המלצה על טיפול בשחזור גלגולים

שלום לכולם

אם אתם מחפשים מטפלת בשחזור גלגולים ממליצה לכם על יהודית עזרד.

יהודית עזרד הינה סופרת, מרצה ומטפלת בשיטת 'השחזור' אותה פיתחה מזה 25 שנה. מומחית לטיפול בשחזור גלגולים, התבוננות יהודית, ביו-אנרגיה, עיסויים, שמנים אתריים, פרחי באך, אימון אישי ועוד.

המלצה ממטופלת: 

אל השחזור הגעתי כאשר הנני סובלת מבעיות רגשיות ודפוסי התנהגות אשר חזרו על עצמם מבלי שהבין את הסיבה וכל הזמן שאלתי למה ?

למה אינני מצליחה להתנתק מחוויות לא נעימות אשר חוויתי , למה אני כל הזמן חוששת שינטשו אותי למה כל דבר משפיע עלי באופן רגשי וכל כך חזק , שאלת הלמה ליוותה אותי שנים רבות ובחוויה אחת מדהימה של 3 שעות שאלת הלמה נעלמה.

אני בטוחה שישנם אנשים רבים כמוני ביקום ששואלים את שאלת הלמה , שחווים את התוצאה מבלי לדעת את הסיבה, אני מקווה שתהיה להם הזכות להגיע אליך הרבנית יהודית ואם לא לפחות לקרוא את ספרך .

כפי שכבר ציינתי סבלתי מבעיות רגשיות ואהיה יותר ספציפית סבלתי מחרדת נטישה וקושי לשחרר את העבר , הקושי בעיקר בא לידי ביטוי במערכות יחסים עם גברים , ובקשר שלי עם אימי היקרה, ההיגיון הבריא, תמיד ידע מה עלי לעשות אך הרגש לא נתן לי מנוח .

הגעתי אליך הרבנית יהודית על מנת לבצע שחזור ולהבין את הסיבות לכל התחושות והחוויות אשר אני חווה בחיים הללו מבלי שאבין ואדע מה הסיבות לבעיות , עצם המפגש איתך הייתה חוויה מדהימה וזכות שנתן לי בורא עולם, ביחס המדהים שלך והידע העצום שלך הגעתי לחוויה עצומה , החום והאהבה שהענקת תוך כדי השחזור השרו בי תחושת בטחון, אמונה, ושלווה גם כאשר ראיתי תמונות לא נעימות וקשות ידעתי שאת שם והבכי הפך לצחוק , עברת איתי בסבלנות גלגול גלגול ויחד עזרת לי לפתור את כל הבעיות ולראות את התמונה בשלמותה ואף לנקות את הזיכרונות מהתמונות אשר השפיעו על חיי כאן ,

ולהבין את התיקון המיידי שלי.

תוך כדי החוויה למדתי לסלוח ,לחבק לאהוב ולסגור מעגל עם האנשים אשר פגשתי בגלגולים שלי .
העוצמה הייתה כל כך חזקה ובעלת השפעה , שההשפעה הייתה מיידית על חיי בהווה .

עזרת לי להשתחרר ממגבלות ולהרחיב את גבולות ההכרה שלי, השחזור עצמו תרם לצמיחה האישית שלי למודעות ולביטחון העצמי שלי , היום אני מסתכלת על החוויות אשר אני חווה מתוך מודעות גדולה והבנה

שהעבר עבר .

תודה

ממליץ לקרוא את ספריו של ד"ר ניוטון על עולם הנשמות ,גם אני עוסק בשחזור גלגולים אך לא תמיד בשחזור מגיעים אכן למקום בו הבעיה החלה ,ישנו מימד בין הגלגולים הקרוי עולם הנשמות ובעזרת רגרסיה וטרנס עמוק ניתן להגיע לעיתים לעולם הנשמות שגם שם ניתן לפתור בעיות כגון תיקון נשמה ועוד,התחום הינו עצום וכדאי לקרוא על אלפי המטופלים ומה הם מתארים בחוויות בין הגילגולים,מומלץ מאוד

החזרת אהבה דוד דהן הקבליסט

היחיד בארץ שעובד בשיטת תשלום לאחר הצלחה

תקשור,ביו אנרגיה,קבלה ודמיון מודרך

אתר https://www.davd-hiller.com/

פייסבוק https://www.facebook.com/meeverlakeshet/

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קארמה, שחזור גלגולים ותקשור
בחר
בחר