29.11.13 | 03:50

בהחלט !!!! אני בעד!!! כבת להורים ניצולי שואה חושבת שאנו הדור השני נפגע גם הוא מכך....

ומי שהרים את הכפפה למעשה...יבורך

26.12.14 | 15:53

חשוב עבור דור השני , יש הרבה מקרים שהדור הראשון נפטר ולא קיבל בכלל פיצויי כניצול שואה , כי לא הגיש

במועד את התביעה ולא יכול היה להגיש 50 שנה עד 1997.

והדור השני חיי בעניות מרובה ובטיפול במחלות של ההורים , ויש מקרים שעדיין הילדים לא מצליחים לחיות

בצורה מנימלית וכן הדור השלישי גם סובל מהזנחה. 

בשביל מקרים שהדור השני במצב שיקומי , יש חובה למדינה להעניק להם עזרה .

לפחות אותה עזרה שההורים שלהם בפועל לא קיבלו.

14.03.15 | 06:10

אני דור שני לניצולי שואה.  אני ואחיותי סבלנו וסובלות מכל מני תופעות של ההורים שלנו. מאד הייתי רוצה לדעת למה לא דואגים לדור השני והשלישי. גם נפשית וגם פיצויים.  אנחנו נולדנו למציאות של אנשים שסבלו כל ימי חייהם מהשואה והכל עבר אלינו

26.05.16 | 06:32

מסתבר שליברמן הבין את הבעיתיות בנושא ולקח על עצמו לדאוג לאזרחי ברית המועצות הניצולים שלא הגיעו לארץ לאחר המלחמה ועלו רק אחרי שהוקמה בשלושים השנים האחרונות.והם מקבלים את הכספים שנותרו בקופת המדינה עבור אלו שהגיעו מיד עם הקמתה.

ואלו שבאו מאוחר יותר בעיקר כדי למות בארץ ולא להקים אותה מקבלים את כספי הפיצויים.

18.06.16 | 21:49

מעניין שנושא שהעליתי לפני כל כך הרבה שנים כאשר ניהלתי את הפורום תופס תאוצה.  אני כמעט ולא נכנסת היום לפורומים של וואלה. יש פייסבוק ויש ווטסאפ וגם יש חיים,מה לעשות. אני מניחה פה איך אני מופיעה בפייסבוק.מי שלא חברך שלי מוזמן להציע לי חברותו/או אפשר לפתוח קבוצה בפייסבוק. זה מהיר יותר מהפורומים. אז אני בפייסבוק:YONA  NITSAN ואני הולכת לפתוח שם קבוצה.למענננו אבל גם למען קשישים  ניצולים שחיים בחוסרכל. נושאים שאני מכירה היטב מעבודתי.למי שלא יודע אני עובדת סוציאלית בתחום הטיפול בקיש. עבדתי עדפרישתי בעירית תל אביבוכיום בעמותהלמען הקשיש באור יהודה. אחראית עלהמטפלות של חוק סיעוד

27.11.16 | 11:45

כל משפחת אבי מונה 9 אחים נספו בגזים עם ההוריהם. אבי היחיד שניצל  כל משפחת אמי גרמנית. סבי לא האמין שהיטלר ירצח אותם 

רציצי לקבל אזרחות גרמנית וסורבתי י על ידי השגרירות. אבי נולד בפולניה אך עברו לגרמניה. בהיותו תינוק .

הם עברן לפלסטניה . בסביבות 37 ברח מהיטלר הוא הרגיש שהאנטשימיות פרצה

למי להתקשר בקשר לאזרחות גרמנית. סבי וסבתי נולדו בגרמניה נוישטט. . היו עשירים . כל רכושם נלקח וסבי וסבתי נשלחו למחנה דכאו  ונרצחו

האם אני יכולה להשתתף במעון לניצולי שואה כי אין לי רכוש בעת זיקנתי.

אני אומללה כי עתידי ערפילי. המדינה  בראשות נתניהו קנה  3 צוללות ו 2 מליון אזרחים חיים מתחת לקו העוני.

מה עלי לעשןת. האם   תוכלו לתת לי כתובת למי לפנות?   אני מודאגת. ביבי וממשלתו מפקירים אותנו.

יש לי מסמכים שסבי וסבתי נולדו  בגרמניה .  . בבית דיברנו גרמנית 

הכתובת שלי                               SHO7123@CO.IL

02.12.16 | 16:02

בהיותי ממוצא גרמני סבי וסבתי נולדו בנוישטט גרמניה מגיע לי דרכון גרמני  אנא עזרו לי.מדינת ישראל מדינה המפקירה את הקשישים 2 מליון עניים.. לאבי 9 אחים ואחויות כולם נשרפו בגזים. .בדכאו .

אנא   עזרו לי . יש לי כל המסמכים של סבי וסבתי . אני רוצה להשתתף במעון לניצולי שואה. .

אנא תעבירו את תגובתי ומכתבי לעתון גרמני . אכפתי הדואג לנו . סבי וסבתי היו ו אמידים. כל רכושם נלקח

על ידי נאצי. היה נהג של סבי.............

02.12.16 | 16:02

בהיותי ממוצא גרמני סבי וסבתי נולדו בנוישטט גרמניה מגיע לי דרכון גרמני  אנא עזרו לי.מדינת ישראל מדינה המפקירה את הקשישים 2 מליון עניים.. לאבי 9 אחים ואחויות כולם נשרפו בגזים. .בדכאו .

אנא   עזרו לי . יש לי כל המסמכים של סבי וסבתי . אני רוצה להשתתף במעון לניצולי שואה. .

אנא תעבירו את תגובתי ומכתבי לעתון גרמני . אכפתי הדואג לנו . סבי וסבתי היו ו אמידים. כל רכושם נלקח

על ידי נאצי. היה נהג של סבי.............

02.12.16 | 16:17

אנא   עזרו לי . יש לי כל המסמכים של סבי וסבתי . אני רוצה להשתתף במעון לניצולי שואה. .כי אין עתיד במדינה 

ביבי דואג רק לעצמו ולהתעשרותו 

אנא תעבירו את תגובתי ומכתבי לעתון גרמני . אכפתי הדואג ליהודים  . סבי וסבתי היו ו אמידים. כל רכושם נלקח

על ידי נאצי. היה נהג של סבי.........

02.12.16 | 16:17

אנא   עזרו לי . יש לי כל המסמכים של סבי וסבתי . אני רוצה להשתתף במעון לניצולי שואה. .כי אין עתיד במדינה 

ביבי דואג רק לעצמו ולהתעשרותו 

אנא תעבירו את תגובתי ומכתבי לעתון גרמני . אכפתי הדואג ליהודים  . סבי וסבתי היו ו אמידים. כל רכושם נלקח

על ידי נאצי. היה נהג של סבי.........

עבור לעמוד
1, 2, 3, 4, 5
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דור שני לשואה
בחר
בחר