אין לי חשק כמעט לדבר

אני רוב הזמן חושב ודואג לעצמי ולעתיד שלי ומבקר את עצמי לעיתים תכופות, לא שולט בהרגשה הזאת. אולי זה כי אני מאד שאפתן ומצפה מעצמי להמון, אבל ההרגשה הזאת כבר כמה שנים איתי, ואני לא בטוח בעצמי, התחלתי ללמוד אמנם אני לא בדיוק לומד, קשה לי להתרכז אני נכשל במבחנים או לא ניגש בכלל, אני מבולבל עם עצמי לפעמים אני לא בטוח שאני במקצוע הנכון , וחושב שאני יכול להתאים לכמה מקצועות בו זמנית, ההורים שלי לא יודעים ממש מה לעשות איתי ואני לא יודע מה לעשות עם עצמי , לגביי מערכת יחסים זוגית : אני בקשר עם מישהי (שבועיים) ולא שלם עם הקשר איתה, לדעתי היא לא מתאימה לי, אני מודאג מאד מחוסר הביטחון שלי להתחיל עם בחורות יפות בחוץ, ואני דואג שאוהב מישהי בסופו של דבר שלא התלהבתי ממנה (מראה חיצוני) כמו החברות הקודמות, ולה אנשא. אני יודע מה אני רוצה - אבל לא יודע איך להשיג את זה :( או שאני יודע ופשוט לא מעיז. עפר אורגד אברהם \7.7.83

תשובה

בס"ד עופר שלום אתה זקוק לייעוץ רחב וקבלת כלים איך להתנהל בעתיד בחייך.הכוון של הלימודים הוא נכון אך עולם הפנימי שלך לא שלם ורגיש מאוד לכן אתה נוטה להרוס את מה שאתה עושה.הרס עצמי יכול להגיע מהרבה סיבות ויש דרכים לטפל בזה.בברכה דפנה

דפנה מטפלת הוליסטית רב תחומית ומדריכה רוחנית
תקשור, דמיון מודרך, קריסטלים, חלומות, שחזור גלגולים, קורס ולימוד וסדנאות תקשור 

הירשמו למגזין שלי עושים טוב לנשמה וקבלו חינם מדריך לאיזון רוחני ומדיטציה
הזמן לשינוי והתעצמות בחיים באור וצבע- מעוף וחופש

מה זה ייעוץ רחב ?

ייעוץ רחב יפתור לי אתה הבעיה ? על איזה כלים את מדברת ? את יכולה להרחיב

תשובה

בסד העולם הפנימי שלך כבר תקופה אורכה מושבת .אתה שולל מעצמך העצמה שינוי וקבלת עזרה.עזרה מניעה לשינוי וליציאה מהמצב.כלים מגיעים באמצעות תהליך קבלת העזרה.אתה לומד להכיר את המצב שבו אתה נתון את ההתנהלויות וההתנהגויות הלא מתאימות ולומד לחשוב שונה ,חיובי,מסוגל לבנות לעצמך מודל אחר לחייך.הפורום לא נועד לזה לכן אם תרצה תצטרך למצוא מטפל באזור מגורייך שילווה אותך בתהליך המדובר,בהצלחה דפנה

איזה סוג של עזרה ?

לאיזה סוג של טיפול את מתכוונת ?

תשובה

בסד עופר שלום,עניתי לך אתמול במייל אם יש שאלות נוספות לתשובה שאל אותי בהמשך למייל,דפנה

אשמח לעזור ולסייע בכול שאלה

החזרת אהבה דוד דהן הקבליסט

היחיד בארץ שעובד בשיטת תשלום לאחר הצלחה

תקשור,ביו אנרגיה,קבלה ודמיון מודרך

אתר https://www.davd-hiller.com/

פייסבוק https://www.facebook.com/meeverlakeshet/

עבור לעמוד
בחזרה לפורום