המלצה על מכונת קפה ביתית

אני מעוניין לרכוש מכונת קפה ביתית קטנה, בעדיפות אוטומטית. עד היום היו לי 2 מכונות אוטומטיות של חברת SAECO שמהאחרונה די התאכזבתי (דגם PRIMEA CAPUCCINO) מאחר והיא מקציפה בעצמה את החלב אבל רוב הפעמים הוא לא היה חם.... בכל מקרה אני מעוניין במכונה ביתית קטנה ואני מתלבט לגבי SAECO XSMALL. האם למישהו יש ניסיון איתה ויכול לחוות דעה? האם הייתם ממליצים במקום לקנות מכונה לא אוטומטית? היתרון שאני מוצא במכונות של SAECO זה שהם טוחנות את הקפה בזמן ההכנה. אודה לכל עזרה

המלצה על מכונת קפה ביתית

מה התקציב שלך? אתה מעוניין במכונת קפה קפסולות או מכונה שטוחנת את הקפה?

שלום יובל

אנו משווקים מכונות קפה איטלקיות ללא התחייבות לתקופת זמן! אין צורך לרכוש אותה. קפסולות מגיעות ב-5 דרגות/טעמים. תוכל ליצור עימנו קשר ב 0777507737 או 054-6779047 רעות/אלמוג.

המלצה על מכונת קפה ביתית

מה התקציב שלך? אתה מעוניין במכונת קפה קפסולות או מכונה שטוחנת את הקפה?

מכונת קפה

היי, דבר ראשון- את המבחר הכי גדול של מכונות קפה באינטרנט מצאתי באתר http://www.coffeetime.co.il/. אני מציע לך לבדוק גם שם. בנוגע לשאלתך- אני באופן אישי מוצא את עצמי מאד מחבב את המכונות של NIVONA. נוחות, אמינות ובאיכות טובה מאד. סך הכל אחלה מכונת קפה. שיהיה בתיאבון (או מה שלא אומרים על שתיית קפה)

אפשר להקציף מוזלי במכונת קפה

מצאתי מתכון מוזלי למוזלי שנראה פצצה, ואני הולך להתחיל לאכול מוזלי לארוחות בוקר ליד הקפה. מישהו יודע אם אפשר להשתמש במכונת קפה בשביל פעולת ההקצפה של היוגורט במתכון?

מכונת קפה -מחירים

המחירים הנמוכים ביותר למכונות קפה ביתיות ובכלל בקפה ספורה מצחייבים לתת מחיר נמוך במאה שח מכל מחיר שתראו להם למכונת קפה

המלצה על מכונת קפה ביתית

אני מעוניין לרכוש מכונת קפה ביתית קטנה, בעדיפות אוטומטית. עד היום היו לי 2 מכונות אוטומטיות של חברת SAECO שמהאחרונה די התאכזבתי (דגם PRIMEA CAPUCCINO) מאחר והיא מקציפה בעצמה את החלב אבל רוב הפעמים הוא לא היה חם.... בכל מקרה אני מעוניין במכונה ביתית קטנה ואני מתלבט לגבי SAECO XSMALL. האם למישהו יש ניסיון איתה ויכול לחוות דעה? האם הייתם ממליצים במקום לקנות מכונה לא אוטומטית? היתרון שאני מוצא במכונות של SAECO זה שהם טוחנות את הקפה בזמן ההכנה. אודה לכל עזרה

מכונת קפה מאקי של Caffè Mauro

אני קניתי מכונת קפה מאקי של Caffè Mauro באתר הזה http://www.groupon.co.il אני יכול להמליץ!

היי אני לא ממליץ לך על המכונות האלה...

יש לי בבית מכונה שמחזיקה כבר שנתיים היא נקראת מכונת קפה ביתית ENA Micro 9 באמת שאני ממליץ עליה עדיין לא נמצאו בה תקלות והקפה שיוצא איכותי מאוד, הזמנתי את המכונה מJura תוכל להתקשר אליהם לבדוק לך מכונה שמתאימה לצרכים שלך..

תוכל ליצור קשר מכאן : מכונות קפה

המלצה שלי - תקצה מקציף חלב בנפרד

ולקפה - רק מקינטה!

אני אורית קרובינר - אשה אנלוגית בעולם דיגיטלי
מוזמנים לבקר באתר שלי - אורית קרובינר - הבלוג
ובפייסבוק - אורית קרובינר

הי חברים,

כאשר קונים מכונת קפה שאנחנו רוצים שתשרת אותנו שנים רבות ותמשיך להוציא קפה איכותי ובמחיר הוגן (לא כמו של בתי הקפה הגנבים בארץ) אני ממליץ לכם בחום על מכונת קפה של ספורה.

תמשיכו לשתות ולהנות

ירון

יכולה להמליץ על הלטיסימה של נספרסו שהיא מעולה

אני כבר כמה זמן לא מוצאת טעם בהתעסקות עם טחינה של קפה וכל הלכלוך שבא עם זה וכדומה. אנחנו בעידן הקפסולות והקפה שלהן כבר ממש ברמה גבוהה וקלות התפעול וחוסר ההתעסקות פשוט נהדר. הסטנדרט של המכונות האלה זה נספרסו אז הייתי הולכת על נספרסו. גם הקפסולות היום כבר לא יקרות ביחוד עכשיו כשיש חליפיות ברמה כמו קפה ג׳ו אז אפילו השיקול הכלכלי כבר לא מצדיק לא לקנות מכונה וקפסולות לדעתי

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קפה
בחר
בחר