חוויה לר נעימה עם דר' דניאל קוגלר

הי בנות, שבוע שעבר הלכתי לבדיקת הריון שגרתית אצל הרופא שעשה לי מעקב ששמו דניאל קוגלר. שכחתי בטעות את הבדיקות של הסקירה המוקדמת בבית יחד עם כל התיק. הייתי צריכה לקבל הפנייה לחלבון עוברי ועוד כל מיני. הרופא החביב הזה שלעולם עד כה לא טרח להסתכל מעבר למסך המחשב על הפרצוף שלי, התחיל פשוטו כמשמעו לצעוק עליי ולומר לי שאין לי זכות לציפיות ממנו אם אני לא עומדת בהתחייבויות שלי, אמרתי שאני מצטערת ושאלתי אם הוא רוצה שאולי נעשה את התור במועד אחר, הוא צעק שממש לא אכפת לו מה אני אעשה מעכשיו, ושאם אני רוצה להפוך אותו לאחות שרק ימדוד לחץ דם אז בבקשה וכו' וכו', יצאתי בוכה ועצבנית. הוא שוכח שיש לו עסק עם בני אדם ולא עם פקודים שלו ושנשים הרות עלולות להיות אף רגישות יותר מהשאר. הייתי שמחה לפרסם את העניין בפורום רחב יותר, אם יש לכן רעיונות אשמח לשמוע.

גם לי הייתה חוויה לא נעימה: 

מעוניינת לשתף בחוויה לא טובה שלי עם הגניקולוג וד"ר דניאל קוגלר. פניתי אליו לבדיקת קולפוסקופיה. לאחר הבדיקה ציין כי ישנה נטייה להתפתחות נגע טרום סרטני ושעליי להגיע עוד חצי שנה לבדיקה נוספת. ושהכל בסדר בגדול. לא הסביר לי שיש לי cin1 ולא הציע לי טיפול בצריבה. לאחר כחצי שנה עשיתי את הבדיקה בשנית ונמצא כבר cin2 ואז המליץ לי על הליך רפואי של קוניזציה. לציין שלא אמר לי שעל בן זוגי להיבדק גם כן. מעבר לכך ממעט בהסברים ומילים , לא משתף ולא הציע לי אפשרות לטיפול בcin1 ובעקבות זאת הצטרכתי לעבור הליך רפואי מורכב יותר. מבחינתי ממש רשלנות רפואית ויחסי אנוש טעונים לשיפור. כותבת לא בשביל להשמיץ אלא עבור נשים אחרות. מדובר בבריאות שלנו ומידע הכרחי שלא נתן לי. לסיכום: ד"ר קוגלר דניאל -לא מומלץ

משתפת גם בחוויה לא טובה שאמי עברה-אחרי שבועות של המתנה לתור שלה אצל הרופא, הגיע היום המיוחל.היה לה חשד לנגע מסוכן ולכן התור הזה היה חשוב לה מאוד ומלחיץ. התור שלה היה בחול המועד של פסח, ועל אף שיצאה זמן רב לפני, היו פקקים רבים , כך שאיחרה ב10 דקות לרופא. כאשר נכנסה למרפאתו ביקשה את התנצלותה מספר פעמים אך הרופא בשלו החליט לא לקבל אותה. יש לציין שלא היו כלל אנשים שחיכו בתור והיא הייתה היחידה שם. היא ציינה מספר פעמים כמה שהבדיקה היא קריטית בשבילה מבחינת הזמן אבל נענתה בשלילה מצד הרופא ובאגרסיביות כלפי החוצפה שלה שאיחרה. ועכשיו אני שואלת, בתור סטודנטית לרפואה, איך אדם שנשבע את שבועת הרופאים יכול להתנהג בצורה כה חסרת אחריות כלפי מטופל שלו? איך מערכת הבריאות בכלל ומכבי בפרט מאפשרות לאדם כזה לפעול במערכת? 

אני לא מצדיקה את האיחור, אבל זה קורה ואנחנו צריכים להיות אנושיים, ובעיקר אדם שלמד רפואה ועסק בזה במשך כל חייו. 

בקיצור לא מומלץ בכלל.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הריון ולידה
בחר
בחר