קפסולות קפה

קפסולות קפה

מחפשים לקנות קפסולות קפה במחירים טובים ומשתלמים ?

היכנסו לאתר בלינק המצורף בתוכן או רשמו טעמים פלוס בגוגל!

מחירים מעולים.

קפה שמתאים לארוחה בשרית

שלום אני מחפש קפה טוב שיכול להשתלב עם בשר אני המנהל קייטרינג בשרי וצריך קפסולות של קפה רציתי לדעת האם המכונות יכולות לעבוד על חשמל רגיל או שצריך שעושים אותם על חשמל מיוחד כמו כן האם יש איזה שהם מכירים לאנשים שמנהלים קייטרינג אפשר לראות את הקייטרינג שלי הוא גריל פור יו אנחנו מתמחים בקייטרינג בשרים על האש לאירועים והיינו שמחים מאוד להגיש בסוף הארוחה קפה טוב לאורחים הבנתי שרק קפה שחור מתאים אבל הייתי רוצה בעצם להשתמש בקפה אספרסו כמו כן האם יש לכם כי יפה שיכול להתאים גם לאירועים שכן מגישים בהם חלב לדוגמא אירועים קוראים בשבת ושאין להם תעודת כשרות אשמח לקבל תגובתכם בעניין כמו כן אשמח אם גם תמליצו על הקייטרינג שלי חברים ואורחים וקולגות.

בנוסף אשמח לדעת איזה קפה אתם ממליצים לי להגיש באירועים שלי והאם יש הבדל בין סוגי הקפה הבנתי שעדיף להשתמש בקפה אשר מיובא מחול ולאו דווקא קפה שנוצר בארץ כמו כן האם הקפה הוא בארומה מיוחדת האם יש נטול קפאין האם ישנם טעמים חזקים יותר אוכל לשים יותר בנוסף אני חושב להשתמש אוליב מלבין לקפה בגלל הכשרות והייתי שמח לדעת אם יש קפה מיוחד שטעמו עם מלבין הוא סביר וטוב אשמח אם תשלחו לי את קטלוג הקפה שלכם ושאוכל להיפגש עם נציג מהחברה שידע להמליץ לי ולענות על כל השאלות ששאלתי מה שחשוב מאוד בהגשת בשרים או בהגשת הרוח הטובה היא בסיום לסיים עם קינוחים טובים וכמובן קפה איכותי אשמח מאוד אם תפנו אליי ותאכלו להציע לי את מה שאתם בעצם משווקים

ארוחת בשרים וסיום עם קפה איכותי

לסיים ארוחת בשרים עם כוס קפה איכותית זאת חוויה קולינרית מיוחדת. בכלל בכל ארוחה שבה מקבלים אוכל מחברת קייטרינג לאירועים קטנים וגדולים תמיד צריך לסיים את האירוע עם כ* קפה איכותית מומלץ מאוד לשתות קפה דרום אמריקאי כזה שמשאיר טעם איכותי אחרי הבשר וארומה בפה שמחזיקה להרבה זמן התפריט בשרים שאנחנו מציעים לאירועים תמיד כולל בתוכו את כל מה שצריך בשביל ארוחה בשרית איכותית ומלאה:

• גם ארבעה סוגי בשרים
  • וגם 3 סוגי תוספות חמות
  • וגם סלטים טריים
  • וגם קינוחים
  • וגם שתייה קלה וכמובן שתייה חמה

אנו מקפידים להגיש עם השתייה חמה קפה איכותי וטוב כזה שבאמת משאיר לאורחים שלנו טעם של עוד בפה

קינוחים איכותיים וקפה טוב

קינוחים איכותיים וקפה איכותי זה שילוב מנצח אין ספק שזה מאוד חשוב לבחור את הקפה הכי טוב שניתן למצוא היום בשוק. אם רוצים בעצם לשלב ארוחה של קפה איכותי עם קינוחים איכותיים, מבחינת הקינוחים יש הרבה אתרים ברשת שיכולים לספק קינוחים קטנים לכל אירוע למשל אני מכיר את קייטרינג קינוחים זה אנחנו שמספקים קינוחים אישיים ופטיופורים לאירועים מכל הסוגים יש להם:

• שולחנות קינוח - בסגנון מעוצב או בסגנון פריסטייל
  • שולחנות ממתקים
  • פירות לאירועים
  • מארזים לאירועים
    ואפילו הבנתי שהם יכולים לתת שירותים של דוכני גלידה לאירועים ואם אני לא טועה אז גם דוכני מזון ששם לדעתי אפשר להכין פנקייקים וכל מיני מאפים חמים וטעימים.

בכל מקרה מבחינת הקפה באמת לדעתי חשוב שנוכל לבחור חברה שמספקת קפה מאוד איכותי וככה ניתן לפנק את האורחים שלנו ושילוב של קפה מאוד טוב עם קינוחים טובים אגב גם עם הקינוחים עם קינוחי פרווה אפשר להגיש את הקפה בלי חלב ואז זה בעצם מאוד מתאים לאוכל ומן הצד השני כמובן עם הקינוחים עם פרווה אז בואו ננצל זאת ונגיש לאורחים חלב לצד הקפה אז שיהיה לכולם בתיאבון ושבוע מתוק עם הרבה קפה מעורר ואיכותי

קפה טוב גם יכול להתאים לבשר איכותי. אפשר גם לשלב את הקפה עם תפריט ארגנטינאי ואז להזמין שרותי קייטרינג אסאדו לאירועים שמתמחים באוכל איכותי. ביחד עם הבשר, קפה איכותי וטוב תמיד ייצור חוויה איכותית ובלתי נשכחת

למה פינגר פוד מגשי אירוח זו הבחירה הנכונה? 

