עזרה בבקשה!מחפשת וילה עם בריכה וגן לחתונה -

הי לכולם אני תמיד חלמתי להתחתן בוילה עם בריכה וגן. החתונה תהיה בספטמבר ויגיעו כ70 איש. האם מישהי יכולה להמליץ על מקום? ראיתי שיש הרבה סוכניות שמתווכות ואין לי מושג כמה זה אמור לעלות (כולל או לא תווך), האם זה בדכ כולל קיטרינג, דיגי וכו? האם מישהי יכולה להמליץ על מקום כזה או יודעת כמה עולה לשכור כזו וילה כולל או לא כולל קיטרינג? ת ו ד ה ר ב ה ב כ ל מ ק ר ה !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

הי

אם אין לך זמן לחרוש את הרשת מומלץ להתחבר לחברת הפקה והם ימצאו לך את המקום ויתנו לך הצעת מחיר כוללת בהצלחה מורן פשוט בטבע

ניב אלמוג הפקות ארועים

03394424770

עזרה בבקשה!מחפשת וילה עם בריכה וגן לחתונה -

הי לכולם אני תמיד חלמתי להתחתן בוילה עם בריכה וגן. החתונה תהיה בספטמבר ויגיעו כ70 איש. האם מישהי יכולה להמליץ על מקום? ראיתי שיש הרבה סוכניות שמתווכות ואין לי מושג כמה זה אמור לעלות (כולל או לא תווך), האם זה בדכ כולל קיטרינג, דיגי וכו? האם מישהי יכולה להמליץ על מקום כזה או יודעת כמה עולה לשכור כזו וילה כולל או לא כולל קיטרינג? ת ו ד ה ר ב ה ב כ ל מ ק ר ה !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

www.pashut-bateva.com

תראי מה אנחנו עושים ... ם מצא חן בעיניך את מוזמנת ליצור קשר מורן

וילה לאירועים עם בריכת שחייה מדהימה

וילה אינטימית לאירועים פרטיים ועסקיים בסגנון כפרי ייחודי במרחק עשר דקות נסיעה מתל אביב. גן קסום ובו מרחבי דשא ירוקים, צמחייה מרהיבה ועצי פרי. וילה גארדן הינה גן אירועים יחיד במינו המשלב גן טבעי מוקף עצי פרי וצמחייה ירוקה עם בריכת שחייה מפוארת ! וילה גארדן מארחת אירועי חברה כגון ימי כיף, כנסים, השקות,מסיבות בריכה, ואירועים פרטיים כגון חתונות, בר ובת מצוות, בריתות, ימי הולדת ועוד... נשמח לעמוד לרשותכם, צוות וילה גארדן. לפרטים: 054-6310015

לסגור את העסק שלו דחוף....

לפני כ 3 שבועות פורסם בעיתן שבווילה בתל אביב נמצאו מצלמות באמצע מסיבת רווקות העניין נמצא בטיפול משטרתי ולא סגרו לבעל ההפקות ניב אלמוג את העסק אנחנו היינו שם בסופ"ש האחרון וגילינו שמדובר באותה הווילה מבקשת מכל אחד שקורא את ההודעה לא להמשיך לפנות אל בעל העסק כי מי ידע אם יש עדיין מצלמות בבית ראו הוזהרתם
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חתונות
בחר
בחר