix until it thickens. Add 1 tbsp butter and boil some more. Pour on the cake while hot. 2. Cake "Prague" 500 gr butter 50 gr cacao 1 jar (300 gr.) condensed milk (with sugar) 0.5 l kefir 3 tablespoons cognac or brandy 50 gr cacao 3 cups flour 3 cups sugar 3 eggs 2 teaspoons baking soda At first make cream. Mix chopped butter with cacao in a mixer very carefully. Add condensed milk and mix again. Put cream in the fridge while dough is made. Now let's make dough. Mix kefir, cognac and cacao in the mixer, then add all other ingredients for dough. Mix everything very well. The dough must look like sour cream. Bake 7-8 shortcakes (heat oven - 180-200 Celcium). Shortcakes are baked very quickly about 15 minutes. Let a shortcake to get cooled a little, then spread cream on the shortcake. When all the shortcakes are creamed, spread the cream on the top and on the sides of the cake. Put the cake in the fridge for a couple of hours. Decorate the cake with fruits and chocolate chips. I've also seen that this cake is a basic genoise with custard filling.

תרגום?

אני אומנם חזקה באנגלית אבל לא עד כדי כך שאוכל להמיר מתכון-אני לא רוצה לפשל....ככה שתרגום יתבקש בברכה:) תודה! נראה לי שעלינו על זה. וואי:) היה קשה למצוא אותו? כי האמת לא ככ מכירים את העוגה הזו בארץ. אני מכירה אותה מהילדות ואני לא ילידת הארץ ...

באמת, בעברית לא מצאתי שומכלום...

ואז חשבתי לחפש באנגלית ומצאתי כמה. בליעינרע, בורכתי באם דוברת אנגלית, אז אתרגם לך ואפרסם את התרגום קצת יותר מאוחר הלילה. מאיפה באמת את מכירה את העוגה הזו? זה נשמע מדהים!

זה לא רק נשמע-זה פיצוץ של עוגה

אוי נורא קשה לי לענות. המטבח שלנו נורא מגוון... ראשית כי אני כמעט צברית כבר שנית כי הסבים שלי מפולין-ההורים מאוקראינה (אילוצים-מלחממת העולם השניה...) אני נולדתי בכלל ליד הים הכספי ועלינו מצ'כיה-שם בעצם היינו את התקופה הכי ארוכה לפני העלייה... ככה שנורא קשה לי לומר לך מאיפה המתכון....זה רופאי-בטוח:) כולם לוקחים מכולם בקשר לעוגה-היא פשוט עוגה ענוגה... יש לה מרקם שקשה להסביר-אין דומה לה. היא לא מתוקה מידי והיא פשוט-יחידה במינה....תעשי אותה-לא תתחרטי!

נסי את זה..

עוגת ריבת חלב בחושה מצרכים: 150 ג' חמאה רכה 200 ג' סוכר (כוס) 3 ביצים 1/3 כוס ריבת חלב 1 כוס חלב חם 210 ג' קמח תופח (כוס וחצי) קורט מלח אופן ההכנה: לחמם תנור לחום בינוני. להקציף חמאה וסוכר, להוסיף ביצים אחת אחת. להוסיף ריבת חלב , לערבב לתערובת אחידה. להוסיף חלב ,קמח ,מלח. להעביר לתבנית ולהכניס לתנור. בסביבות 45 - 50 דקות.

עשיתי את העוגת ריבת חלב , היא מצוינת

חבל שלא מצוין הקרדיט לעוגה לניקי ב מתפוז.

הקישור לעוגה שוב.

תרגום?

אני אומנם חזקה באנגלית אבל לא עד כדי כך שאוכל להמיר מתכון-אני לא רוצה לפשל....ככה שתרגום יתבקש בברכה:) תודה! נראה לי שעלינו על זה. וואי:) היה קשה למצוא אותו? כי האמת לא ככ מכירים את העוגה הזו בארץ. אני מכירה אותה מהילדות ואני לא ילידת הארץ ...

