זר ליולדת

זר ליולדת

מתנה שהיא שימושית ומיוחדת עבור התינוק, הינה זר בגדים. במבט הראשון, זה נראה כמו זר פרחים רגיל, אך רואים ממבט קרוב, כי מדובר בזר בגדים מיוחד, המשמשים לתינוק בחודשי חייו הראשונים. אוברולים במגוון צבעים שגדלים יחד עם התינוק, סינרים, כובעים, גרביים ועוד. תוכלו לשלב צעצוע רך וחמוד, כגון ארנבון או דובי וכן, מוצרים ליולדת כגון: מגבת נעימה ורכה, קרם גוף, תחליב לאמבט, מלחים למילוי האמבט ועוד. מתנה כזאת יכולה להיות מושלמת, היות ולא מדובר רק על מתנה לתינוק, כי אם מתנה שתעניק תשומת לב לשניהם- לאם ולתינוק.

מתנת לידה מעוצבת או זר ליולדת

אם אתם מכירים את הריח האהוב עליה, תוכלו לפנק את היולדת היקרה לכם, עם מתנת טיפוח כגון קרם גוף, תחליב רחצה, בושם עדין ועוד. חשוב כי המתנות תהיינה שימושיות ולא יונחו בצד ללא שימוש, כי גם אתם תחושו איזו שהיא החמצה, לשם כך, יש את חנות המתנות ליולדת של חברת סולי מתנות לידה, הקיימת מזה שמונה שנים. בחנות של סולי מתנות לידה, ישנו צוות מקצועי ומנוסה, אשר ישמח לעזור לכם לבחור מתנה שתתאים ליולדת. הצוות ישאל את השאלות הנכונות שבעזרתן, תמצאו את אריזת המתנה האידיאלית שתוכל להרשים ולהפתיע את היולדת .ניתן להזמין את המתנות של סולי מתנות לידה באמצעות האינטרנט, או להגיע לסטודיו עצמו.

הי

תודה על הרעיונות, זו בהחלט דילמה מה להביא מתנה לאישה שילדה. מובן מאליו שהרוב הגדול יחשבו על דברים לתינוק כמו: בגדים, מגבות או שמיכות, או שאולי ישלחו זר פרחים לבית החולים. אני אישית מחפש משהו לחברה ממש טובה שליֿ מתנה שתהיה שימושית ומושקעת, ובאמת תוכל לסייע לה בתקופה הראשונה שלה כאמא. חשבתי לקנות לה עריסה לתינוק, אני יודע שזה מאוד שימושי ונוח, ואני גם יודע שהיא עוד לא קנתה אחת כזו. מה דעתכם? איזה עריסה עלי לבחור? איך אני יודע שמדובר בחברה טובה ובעריסה בטיחותית?

תודה!

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הריון ולידה
בחר
בחר