מכתב התראה לפני נקיטת צעדים משפטיים מההולמס פלייס

שלום,

קבלתי מכתב(לא בדואר רשום!) מההולמס פלייס(מהחברה לא מעורך דין!) על כך שהם דורשים דמי יציאה מאחר וכרטיס האשראי שלי התבטל(הבנק חסם לי) והמנוי שלי נסגר (לא ביקשתי לסגור אותו אלא להקפיא אותו).
הם טוענים שהם יפנו להוצאה לפועל תוך 21 יום.
השאלה שלי זה האם יש להם קייס?
האם הם מחוייבים לשלוח לי מכתב זה מעורך דין?
כאשר אני יגיב להוצאה לפועל,האם אני יכול לטעון שלא קבלתי מכתב זה מאחר וזה הגיע בדואר רגיל ולא רשום? ואפילו לא נכתב בו התראה של 30 יום לפני? (אלא רק 21 יום).
האם העובדה שה ביטלו את המנוי מאחר ולא היה לי כסף לשלם ואילו אני רק בקשתי להקפיא אותו מבטלת את זכותם לדרוש דמי יציאה?(הם טוענים שאני בטלתי את כרטיס האשראי למרות שלא טענתי אחרת)

האם יתכן מצב שאני לא יקבל התראה מהוצאה לפועל והם יוכלו לעקל לי את חשבון הבנק ישירות? אני פשוט שמעתי סיפורים בנושא.
או שאני חייב לקבל התראה מהוצאה לפועל כאשר יופעל עליי עיקול ואני יכול להיות רגוע.

אני חושש שההולמס פלייס יכול להעקל לי את חשבון הבנק בלי שאוכל להתנגד.

www.high-business.com

לנהל עסק זה מקצוע ויש ללמוד אותו היטב, אתם מוזמנים לקרוא על:

פתיחת עסק, מימון לעסקים,ניהול עסק,פתרונות מחשוב לעסקים, תוכנות לניהול עסק,שיווק עסק ועוד

שלום

כנראה כי חתמת על מסמכים שמאפשרים להולמס פלייס לפנות ישירות להוצאה לפועל

אין חובה לפנות דרך עורך דין מפספיק מכתב התראה מהחברה עצמה

בלשכת ההוצאה לפועל תוכלי להגיש בקשת התנגדות לשטר רק מסיבה עם שילמת או פרעת חלק או כול הסכום שנדרש ממך- או תוכלי להגיש התנגדות בקשר עם גובה החוב. כול זאת תוך 30 מיום המצאת הטופס הירוק אלייך.

נושא עיקולים יכול להתחיל רק במידה ולא שילמת את החוב אם בהסדר או על פי דרישת ההוצל"פ-בדרך כלל הוצל"פ מאפשר לשלם את החוב בתשלומים שהוא קובע.

הטוב ביותר והמלצתי החמה גשי והסדירי את החוב למען לא יושטו עליך הוצאות פתיחת תיק-אגרות, הוצאות שכר טרחת עו"ד וריבית ההוצל"פ

דורון עמית

www.doronamit.co.il

דורון עמית

יועץ עסקי

www.doronamit.co.il

רק טענת פרעוני?

ואם אני לא מסכים עם החוב בכלל? שאני לא חייב להם כסף?

.זה לא שטר חוב, הם טוענים שאני חייב להם קנס יציאה.

אין פה קשר לסכום החוב אלא להכרה בכך או לא.

www.high-business.com

לנהל עסק זה מקצוע ויש ללמוד אותו היטב, אתם מוזמנים לקרוא על:

פתיחת עסק, מימון לעסקים,ניהול עסק,פתרונות מחשוב לעסקים, תוכנות לניהול עסק,שיווק עסק ועוד

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תביעות כספיות והוצאה לפועל
בחר
בחר