למי יש מתכון...

לעוגת בננות? דחוף אם אפשר! צריכה להכין למחר!!

אם אנחנו בקטע של ספתות...

מתכון מקלסר המתכונים של ספתא שלי (שדודה שלי ערכה ותרגמה מאנגלית ממש עכשיו): צריך: 1/2 חבילת מרגרינה 1 ו-1/2 כוסות סוכר 2 ביצים 1 כפית סודה לשתייה 1 כוס חלב/מים 1 כוס בננות מעוכות 2 כוסות קמח רגיל 1 כפית אבקת אפייה 1/4 כפית מלח ואז: מערבלים את המרגרינה עם סוכר וביצים לתערובת אוורירית. ממיסים את הסודה לשתייה בחלב או במים ומוסיפים לתערובת. מוסיפים את הבננות. מערבבים בקערה אחרת את הקמח, אבקת אפייה ומלח ומוסיפים לתערובת הבננות. מערבבים, אבל לא יותר מדי. אופים בתבנית משומנת בחום בינוני כשעה או עד שמוכן. בהצלחה, דווחי איך יצא! (דרך אגב, הייתה לי תקופה של לנסות לחיות בלי סוכר, ובה הייתי מכינה מיני עוגות בננה מ-3 בננות בשלות מעורבבות עם 3/4 כוס קמח, 100 גרם חמאה מומסת ו- 4 כפות דבש. מעל הייתי מפזרת תערובת של פקאנים קצוצים עם מעט חלווה מפוררת ועוד כפית דבש, וזה היה גם מצויין).

אני מקנאה

אמת אומר לכם-אני כ"כ מקנאה בכל אלו שיש להן "מתכוני ירושה" שכאלו... כי לי ממש אבל ממש אין. איכשהו זה אבד במהלך הזמן ונעלם ולא יודעת מה...ולא נותר כלום מלבד מתכונים בודדים ממש. כייף לכם-כי אלו המתכונים בדכ הכי טעמים הכי מוצלחים והכי מזכירים ...ילדות והכל.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אפיה ומתוקים
בחר
בחר