למה כדאי לשים לב כשרוכשים מתנה ליולדת

אין ספק כי הרגעים הכי גדולים בחייה של כל אישה אלו הם הרגעים אשר בהם מפציע תינוקה לאוויר העולם. לא משנה אם זה קורה בפעם הראשונה, השנייה או השלישית... נהוג להעניק ליולדת לרגל אירוע הלידה מתנות ופינוקים שונים. יש כאלה שיבחרו להעניק מתנות שימושיות עבור היולדת ויש כאלה שיחשבו דווקא על התינוק. כך או כך המתנה אמורה לשמח את היולדת ובדרך כלל היא גם תזכור מה העניקו לה ומי נתן לה מה. על כן, השקיעו מחשבה ואל תמהרו לשלוף סתם כך חפיסת שוקולד מהארון...

מתנה ליולדת אמורה להית מתנה מפנקת ומענגת אשר תעניק ליולדת תחושה טובה ונינוחה. תחושה כי חשבו עליה וחיפשו ורצו להעניק לה מתנה שאכן תשמח אותה מצד אחד ואף תהיה שימושית מצד שני.

מתנה ללידה – משקיעים במתנה מפנקת ופרקטית

כאשר אנחנו חושבים על מתנה ליולדת ומתלבטים באשר למתנה אשר תצליח לשמח אותה ותגרום לה לזכור אותנו ואת התשורה שלנו לטובה – אנחנו צריכים ללכת על פרקטיקה. המתנה אותה אנחנו רוצים להעניק חייבת להיות שימושית. אם לא נשים לב לכך ונבחר בפריט נוי כלשהו או קרמים לא ממש שווים הרי שהמתנה כלל לא תבוא לשימוש והיולדת לא תפיק מהם כל תועלת. ברור שמתנה כזו גם לא תהיה מוערכת. על כן, כדאי להשקיע מחשבה או לשאול את בן הזוג של היולדת או אפילו את היולדת עצמה – מהי המתנה אשר הכי תשמח אותה. אז נכון שלא יהיה לנו כאן את גורם ההפתעה אך כך נצליח לקלוע למתנה המתאימה באמת. המתנה אשר תתקבל בברכה ותשמש את היולדת שתזכור אותנו תמיד לטובה.

הי חברים

אחלה רעיונות נתתם כאן, המון תודה. זורק כאן עוד רעיון לאוויר כמתנה מיוחדת ומדליקה ליולדת, ערסל לתינוקות. מדובר בערסל לתינוק הנתלה מהתקרה, מסייע לשינה טובה ובקלות, מרגיע ומקל על בעיית הגזים. לערסל יכולת תנועתיות מרגיעה במיוחד המדמה את התנועתיות ברחם, הוא מקל על רפלוקס ומעניק שינה רגועה וטובה הרבה יותר, מה שכל אמא טריה זקוקה לה בחודשים הראשונים. תינוק רגוע יותר משמע הורים רגועים יותר. מצרף לכם כאן קישור למי שיהיה מעניין בעוד פרטים על הערסל. 

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הריון ולידה
בחר
בחר