מה הכי חשוב בבחירת רואה חשבון או יועץ מס?

אני רוצה להתייעץ איתכם רואי החשבון, אני מקווה שזה המקום הנכון.
שמי סיגל רהב ואני מאמנת מומחית להתנהלות עסקית 
שעובדת ומלווה בעלי עסקים עצמאיים שכבר לא בשלב 
הקמת העסק שלהם.
אני רוצה לבדוק איתכם:
1. עד כמה חשוב לרואה החשבון לקדם את 
 הפעילות העסקית והאישית של הלקוחות שלו?

2. עד כמה אתם מרגישים בנח להמליץ ללקוחות 
 שלכם לפנות ולהיעזר באיש מקצוע מאמן/יועץ?

3. האם הייתם שוקלים סוג של שיתוף פעולה עם מאמנת 
מומחית להתנהלות עסקית, על מנת לקדם את הפעילות 
 של הלקוחות שלכם?

אשמח לשמוע את דעתם, היא חשובה לי. תודה

שלום סיגל נעים להכיר.

אני דקלה מצוות KT רואי חשבון. מספר תשובות לשאלות ששאלת.

1. אני יכולה לציין שבחברה שלנו שמים דגש רב על קידום הפעילות העסקית של הלקוחות שלנו אם הלקוחות יהיו מרוצים והפעילות העסקית תפרח אנחנו נוכל לכוון אותם טוב יותר דרך המשברים והתמודות עם תקציבים חדשים. ברור שלקוח שלא משתנה הוא נוח יותר אך הרצון שלנו לראות את הלקוחות פורחים וגם מרוויחים.

2. מבחינת יעוץ עסקי אני יכולה לומר כי זה תלוי בלקוח וביועץ העסקי, אם מדובר באדם שאני לא מכירה ולא יודעת לומר עליו דבר יהיה קשה מאוד להמליץ עליו אך אם מדובר ביועץ שהוכיח בשטח עם הלקוחות שלנו והם היו מרוצים מאוד אנחנו נשמח להמליץ עליו. זה נכון בכל חברה ובכל תחום. לכן גם שיתוף פעולה עם קאוצ'רית בתחום העסקי אפשרי לאחר הכרות ראשונית כדאי להבין את מידת שיתוף הפעולה האפשרי בין הצדדים.

למידע נוסף אפשר לפנות לאתר KT רואי חשבון תל אביב

דקלה כהן

מנהלת אדמיניסטרטיבית

www.kt-cpa.com

רואי חשבון | רואי חשבון תל אביב 

הי 

תודה לכם על ההמלצות, זה בהחלט יכול לסייע. האם ההמלצות האלו תקפות גם לבחירת ייעוץ מס אמריקאי? או שיש הנחיות אחרות או דברים חשובים אחרים יש לתת עליהם את הדעת? 

תודה! 

שלום סיגל, נעים להכיר שמי אמנון ואני רואה חשבון.

1. זה חלק מהשירות.  תפקידו של איש המקצוע הוא ללוות את הלקוח לכל אורך הפעילות העסקית.
לשבת עם הלקוח מידי תקופה ולנתח את הנתונים הכספיים של העסק.
רצוי  שלא יהיה מעורב בהחלטות, אבל בהחלט מייעץ.

הצלחת העסק מעידה בין היתר גם על בעל המקצוע שאמון על דיווח הנתונים הכספיים.

2. המשרד שלי נותן שירותים ללקוחות ממגוון תחומים. במידה וישנו לקוח שכישוריו מתאימים לצרכים של לקוח אחר, איני מהסס להפנות.
3. תלוי בסוג הייעוץ, ישנם נושאים חופפים, אבל כל שת"פ שיכול להועיל ללקוחות הנו מבורך. 

תודה רבה ובברכה,

אמנון בן שושן, רו"ח

אמנון בן שושן ושות' רואי חשבון

"בית השתתפויות בנכסים"

דרך מנחם בגין 44, תל-אביב 6618360

טלפון: 03-6050606

פקס:   03-6050607    

www.bshcpa.co.il

עקבו אחרינו גם ב-FACE

שלום סיגל,

אני מדברת מנקודת מבט של לקוחה ולא רואה חשבון.

אני מנהלת עסק עצמאי לא גדול. משרד רואי החשבון שלי מספק גם שירותי ייעוץ אסטרטגי ויש ביכולתי לנתח איתם את הנתונים העסקיים שלי ולתכנן ולקבוע יעדים להמשך.

אין ספק שהייעוץ עושה סדר בראש וגורם לעסק להתנהל בצורה יעילה ולי לא לפעול עפ"י תחושות בטן.

היועצים שלי לא מלווים אותי בפעילות היומיומית ואת ההחלטות אני מקבלת בסופו של דבר בכוחות עצמי. אם מאמנת עסקית יכולה ללוות אותי באופן אישי וצמוד יותר ולהניע אותי ברמה האישית להגיע למטרות שהצבתי לעצמי, הרי זה מבורך ואני אשמח שיהיה שיתוף פעולה כזה.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ראיית חשבון ומיסוי
בחר
בחר