שיחקתי בזה מזמן..

אבל אני חושבת שאת צריכה מוט כלשהוא שנראה לי שתמצאי במחסן מקווה שאני צודקת. בהצלחה!

כן, זה הפיתרון

זה אחלה משחק

הפנתר הוורוד- משימה בינלאומית.. עזרה דחוף!!!

כאשר מגיעים לשלב שיורד גשם וצריך איזה חפץ כדי להזיז את מכוון מזג האוויר שיצא הגשם- היכן החפץ נמצא???? (זה בשלבים לקראת הסוף)אם מישהו יודע אני מאוד ישמח לתשובות!!

הפנתר הורוד

תסתכלי בעצות תלחצי למעלה על עזרה תלחצי על עצות אם זה לא יעזור לך תשלחי הודעה ואני יענה טוב

הי איפה משים את המשחק הפנתר הוורוד ???

הייי רציתי לדעת אם אפשר איפה משיגים את הפנתר הוורוד במשחק לתקופת ניסיון או משהו כזה או באון לין .... אשמח לתשובה בקרוב ..

תר הוורוד בעיה קשה

מי שהוא יכול לעזור לי פליז אני תקוע כבר שנים בפנתר הוורוד משימה בין לאומית אני בשדה אורז בסין אז הילדה מבקשת שאני אלך להודו אבל חוטפים אותי ואני צונח בבוטאן אז אני צריך חץ וקשת השגתי חץ אבל החלפתי על קשת אכשיו אני תקוע בבקשה תעזרו פליז והעצות לא פועלות

הפנתר הוורוד

משהו יודע מה צריך לעשות כשהם לוקחים לפנתר את הבגדים ??

עזרה דחופה! בפנתר הורוד משימה בנלאומית

איך אני עובר את מצרים אני הבאתי לסוס את התליון ומה עכשיו אני צריך אוכל או משהו מה לעשות?????

תשובה

אחרי שלוקחים לפנתר את הבגדים צריך לסנוור את הכלבים עם מראה מהאחוזה ואז לקחת להם את הבגדים.

הפנתר הוורוד- משימה בינלאומית.. עזרה דחוף!!!

כאשר מגיעים לשלב שיורד גשם וצריך איזה חפץ כדי להזיז את מכוון מזג האוויר שיצא הגשם- היכן החפץ נמצא???? (זה בשלבים לקראת הסוף)אם מישהו יודע אני מאוד ישמח לתשובות!!

אתה משתמש במקל..

יש מוט ברזל שנמצא במחסן נדמה לי
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
משחקי מחשב
בחר
בחר