סיפורי סבתא וגם מתכון לריבועי טופי

בהלת האפייה שלי הגיעה מסבתא שלי, שאני מקווה שעושה חיים עכשיו עם סבא אי שם בגן עדן. לאמא שלי אפ'פם לא היה ממש אכפת מתנורים ומהתעסקות עם אוכל, ואצל סבתא במטבח, רחוב וחצי מעל הבית שלנו, הייתי עומדת בעיניים פקוחות ובפה נוטף ריר ומסתכלת עליה מוציאה תבנית אחרי תבנית של עוגיות מהתנור. לפעמים קראנו לה Cookie Monster. היו לה יופי של עוגיות שוקולד צ'יפס (שרק אחרי מותה, לפני שנה וטיפה, גיליתי שהם עוגיות השוקולד צ'יפס של נימן מרקוס, שידועות בשם "עוגיות מאה הדולר"- ויש שאומרים מאתיים ומעלה - רק בלי אגוזים), ומנדול-ברד, ועוגיות חמאת בוטנים, ועוגת שוקולד ועוגת בננה שהיו כולם מסימני הזיהוי שלה. אבל את העוגיות האלה אני הכי הכי אוהבת, והיום הכנתי אותן בעצמי בפעם הראשונה. קבלוהן, הללוהן בתופים ובמחולות! (נחמד שלעת עתה אני מדברת עם עצמי ובכל זאת מצפה מהקהל הוירטואלי לתשואות) ריבועי טופי, או אליבא דסבתא: Tofee squares צריך ככה: חבילת מרגרינה כוס סוכר חום ביצה אחת כפית תמצית וניל 2 כוסות קמח רגיל 1 חבילת שוקולד מריר אגוזים קצוצים/קוקוס לקישוט מערבלים את המרגרינה והסוכר לקבלת תערובת אחידה. מוסיפים את הביצה ואת תמצית הוניל ומערבבים. מוסיפים את הקמח ומערבבים. את התערובת הזו משטחים בתבנית משומנת (מי הכיר אז נייר אפייה?) ומכניסים לתנור שחומם לחום בינוני (בין 180 מעלות ל-200, תלוי בתנור שלכם) ל-18 דקות. מוציאים ומפזרים קוביות שוקולד מריר, מכניסים לתנור לעוד חמש דקות. מוציאים ובעזרת סכין מורחים את השוקולד מעל לבצק. מפזרים מעל את האגוזים/קוקוס (לדעתי- בהחלט אגוזים), וחותכים לריבועים לפני שמתקרר. בתיאבון.

שכחתי להוסיף:

כמובן שאני מצפה לשרשור לתפארת שעוסק בסיפורי+מתכוני סבתות...

והיכן הטופי במתכון?

והיכן הטופי במתכון?

בטעם...

האמת היא שרק עכשיו, כשמצאתי את המתכון של סבתא שלי, גיליתי שככה קוראים לעוגיות (שאצלי בראש היו האלה הטעימות עם השוקולד והאגוזים למעלה). טעם הטופי מגיע בעיקר מהסוכר החום בבצק.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אפיה ומתוקים
בחר
בחר