10.04.13 | 15:02
המלצה למכונת קפה

היי!

אני ואחותי רוצות לקנות מכונת קפה לאבא שלי לכבוד היומולדת שלו, הוא מכור מכור לקפה! התקציב שלנו בסביבות ה600-700 שקל ורציתי לשמוע המלצות למכונות טובות שאפשר לקנות בסכום הזה כי אני ממש רחוקה מכל האהבה לקפה.

תודה :) 

11.04.13 | 13:29

קודם כל זו מתנה ממש יפה ומתחשבת! לרוב המכונות הביתיות הן מכונות קפסולות והן די פשוטות לתפעול. יש מכונות יקרות ויש מכונות זולות יותר אבל בגדול כולן עושות את העבודה. עניין הטעם משתנה ממכונה למכונה (בגלל הטעמים של הקפסולות ועוד כל מיני פרמטרים) אם כי ההבדל הוא מינורי בעיני. אני קניתי את המכונה של לוואצה ב 500 דרך המבצע של מי עדן, כמו כן אתן יכולות לגשת לחנות למוצרי חשמל ולבדוק את המבצעים שם.

12.04.13 | 10:07

תודה רבה, נשמע טוב! 

אשמח לשמוע עוד המלצות(:

14.04.13 | 19:38

קיבלנו לחג מכונת B-ESPRESSO עם אחריות מברימאג שרות. המכונה טובה ואני אומרת את זה משום שהקפה מאוד טעים לי וזה המדד שלי. מה שגם כבר הספקתי לנצל את האחריות והרמתי טלפון לברימאג לקבל הסבר איך מתקינים ומתפעלים אותה (אני לא בקיאה בנושא התפעול) והם היו נחמדים ושרותיים.

17.04.13 | 15:57

היי!

אני ואחותי רוצות לקנות מכונת קפה לאבא שלי לכבוד היומולדת שלו, הוא מכור מכור לקפה! התקציב שלנו בסביבות ה600-700 שקל ורציתי לשמוע המלצות למכונות טובות שאפשר לקנות בסכום הזה כי אני ממש רחוקה מכל האהבה לקפה.

תודה :) 

במחירים שאת מציעה יש כך :

יש לך מכונות של אספרסו קלאב ואם תעשי מנוי הכולל קפסולות אז המכונה חינם

שופר סל הוציאה גם מבצע עם מכונה שלהם אבל קפסולות את צריכה לקנות מהם כעיקרון

כך או כך במיחירים שאת מדברת לכי על מה שיפה וזול בתור מתחילה

לאספרסו קלאב יש גם מכונות זולות יותר ,היה מבצע לחג באזור 350 ש"ח למכונה +מתנות

בהצלחה

" אנשים הפסיקו לשחק לא מכיוון שהזדקנו, אלא הזדקנו מכיוון שהפסיקו לשחק "

18.04.13 | 12:42

יש דבר כזה – מקינתה – זה כלי מיוחד להכנת אספרסו אל הגז. טעים במיוחד. יש לי המלצה איפו לקנות!

22.04.13 | 18:23

יש דבר כזה – מקינתה – זה כלי מיוחד להכנת אספרסו אל הגז. טעים במיוחד. יש לי המלצה איפו לקנות!

יש לי תחושה שלא לכך הם התכוונו -אבל גם למקינתה יש טעם טוב ויש לחברות כמו ניופאן דלונגהי קראפס......

" אנשים הפסיקו לשחק לא מכיוון שהזדקנו, אלא הזדקנו מכיוון שהפסיקו לשחק "

14.06.13 | 15:24

יישר כוח ענננננננננננננננננננננננננננננננננננק

כל הכבוד!

אז ההצעה היא שבזאפ השוואת מחירים יש מכונות של אספרסו קלאב ב100 ועד500 שח!

14.06.13 | 15:30
"מי שמשקיע מצליח" בהצלחה!
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קפה
בחר
בחר