28.05.12 | 10:07
שותפה לטיול בארה"ב
היי שמי הדר, בת 21 מחפשת שותפה לטיול במערב ארה"ב: לוס אנג'לס, סן-פרנסיסקו, סן-דייגו, לאס-וגאס לטיול כיפי וזורם באתרי תיירות, מרכזי ערים, פארקים לאומיים, קניונים וכו... לתקופה של כ-3 שבועות בתאריכים גמישים מסוף אוגוסט עד סוף ספטמבר. צרי קשר: hadar.pretty@gmail.com
03.06.12 | 12:45

פסיכומטרי

ככול שאני קורא את הדיונים פה, ככה אני גם מבין שאני לא יודע כלום. האמת שאני בקושי רואה טלוויזיה בתקופה האחרונה, בקושי יוצא לבלות, וכמעט ובקושי בפייסבוק. אז עד כמה שאני מתעניין בנושא, זה יצטרך לחכות ליום שאחרי ה מבחן פסיכומטרי . הלוואי שזה יסתיים כבר. כמה כסף כבר בזבזתי על מורה פרטי לפסיכומטרי ... כואב
20.06.13 | 18:04
היי שמי הדר, בת 21 מחפשת שותפה לטיול במערב ארה"ב: לוס אנג'לס, סן-פרנסיסקו, סן-דייגו, לאס-וגאס לטיול כיפי וזורם באתרי תיירות, מרכזי ערים, פארקים לאומיים, קניונים וכו... לתקופה של כ-3 שבועות בתאריכים גמישים מסוף אוגוסט עד סוף ספטמבר. צרי קשר: hadar.pretty@gmail.com
20.06.13 | 18:05

הי הדר אני ליז אשמח אם תיצרי קשר בקשר לטיול לארה"ב lizlevy29@walla.com

22.12.16 | 09:58

היי הדר,

אני יודעת שעברה כבר תקופה מאז ולכן אני מארגנת טיול לארה"ב ללוס אנג'לס, לאס וגאס וניו יורק.
אם מישהי מעוניינת להצטרף אשמח למענה.

אני צריכה לעדכן את הויזה שלי לפני החג כך שאם מישהי נוספת צריכה אפשר לעשות זאת כקבוצה ואולי נוכל לקבל מחיר נמוך יותר.

הוצאת ויזה לארצות הברית | FastVisa

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טיולים בחו"ל - שותפים לטיול
בחר
בחר