שרשור עוגות/עוגיות מוזרות

שלום אני מתעניין מאוד באוכל מוזר. אוכל שעשוי מדברים שלא אמורים להיות אוכל (אבד לי מתכון למרק קליפות ביצים, אבוי), או דברים לא קשורים. מי מכיר מתכונים משונים? מאפינז עדשים, עוגת חצילים - יאללה להתפרע! אני מצרף לינק למתכון לעוגיות אפר שאני מכין מדי פעם.

קינוח עם קצפת ובשר

יש את הפרק בחברים שרייצ'ל מכינה בטעות קינוח עם קצפת ובשר, נסה ללמוד משם את המתכון.

What's not to like?

Bananas? gooood... Cream? goooood... meat? gooood... (והיתה שם גם אפונה ועוד כלמיני דברים. יופי של פרק).

שלום אני מתעניין מאוד באוכל מוזר. אוכל שעשוי מדברים שלא אמורים להיות אוכל (אבד לי מתכון למרק קליפות ביצים, אבוי), או דברים לא קשורים. מי מכיר מתכונים משונים? מאפינז עדשים, עוגת חצילים - יאללה להתפרע! אני מצרף לינק למתכון לעוגיות אפר שאני מכין מדי פעם.

ידעתי שמתישו יעלו עוגיות האפר!

חוצמזה, אכלתי באייסברג סורבה מעולה של קלמנטינה וריחן. ובלינק המצ"ב יש רעיון (לא בדיוק מתכון אבל די קרוב) לתפוח אדמה מצופה שוקולד. אם אתקל בעוד, אפרסם!

What's not to like?

Bananas? gooood... Cream? goooood... meat? gooood... (והיתה שם גם אפונה ועוד כלמיני דברים. יופי של פרק).

הפרק הזה..

שודר שבוע שעבר בשבת! פרק מדהים! יש לך אפרופו מתכון לפאי רועים אנגלי???

המממ.

אני מכירה מישו שיש לו, אבקש ואשוב אליך. לעת עתה את יכולה לנסות בפורום השכן!

שי, תראה מה מצאתי היום,

כיסוני סרפד ואזוב, ב-goodfood. בהצלחה עם זה...

הו!

רק ראיתי את הכותרת, עוד לא את שם הכותב, ומיד אמרתי - נו, מישהו חייב להזכיר בת'רד את עוגיות האפר של שי פישר... (ובהצלחה עם הפורום, ציפי!)

ידעתי שמתישו יעלו עוגיות האפר!

חוצמזה, אכלתי באייסברג סורבה מעולה של קלמנטינה וריחן. ובלינק המצ"ב יש רעיון (לא בדיוק מתכון אבל די קרוב) לתפוח אדמה מצופה שוקולד. אם אתקל בעוד, אפרסם!

זה עוד כלום

במזרח הרחוק אפשר למצוא גלידת עוף או ווסאבי. איכס. למען האמת, גם גלידת במבה שטעמתי בארץ היתה נוראית. בזנזיבר טעמתי גלידת ג'ינג'ר שהיתה כל כך חריפה שכמעט פרצתי בבעירה ספונטנית. לצערי חבורת אפריקאים מקומית התערבה שלא אצליח לגמור את המנה ועקבה אחרי כל תנועותיי, וכך נאלצתי לחסל את כל הכמות בדממה.

אל תשכח תא עוגת הקישואים המלוחה משהו שלך

זה עוד כלום

במזרח הרחוק אפשר למצוא גלידת עוף או ווסאבי. איכס. למען האמת, גם גלידת במבה שטעמתי בארץ היתה נוראית. בזנזיבר טעמתי גלידת ג'ינג'ר שהיתה כל כך חריפה שכמעט פרצתי בבעירה ספונטנית. לצערי חבורת אפריקאים מקומית התערבה שלא אצליח לגמור את המנה ועקבה אחרי כל תנועותיי, וכך נאלצתי לחסל את כל הכמות בדממה.

בעע.

זה כמו הסוכריות קינמון הענקיות שהיו מוכרים לנו כשהיינו קטנים ותמיד התערבנו מי מוותר ראשון ודמענו שם למוות, הם היו חריפים מחרוף. (כיף לראותותך פה!)

מי יתנני סוכריית פיירבול -דמעה-

כשהבנתי שימיה של הסוכרייה בארץ הקוד ספורים, מיהרתי למצוא חנות שעדיין מוכרת אותן, וקניתי חצי קילו. אך גם הן אזלו לי במהרה, וארצי חרבה. חקרתי ובדקתי, ויש בעיות עם היבואן. אסון.

אוי ויי איז מיר.

אבל הנה מתכון לגלידת טימין!

שי, תראה מה מצאתי היום,

כיסוני סרפד ואזוב, ב-goodfood. בהצלחה עם זה...

איפה משיגים סרפד ואזוב?

יש במחנה-יהודה?

תנסה, אולי תמצא במחנה יהודה,

או שתלך לקטוף בשדות. אני די בטוחה שכל מדריכת טיולים לשעבר תדע להגיד לך מתי ואיפה אפשר למצוא סרפד ואזוב. אבל תיזהר כשאתה קוטף סרפדים!
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אפיה ומתוקים
בחר
בחר