פעילות יתר

בצעתי בדיקות דם TSH 0.04 T3 2.8 29 T4 אין נוגדנים שלילים יש לי פעילות יתר????אני טסה לחול לכמה חןדשים צריך טיפול? השמח לקבל תשובה נ.ב בדיקה דם בגלל חולשה ודופק 90 וקושי לישון

פעילות יתר של בלוטת התריס

שלום רב, TSH=0.04 עם FT4=29 אכן מצביעים על פעילות-יתר של בלוטת התריס. לפני שמדברים על טיפול, יש לברר את הסיבה לפעילות-היתר, ובמקביל להתרשם מחומרת התסמינים ומן הממצאים בבדיקה. זאת ניתן לבצע אך ורק במפגש עם אנדוקרינולוג ובשום פנים ואופן לא דרך האינטרנט. לצורך הבנה כללית בנושא - אני מוסיף לך קישור למאמר שפירסמתי לאחרונה אודות הנושא בעיתון "הארץ". בברכה, דר' זילבר הערה: המידע הוא הסבר כללי בלבד, ובשום פנים ואופן אינו מחליף פגישה אישית עם רופא.

פעילות יתר ואורטה 4.6 ס"מ

בגלל מה אני בפעילות יתר בגלל TSH הנמוך 0.04 או בגלל T4 29 רצתי לשעול עים בגלל זה יש לי בבדיקת לחץ הדם 80 . 160 הרופא אומר לי שזה סימפטום לפעילות יתר שיש הפרשים בלחץ הדם הגבוה. לבין לחץ הדם הנמוך??????יש קשר?? אני סובלת מאורטה מורחבת!!!!!!! וחשוב לי לשמור על לחץ הדם יש לי מרפן !!!! השמח לקבל תשובה לילה טוב נשמה טובה

פעילות יתר של בלוטת התריס, לחץ דם גבוה, מרפן

שלום רב, פעילות-יתר של בלוטת התריס אכן יכולה לגרום לעליה מסויימת בלחץ-הדם. אם ה"אשמה" היא בבלוטת התריס, אזי לחץ הדם אמור לרדת לערכים תקינים כאשר תפקוד הבלוטה חוזר לנורמה (ספונטנית או לאחר טיפול). מובן כי אם לחץ הדם היה מוגבר קודם להופעת פעילות-היתר של הבלוטה, סימן שהוא גם ישאר כך לאחר פתרון בעית בלוטת התריס... לאור מצבך המיוחד (מרפן) את אמורה להיות במעקב רפואי. רק רופא המכיר אותך אישית והעוקב אחר הבעיה (מרפן) אמור לקבל את ההחלטות הרפואיות באשר לטיפול הרפואי הספציפי, ובשום פנים ואופן לא דרך האינטרנט! בברכה, דר' זילבר הערה: המידע הוא הסבר כללי בלבד, ובשום פנים ואופן אינו מחליף פגישה אישית עם רופא.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סוכרת ואנדוקרינולוגיה
בחר
בחר