פיטורים-גיוס-ושוב פיטורים, חישוב וותק?

אהלן לכולם, השאלה שלי מלווה בקצת היסטוריה עם מקום העבודה שלי. התחלתי לעבוד בחברה מסויימת בתאריך - 19.2.06 בתאריך 20.4.06 פוטרתי מסיבות מסויימות. לאחר מכן, בתאריך 6.7.06 שבתי לעבוד באותו מקום עבודה. ובתאריך 15.4.07 פוטרתי שוב ממקום העבודה. מה בעצם מגיע לי לקבל אחרי היסטוריה שכזו? ההפסקה שנוצרה באמצע היא משהו שבין 75-80 יום (לא יודע כל כך מאיפה מתחילים לספור), וכמובן היתה יזומה על ידי החברה עצמה ולא על ידי. כל תקופת עבודה בפני עצמה היתה פחות משנה, אך ביחד זה יוצא קצת מעל לשנה. האם יש לי זכות לדרוש פיצויים? או דברים אחרים?

וותק

החישוב נעשה על פי ימי העבודה בפועל. נראה כי לא נותקו יחסי העבודה למעלה משלושה חודשים על כן רציפות הוותק נשמרה, כך גם זכויותייך. על פניו נראה כי הינך זכאי לפיצויי פיטורין, ודמי הבראה, אך בהתאם לחודשי עבודתך בפועל (באופן יחסי). הערה: אין האמור בפורום חף מטעויות קולמוס או טעויות אחרות, כמו כן, האמור בפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי ועל מנת לקבל עזרה מקצועית מלאה יש לפנות לטיפול פרטני, בשל העובדה כי בעת מתן התשובות אין בפני את מכלול הנתונים של המקרה הספציפי. חן שטיין, עו''ד chenshteinlaw@walla.co.il

בברכה,
חן שטיין, עו''ד

www.hamishpat.co.il

אין האמור בפורום חף מטעויות קולמוס או טעויות אחרות, וכן האמור בפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי. לקבלת סיוע מקצועי מלא יש לפנות לטיפול פרטני, בפריסת מכלול הנתונים של המקרה הספציפי.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תביעות כספיות והוצאה לפועל
בחר
בחר