חברת ממון- החזרי מס לשכירים- מישהו שמע עליהם?

שלום, אני מקווה שזה הפורום הנכון לשאלה שלי... פנו אלי לאחרונה מחברת ממון וכל העסק נשמע לי קצת כמו הונאה אחת גדולה. מישהו שמע עליהם? קיבל החזר מס דרכם? אשמח לעצות. תודה, נגה

לא

במידה ואת מעוניינת בביצוע החזרי מס פני למישהו שאת מכירה או שמישהו המליץ לך עליו (העיקר שיהיה מקצועי) בברכה משה בן מאיר, יועץ מס

בברכה

משה בן מאיר, יועץ מס

אני קיבלתי החזר מס דרך ממון

אחלה שירות,אין צורך להביא מסמכים בכלל. ממליץ מאוד

ממליץ לעשות לכולם החזר מס דרך חברת ממון,לא אספתי מסמכים בכלל וקיבלתי תשובה תוך שבוע

פנו אלי מחברת ממון החזרי מס לפני כ 3 חודשים,היתי סקפטי,אך בעוד שבוע קיבלתי טלפון מהפקידה שאני זכאי להחזר מס,בעוד חודשים קיבלתי את הסכום המדויק. עכשיו אני ממליץ לכל החברים שלי לעשות בדיקה בדיקה רק בממון החזרי מס זה האתר שלהם: WWW.MAMON.INFO

ממש לא ממליץ!!!

עשיתי דרכם בינואר, אני עדיין מחכה ועכשיו כבר אוקטובר.. אף אחד לא עונה לי ולא מוכנים להעביר אותי למנהל העיקר לקחו כסף לפתיחת תיק ועוד הם לוקחים אחר כך..

אני לקוח מרוצה של "ממון החזרי מס"

פניתי לחברה דרך האתר,לאחר 3 ימים נפגשתי עם הנציגה. לא ביקשו ממני שום מסמך,מאוד אהבתי את הקטע,קיבלתי החזר נחמד תוך חודשיים.שירות מעולה.תודה איציק בן לולו

לא

במידה ואת מעוניינת בביצוע החזרי מס פני למישהו שאת מכירה או שמישהו המליץ לך עליו (העיקר שיהיה מקצועי) בברכה משה בן מאיר, יועץ מס

המלצה חמה-לעשות החזר מס דרך חברת ממון

אחלה שירות,מהיר יחסית,אין טלפונים מיותרים,כמה חברים שלי לעבודה קיבלו החזר לאחר 3 חודשים,אך אני קיבלתי לאחר חודש.הבנתי שזה תלוי באזור מגורים של המגיש.

שלום, אני מקווה שזה הפורום הנכון לשאלה שלי... פנו אלי לאחרונה מחברת ממון וכל העסק נשמע לי קצת כמו הונאה אחת גדולה. מישהו שמע עליהם? קיבל החזר מס דרכם? אשמח לעצות. תודה, נגה

החזרי מס

אנחנו הגשנו באוגוס ואנחנו ממתינים, לא חוזרים לשיחות שלנו - אני ממש לא ממליצה השירות גרוע , השיחות נמשכות ע"י כל סנטר כך שאין עם מי לדבר -

ממליצה

על יועצי מס מוסמכים בלבד.

שירות זוועתי במיוחד

יצרתי קשר עם ממון. הם באמת השיגו החזר נחמד, אך בדרך חייבו אותי ללא ידיעתי בעמלה מוגזמת, הרבה מעבר ל 20% המובטח. ועכשיו אי אפשר ליצור אתם קשר: הטלפון מקשר למוקד טלפוני - לוקחים הדעה ואף אחד לא חוזר. הפקס לא עונה. קראתי בפורום אחר, שגם המשרד שלהם ברמת גן לא קיים בכתובת שעל גבי חשבונית. נראה לי שמדובר בקבוצת נוכלים.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ראיית חשבון ומיסוי
בחר
בחר