הנה המתכון הראשון: עוגת פראג

לעוגה: 2 ביצים 1כוס סוכר 200 ג' שמנת חמוצה 1/2 כפית סודה וחומץ (כנראה שמדובר בשילוב של סודה לשתייה וחומץ...) קורט מלח 200 ג' חלב מרוכז (1/2 פחית) עם סוכר וקקאו, אם יש רק חלב רגיל, להוסיף לו 4 כפיות קקאו 1 ו1/2 כוס קמח לערבב את כל המצרכים היטב, לצקת לתוך תבנית משומנת. לאפות בחום בינוני לשעה או קצת פחות. כשהעוגה מצטננת, לשחרר אותה מהתבנית ולחתוך ל- 2-3 שכבות. לכסות כל שכבה בקרם ולכסות בשוקולד. להכנת הקרם: לערבל 200 ג' חמאה עם שארית החלב המרוכז (1/2 הפחית שנותרה). כשהקרם מוכן אפשר להוסיף מעט קוניאק או וניל. לציפוי השוקולד: לערבב 3 כפות של שמנת חמוצה עם 3 כפות סוכר ו-4 כפות קקאו. להרתיח יחד עד שהתערובת מסמיכה. להוסיף כף חמאה ולהמשיך לבשל עוד קצת. לצקת על העוגה כשהתערובת חמה.

הסתייגויות

העוגה נשמעת טוב...אבל... 1. במקור העוגה מכילה ריבת חלב לא חלב מרוכז. 2.אם הקרם מבשלים-את החמאה וריבת החלב... אמא שלי טחנה לי את זה חזק במח מה מקור ומה לא:) 3.העוגה לפי מיטב זיכרוני צריכה להכיל ריוויון.

עשיתי את העוגת ריבת חלב , היא מצוינת

חבל שלא מצוין הקרדיט לעוגה לניקי ב מתפוז.

תודה על הקרדיט, זה חשוב!

חוצמזה, יאמי.

הסתייגויות

העוגה נשמעת טוב...אבל... 1. במקור העוגה מכילה ריבת חלב לא חלב מרוכז. 2.אם הקרם מבשלים-את החמאה וריבת החלב... אמא שלי טחנה לי את זה חזק במח מה מקור ומה לא:) 3.העוגה לפי מיטב זיכרוני צריכה להכיל ריוויון.

נכון, בגרסא השניה יש רוויון...

אתרגם גם אותה בקרוב.

עוגת פראג, גרסא 2, עוגות קטנות

זה לא כל כך דומה למה שאת מתארת, אבל תמיד יש כלמיני גרסאות לעוגות שוות... עוגת פראג, גרסא 2, עוגות קטנות: 500 ג' חמאה חתוכה 50 ג' קקאו 300 ג' חלב ממותק מרוכז 1/2 ליטר רוויון 3 כפות קוניאק או ברנדי 50 ג' קקאו 3 כפות קמח 3 כפות סוכר 3 ביצים 2 כפיות סודה לאפיה מתחילים מהקרם: מערבלים את החמאה והקקאו בזהירות. מוסיפים את החלב וממשיכים לערבל. משאירים במקרר את הקרם כשמכינים את הבצק. לבצק: מערבלים את הרוויון, האלכוהול והקקאו במיקסר. מוסיפים את שאר החומרים. מערבבים היטב. התערובת אמורה להיראות כמו שמנת חמוצה. מחלקים ל-7-8 עוגות קטנות ואופים בערך 15 דקות. מקררים מעט, ואז מורחים את הקרם מעל ומצידי העוגות. מקררים כמה שעות. מקשטים בפרות ושוקולד צ'יפס.

מוזר

את חושבת שבמקום עוגות פיצקיות אפשר לעשות אחת גדולה?
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אפיה ומתוקים
בחר
בחר