רוצים לעשות בקרוב אירוע וחשוב לכם להדהים את האורחים שלכם עם אוכל טוב? אם כך, כדאי שתדעו שאתם צודקים, כי כל האורחים תמיד מצפים לשלב האוכל בכל אירוע. אם חשבתם לשלב פינגר פוד מגשי אירוח בחגיגה הקרובה שלכם אתם יכולים להיות בטוחים שזו בחירה נהדרת, כי מדובר על אוכל מודרני, מעוצב וטעים במיוחד. זקוקים להצעת מחיר? מתלבטים אל מי לפנות? אנחנו בחברת Tray מומחים במגשי אירוח לאירועים ומספקים את הטוב ביותר.

פינגר פוד מגשי אירוח – מה נגיש לאורחים?

אומנם זה נכון שבשנים האחרונות המונח פינגר פוד מגשי אירוח הפך להיות נפוץ מאוד, אך על מה באמת מדובר? והאם גם האורחים שלכם יוכלו להתהב מאוכל כזה? כפי שמעיד השם, מדובר על אוכל שאפשר לאכול בידיים, כך שהוא מעוצב בצורה של "ביסים" קטנים. האורח מגיע ובכל פעם לוקח ממגש האירוח משהו קטן אחר שהוא רוצה לטעום. לכן בהחלט ניתן לומר שאחד מהדברים הנפלאים ביותר באוכל הזה, זו העובדה שאפשר לאכול וליהנות ממגוון עשיר במיוחד של טעמים. לכן רצוי לתכנן מראש את התפריט ולראות שאתם בוחרים את כל מה שהאורחים שלכם באמת יכולים לאהוב. אל תשכחו שלכל אחד מהאורחים יש טעם קצת שונה ולכן רצוי לבחור את התפריט הכי מגוון שאפשר.

פינגר פוד מגשי אירוח בעיצוב הכי יפה שיש

בין אם אתם חושבים על אפשרות כמו פינגר פוד מגשי אירוח ובין אם אתם חושבים להזמין מגשי אירוח אחרים, כדאי שתשימו לב לדבר החשוב באמת, והוא: העיצוב. אומנם זה נכון שהטעם זה מה שילווה אח"כ את האורחים וזה מה שיקבע האם הם באמת ייצאו מרוצים או לא, אך מעבר לכך, גם העיצוב של מגשי האירוח חשוב. העניין הוא שאם מגשי האירוח לא יהיו מעוצבים מספיק יפה ואם הם לא יהיו מעוררי תיאבון, הם יישארו עמוסים עד סוף הערב. כמובן שעדיף להימנע ממצב כזה ולכן, כחלק מבחירת מגשי האירוח המתאימים לכם, כדאי לראות מראש תמונות ולהבין איך ייראו המגשים באירוע עצמו. זה נכון שיש היום אינספור חברות שמציעות שירות בתחום הזה, אך בסופו של דבר, לא כל חברה מקפידה גם על עיצוב שנעשה ברמה מאוד גבוהה. לכן אנחנו ממליצים לכם לבדוק גם את העניין הזה, כי אם אתם כבר משקיעים באוכל נהדר, למה שהוא לא ייראה גם הכי טוב שאפשר?

האם זו בחירה יקרה?

רוב האנשים שמתכננים לעשות אירועים פרטיים או עסקיים וחושבים לשלב פינגר פוד מגשי אירוח, רוצים גם לדעת כמה זה יעלה. אומנם הרצון הוא תמיד להיות נדיבים עם האורחים ולפנק אותם, אך מצד שני, אם ניתן לא להיכנס להוצאה כלכלית מופרזת, זה כדאי. זה נשמע לכם מוכר ואתם קצת חוששים מהעניין? אם כך, כדאי שתדעו: השוואת מחירים זה כל מה שצריך להשקיע בו, כי אין סיבה לשלם מחירים כפולים. התחום של קייטרינג לאירועים, על גווניו השונים, הוא תחום מאוד עמוס ותחרותי, כך שמי שיוצא נשכר הוא הלקוח. במילים אחרות, שווה לחשוב מה דרוש לכם, לקבל מספר הצעות שונות, לעשות ביניהן השוואה ולבחור את ההצעה הכי טובה שאפשר.

בנוסף לכך, אם לרגע חשבתם להכין את מגשי האירוח בכוחות עצמכם, פשוט כי זה יעזור לכם לחסוך, כדאי שתדעו שזה לא באמת מומלץ. עדיף להשאיר את המשימה הזאת בידי המקצוענים כי בסופו של דבר זו עבודה שדורשת זמן, התעסקות וגם לא מעט ידע.

רוצים להזמין פינגר פוד מגשי אירוח במחיר הכי טוב שקיים? חשוב לכם ליהנות מהידיעה שהאוכל יהיה טעים ומושך? אנחנו בחברת Tray  מגשי אירוח, אז למה שלא תרימו אלינו טלפון לקבלת הצעת מחיר נוחה במיוחד? חבל לשלם יותר במקומות אחרים ואתם מוזמנים ליצור קשר עם חברתנו בכל עת.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קפה
בחר
בחר