פחד היסטרי מלידה!!

שלום לכולן, אני קצת מתביישת לספר את זה אז החלטתי לשתף כאן... אני פשוט בחרדות מהלידה!!! זה ההריון הראשון שלי, שבוע 32... וככל שמועד הלידה מתקרב אני פשוט בהיסטריה! אני לא ישנה טוב, בלי תיאבון... אני חוששת מאוד ללדת בבית חולים.. יש לי פחד מחטים מטורף! כל בדיקת דם אצלי היא ממש ייסורים, ובתי חולים עושים לי רע.. שמעתי מכמה גורמים שאם אני אהיה לחוצה במהלך הלידה זה עלול לגרום לכל העסק להיתקע ואז מתחילה שרשרת היתערבויות רפואיות-זירוז קיסרי וכד.. אני נורא פוחדת להגיע למצב הזה, ואני בטוחה שאני אלחץ! אני יותר פוחדת מהמחטים,עירוי והכל מאשר מכאבי הצירים... אני לא יודעת מה לעשות!! ללכת על לידת בית, למרות שאני מפחדת גם מזה? לקחת סיכון וללדת בבית חולים למרות החרדה? איך להרגיע את עצמי?! תודה על העזרה!!! (ותענו ברצינות בבקשה....)

פחד מלידה

היי.גם לי אותו פחד,וכבר יש לי 2 בנים...בסוף התינוק יוצא,תרצי או לא.... עדיף כמובן עם אלחוש...עושים את זה לא כואב..אם תרצי תמיכה-בבקשה-LEONORA27@WALLA.COM

מיכל כל אישה פוחדת מהלידה אבל אל תדאגי את תראי שהכל יהיה

בסדר, תנסי לסחוב את רוב הצירים בבית וכתשגיעי לבית החולים תעשי מקלחת חמה שגם מורידה לחץ מהצירים ואת תראי שתלדי בקלות. בהצלחה.

פחד היסטרי מלידה!!

הי מיכל , ממליצה בחום על מלווה בלידה (דולה ) מישהי עם ידע וניסיון שתהיה איתך מתחילת הצירים ועד לאחר הלידה כמו כן טיפול בדמיון מודרך ובצמחים יכול לעשות עבודה נפלאה יש חליטות להרגעה שמיוחדות לנשים בלידה אם תרצי פרטים נוספים , רישמי לי יום טוב הילה
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הריון ולידה
בחר
בחר