צהרים טובים זוגיות ופרנסה..

אני בקשר עם בחור כבר שנתיים היינו חברים ועכשיו סוג של ידידים טובים, מפני שהקשר איתו לא ממצא את עצמו ולא מתקדם לכן החלטתי שעדיף להיות ידידה שלו כי הוא בחור טוב. רצניתי לשאול אם היה לי זוגיות חדשה אחרת ורצנית בעתיד הקרוב, והאם היה לי פרנסה חדשה וטובה לטווח ארוך?

אסתר אור בן משה 20/6/1969  תודה דפנה והמשך יום נעים..emo_01.png

בסד אסתר למרות שאתם ידידים הוא ממלא אותך לכן קשה להגיע לזוגיות אחרת במצב בזה דפנה

דפנה מטפלת הוליסטית רב תחומית ומדריכה רוחנית
תקשור, דמיון מודרך, קריסטלים, חלומות, שחזור גלגולים, קורס ולימוד וסדנאות תקשור 

הירשמו למגזין שלי עושים טוב לנשמה וקבלו חינם מדריך לאיזון רוחני ומדיטציה
הזמן לשינוי והתעצמות בחיים באור וצבע- מעוף וחופש

שבת שלום דפנה.. את יכולה לפרט? מה זאת אומרת ממלא אותי? האם היה לי עתיד איתו, ומה בקשר לפרנסה אשמח קצת לתשובה מורחבת אני לא פונה אליך כאן הרבה. תודה..emo_01.png

ויש לי עוד שאלה דפנה? האם  יוסי נכון לי לזוגיות? 30 לאפריל 1975 נראה לי שהקשר איתו לא יוביל לעתיד ביחד איתו. כי הקשר איתו לא מתקדם ונשאר סטטי באותו מצב של זוגיות. אני לא רואה שהוא מעונין לבנות תוכניות איתי. גם עם שנינו לא עובדים כרגע אני עבדרתי שנה ונגמר העבודה. אבל האם זה צריך להיות משנה? לדעתי אני לא חושבת שצריך להפריע בכל מקרה. אשמח למסר ממך תודה..

בסד את לא מרגישה בקשר כמו שהיית רוצה לכן יש א הבעיות בקשר.מבחינתו נוח לו במצב הקיים ונוחות מהסוג הזה לא יקדם אותך לזוגיות .אם תרצי להעמיק יותר אצטרך לראות אותך .תתאמי איתי דפנה

דפנה מטפלת הוליסטית רב תחומית ומדריכה רוחנית
תקשור, דמיון מודרך, קריסטלים, חלומות, שחזור גלגולים, קורס ולימוד וסדנאות תקשור 

הירשמו למגזין שלי עושים טוב לנשמה וקבלו חינם מדריך לאיזון רוחני ומדיטציה
הזמן לשינוי והתעצמות בחיים באור וצבע- מעוף וחופש

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קארמה, שחזור גלגולים ותקשור
בחר
בחר