ליולדות המתוקות מגיע לכן !!!

ליולדות העתידיות ולאלה שכבר אחרי לא אחת אנחנו נתקלים בלבטים "מה להביא ליולדת הטריה"? ובכן מומלץ להביא מתנה ליולדת הטריה איזה זר שוקולד עם מתוקים רבים שימתיקו לה את הרגע המאושר בעבר היה ניתן לבצע משלוח פרחים לבתי חולים עד שגילו שפרחים יכולים לגרום לחולים השוהים בבתי החולים לאלרגיות וקוצר נשימה אסטמה וכאלה ולכן מומלץ לשלוח זר מתוק ליולדת ואם בכל זאת רוצים לשלוח זר פרחים ניתן לשלוח לבית היולדת לכשתשוחרר לביתה. בל נשכח בכל הסיפור הזה את הגבר שעומד לצד אישתו ואף את הרך הנולד בכל הסיפור ולכן כדי להביא מתנה שתכלול את כולם ניתן לשלוח מארזי לידה הכוללים בתוכם שלל דברים לתינוק לאם ואף לגבר.

אהבתי את התגובה :

בל נשכח בכל הסיפור הזה את הגבר שעומד לצד אישתו ואף את הרך הנולד בכל הסיפור ולכן כדי להביא מתנה שתכלול את כולם ניתן לשלוח מארזי לידה הכוללים בתוכם שלל דברים לתינוק לאם ואף לגבר.

מארזי לידה מיוחדים וכמובן  זר ליולדת - זר פרחים מבגדי תינוקות , זר ליולדת שעשוי כולו מבגדי תינוקות 

זוהי המתנה המושלמת ליולדת 

הי

תודה על הרעיונות, זו בהחלט דילמה מה להביא מתנה לאישה שילדה. מובן מאליו שהרוב הגדול יחשבו על דברים לתינוק כמו: בגדים, מגבות או שמיכות, או שאולי ישלחו זר פרחים לבית החולים. אני אישית מחפש משהו לחברה ממש טובה שליֿ מתנה שתהיה שימושית ומושקעת, ובאמת תוכל לסייע לה בתקופה הראשונה שלה כאמא. חשבתי לקנות לה עריסה לתינוק, אני יודע שזה מאוד שימושי ונוח, ואני גם יודע שהיא עוד לא קנתה אחת כזו. מה דעתכם? איזה עריסה עלי לבחור? איך אני יודע שמדובר בחברה טובה ובעריסה בטיחותית?

תודה!

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הריון ולידה
בחר
בחר