זיוף חתימה על ידי שליח מטעם תמי 4

פעם בחצי שנה מגיעה אליי על ידי שליח לבית שלי חבילה של מסנן ונורה מחברת תמי 4 ומחייבים אותי בכרטיס אשראי באופן אוטומטי.

השליח מחתים אותי על מסירת החבילה.

בשבוע שעבר נתקלתי בחיוב בכרטיס האשראי מחברת תמי 4 שלא ידעתי מדוע חוייבתי.

התקשרתי לחברת תמי 4 לבדוק את פשר החיוב ואלו אמרו לי שהגיעה אליי חבילה עם המסנן והנורה ולכן חוייבתי.

הודעתי להם שלא קיבלתי כלום ואין לי מושג על מה הם מדברים. הנציגה שלחה לי את אישור המסירה שבו היא מעידה על חתימתי וקבלת המשלוח. הודעתי לה שזו לא חתימתי ולא קיבלתי כל משלוח מהחברה.

בברור שעשו בחברה לאחר שחתמתי על טופס שמצהיר שלא אני חתומה על האישור מסירה ולא קיבלתי דבר נמצא כי השליח ממוקד בר הפצה שהם עובדים איתם זייך את חתימתי.

שאלתי האם ניתן לתבוע על זיוף חתימה ואת מי נכון לתבוע במצב זה (את תמי 4 או את חברת השליחים בר הפצה?)

בחברת תמי 4 לא מוכנים לתת לי את פרטי השליח שזייף את החתימה, מה עליי לעשות?

תמי 4 אמרו שישלחו שוב את החבילה אך אני מאוד זועמת על זיוף החתימה שלי על ידי השליח.

לדעתי זו עבירה פלילית .

אודה על ייעוצכם

אשמח לקבל תגובה בעניין זיוף חתימה על ידי שליח

אם אתה סבור שחתימתך זויפה באפשרותך להגיש תלונה במשטרה נגד הזייפן  ולסרב לשלם לתמי 4 את התשלום ואם כבר חוייבת לתשבוע אותה בגינו ( ניתן גם בתביעות קטנות). 

כיוון שההתקשרות החוזית שלך היא עם החברה, ניתן לתבוע בסדר דין מקוצר.

ככל שהחברה תמצא כי השליח נושא באחריות תוכל היא לשלוח הודעת צד ג' עם בקשת הרשות להתגונן.

רון אביטל, עו"ד ומגשר

http://www.ronavital.co.il/Default.aspx

המידע שלהלן מוגש כמידע כללי, אינו בא להחליף את הוראות החוק והתקנות ואינו בא במקום יעוץ משפטי.המסתמך על המידע עושה זאת באחריותו ועל דעת עצמו בלבד.

ערב טוב

חברת תמי 4 גובה ממני תשלום עבור מסנן ונורה למכשיר שלא פעיל ולא נמצא באחריות ומעולם לא נתנו אישור או הסכמה לתשלום עבור המסננים שהם שלחו במשך שנתיים ברצוני לשאות האם זאת עבירה פלילית ומה גובה הפיצוי שמבקשים במקרים אלו ?

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תביעות כספיות והוצאה לפועל
בחר
בחר