תביעה מחברת פלאפון

במהלך 2010 הייתי בקניון בכפר סבא שם גרתי ואחרי ארוע מוחי אני נכה 175% קבוע עם עובד זר.

פיתו אותי לעבור לפלאפון ו כל המשפחה ולקבל על כל מכשיר מחשב מתנה בעלות 10 שקל.

לקחתי ארבעה מכשירים לי ולבעלי ז"ל שהיה חולה קשה ולילדים הנשואים.

שלחו אותי לסלקום להמרת החברה עם אותו מספר ולהתנתק בסלקום הסבירו לי שלא כדאי ונשארתי איתם. רציתי להחזיר לפלאפון את המיכשרים והמחשבים ואמרו שאי אפשר שאשלם את תמורתם . לא עברתי לפלאפון ןשילמתי 33 אלף במשך שנה וחצי על המיכשור.

בחודש תשיעי 2010 עברתי דירה לדרום והם המשיכו לתת חיובים עבור גלשישה וחיוב של חבילה שלא הייתה בכלל איך אגלוש שאין לי סים ומספר ? הם שמים חשבונות בתבות דואר עצמאית על ידי שליחים ולא על ידי הדואר וככה לא קיבלתי חיובים בדואר עוקב שעשיתי . ב2012 תבעו אותי להוצאה לפועל לשלם את הגלישה של שלוש שנים ואת המכשירים שלחו חשבון של כל מכשיר בנפרד ומחשב ויחד הכל 32000 אבל אני הרי שילמתי 33000 במשך שנה וחצי כך ששילמתי עבור המיכשור והם אמרו לא תשלמי עבור חבילה שחתמת גלישה אמרתי שלא גלשתי כי הרי אין לי מספר ככ אני לא עברתי אליהם התעקשו ושלחו הוצאה לפועל כולל ריבית הוצאות פתיחת תיק בהוצאה לפועל על כל מכשיר בנפרד ויחד רוצים ממני כיום 60000. אני לא יודעת מה לעשות עשו לי חקירת יכולת בהוצאה לפועל וראו שאני נכה קשה בכסא גלגלים וגם בעלי שבנתיים נפטר לפני חודשיים. אבל אני לא אשלם על מה שלא גלשתי ובכלל לא עברתי אליהם ואני נפלתי בין הכסאות כי התביעה ממש לפני שיצא חוק של לא לחייב ל3 שנים. מה לעשות?

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תביעות כספיות והוצאה לפועל