משככי כאבים לאחר ניתוח קיסרי

היי לכולן,

אני אמורה לעבור  ניתוח קיסרי בעוד כחודש וחצי ואני לחוצה נורא מהכאבים הצפויים. יש לי רגישות לתרופות מסויימות ולכן אסור לי לקחת אופטלגין. קראתי באינטרנט על תרסיס אלופירסט. מישהי מכירה? שמעה? התנסתה? בבקשה את עזרתכן. ושתהיה שנה טובה ובהצלחה לכולנו!!!!!!

לאורך ההיריון אנו עורכים מספר בדיקות שמטרתן היא למנוע פגיעה בעובר ובאם. מטרת הבדיקה מפורטת בפוסט שלפניכם. להמשך קריאה על בדיקת טוקסופלוזמוזיס לחצו ד"ר אילון לחמן

Essure הינו אמצעי מניעת הריון קבוע שאינו ניתן להסרה. השימוש ב-Essure מעודד צמיחת רקמת חיבור טבעית ומבוקרת של גופך החוסמת את פתח החצוצרות לכיוון הרחם. להמשך קריאה על Essure לחצו ד"ר אילון לחמן

כדורי הדופסטון מכילים הורמון בשם פורגסטרון ותפקידם לשמור על ההריון במידה וישנם דימומים או בעיות בשליש הראשון של ההריון. להמשך קריאה על כדורי הדופסטון, לחצו ד"ר אילון לחמן

נשים בהריון הרוצות לטוס חייבות לקחת בחשבון לגבי מספר נושאים עיקריים. הראשון הוא גיל ההריון. חשוב להיזהר מישיבה ממושכת והיווצרות קריש דם. להמשך קריאה על טיסה בזמן הריון לחצו ד"ר לחמן

נשים רבות סובלות מנשירת שיערן לאחר הלידה. מדובר בתופעה שכיחה בין נשים לאחר לידה. נשירה מוגברת לאחר לידה נגרמת עקב השינוי ההורמונלי שנגרם בזמן הלידה. להמשך קריאה על נשירה לאחר לידה לחצו ד"ר לחמן

נשים רבות הנמצאות בהריון נוטלות כדורי ברזל לטיפול באנמיה וחלקן צריכות לקחת במקביל גם חומצה פולית. לקריאה על ההשלכות של נטילת כדורי ברזל וחומצה פולית במקביל בזמן הריון, לחצו ד"ר אילון לחמן

בדיקת הריון ביתית משמשת נשים רבות לבדיקה האם הן נכנסו להריון. כיצד יודעים האם הבדיקה אמינה ותוך כמה זמן ניתן לדעת אם נכנסת להריון? להמשך קריאה על בדיקת הריון לחצו ד"ר אילון לחמן

נשים רבות חוששות מהעובדה שהן לא מרגישות עדיין תנועת עובר עם כניסתן להריון, חייבים לזכור כי ישנם מספר מאפיינים לתזוזת העובר טרם הלידה. להמשך קריאה על תנועות העובר, לחצו ד"ר לחמן

לעתים עולות מספר שאלות בנושאי הריון שלא תמיד יודעים כיצד לתת עליהן מענה, בנוגע לאישה ההרה ולבדיקות השונות. להמשך קריאה על בדיקות וטיפולים בזמן הריון, לחצו ד"ר לחמן

בזמן הריון יש טיפולים תומכי הריון לנשים אשר בעברן חוו קושי להיכנס להריון או הפלות. הן מקבלות טיפולים הורמונליים לתמיכה בהריון. להמשך קריאה על טיפולים תרופתיים בזמן הריון, לחצו ד"ר לחמן

בדיקת פיש מתבצעת בזמן בדיקת מי שפיר. כדי לקבל תשובה לגבי בדיקת המי שפיר, אנו ממתינים תקופה של 3 שבועות ואילו תשובה לגבי בדיקת הפיש מתקבלת תוך 72 שעות. לחצו ד"ר אילון לחמן

בשנים האחרונות הפך הניתוח הקיסרי לאחד ההליכים הרפואיים הנפוצים והשגורים ביותר בתבל וזאת לאחר שהפך לחלופה מקובלת ללידה וגינאלית. במאמר שלפניכם נתייחס לחמש הסיבות העיקריות שבעטיין מקובל לבצע ניתוח קיסרי. לחצו ד"ר אילון לחמן

גלולות למניעת הריון הן אמצעי מניעה נפוץ במיוחד כיום. בשנות ה-60 שווקו הגלולות הראשונות ומאז מדובר במצרך שכיח מאוד בקרב נשים. נחלק את סוגי הגלולות השונים לפי קריטריונים. לחצו ד"ר אילון לחמן

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הריון ולידה
בחר
בחר