קפסולות קפה

קפסולות קפה

מחפשים לקנות קפסולות קפה במחירים טובים ומשתלמים ?

היכנסו לאתר בלינק המצורף בתוכן או רשמו טעמים פלוס בגוגל!

מחירים מעולים.

קפה שמתאים לארוחה בשרית

שלום אני מחפש קפה טוב שיכול להשתלב עם בשר אני המנהל קייטרינג בשרי וצריך קפסולות של קפה רציתי לדעת האם המכונות יכולות לעבוד על חשמל רגיל או שצריך שעושים אותם על חשמל מיוחד כמו כן האם יש איזה שהם מכירים לאנשים שמנהלים קייטרינג אפשר לראות את הקייטרינג שלי הוא גריל פור יו אנחנו מתמחים בקייטרינג בשרים על האש לאירועים והיינו שמחים מאוד להגיש בסוף הארוחה קפה טוב לאורחים הבנתי שרק קפה שחור מתאים אבל הייתי רוצה בעצם להשתמש בקפה אספרסו כמו כן האם יש לכם כי יפה שיכול להתאים גם לאירועים שכן מגישים בהם חלב לדוגמא אירועים קוראים בשבת ושאין להם תעודת כשרות אשמח לקבל תגובתכם בעניין כמו כן אשמח אם גם תמליצו על הקייטרינג שלי חברים ואורחים וקולגות.

בנוסף אשמח לדעת איזה קפה אתם ממליצים לי להגיש באירועים שלי והאם יש הבדל בין סוגי הקפה הבנתי שעדיף להשתמש בקפה אשר מיובא מחול ולאו דווקא קפה שנוצר בארץ כמו כן האם הקפה הוא בארומה מיוחדת האם יש נטול קפאין האם ישנם טעמים חזקים יותר אוכל לשים יותר בנוסף אני חושב להשתמש אוליב מלבין לקפה בגלל הכשרות והייתי שמח לדעת אם יש קפה מיוחד שטעמו עם מלבין הוא סביר וטוב אשמח אם תשלחו לי את קטלוג הקפה שלכם ושאוכל להיפגש עם נציג מהחברה שידע להמליץ לי ולענות על כל השאלות ששאלתי מה שחשוב מאוד בהגשת בשרים או בהגשת הרוח הטובה היא בסיום לסיים עם קינוחים טובים וכמובן קפה איכותי אשמח מאוד אם תפנו אליי ותאכלו להציע לי את מה שאתם בעצם משווקים

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קפה
בחר
בחר