ייעוד בחיים

היי דפנה יקרה, מה שלומך? רוצה לשתף אותך במשהו שרובץ עליי. נראה לי שבמהלך השנים האחרונות עברתי הרבה מאוד טיפולים וניתוחים רוחניים, מכל מיני שיטות ואסכולות, גם שלי את עצמי וגם של אחרים אותי. היום אני עייפה מזה. אני מרגישה שהפכתי להיות מודעת מדי, עד כדי כך שזה מונע ממני לחיות באופן חופשי ומשוחרר. הפכתי להיות "כבדה", רצינית מדי, תהומית מדי. חושבת יותר מדי. נראה לי שזה משפיע באופן קריטי על התחושה של ייעוד החיים שלי- אני יוצרת מוזיקה ויוצרת באופן כללי, אך הכובד שאני מדברת עליו, כך נראה לי, הוציא אותי מהמסלול. אם אומר זאת במילים פשוטות, אני מוצאת את עצמי אומרת לעצמי המון פעמים שעליי לצאת להופיע באיזה מקום ובסוף אני לא יוצאת לשם מכל מיני תירוצים ואחר כך גם חצי סולחת לעצמי על זה; אומרת לעצמי שהיום אתאמן סוף סוף על הגיטרה וזה לא תמיד קורה; ואני כן מנסה לראות בחיוב את הדברים שאני כן עושה, אבל התחושה היא שאני לא באמת מתקדמת כמו שהייתי יכולה להתקדם, שיש משהו כבד שיושב עליי. עצם הכתיבה של המילים האלה מכאיב לי. הייתי רוצה להרגיש יותר מרץ ואנרגיה, להאמין יותר בעצמי, לתת לעצמי את הזמן ליצור ולהיות אבל גם להיות מסוגלת לצאת מהתחושה של הכובד, הקיפאון. הייתי שמחה לו יכולתי ליצור קשר עם ההדרכה הגבוהה שלי או להבין את הייעוד שלי בדרך כלשהי, ולהיות בטוחה שהמוזיקה היא אכן הכיוון, או שמא כל הכובד והקיפאון קיימים שם כי זה לא הייעוד שלי. מה דעתך? (תזכורת היומולדת שלי ב-17.1.1984) תודה

שכחתי לכתוב שם מלא... סליחה

שיר אלוני

תקשור לגבי הביטחון שלך ביעוד שלך

בס,ד שיר שלום לפי שמך את בעלת כל כך הרבה ידע בהלחנה וכתיבה שזה באמת לא יוצא החוצה כמו שצריך וזאת בגלל ההתחשבנות שלך עם הסביבה הקרובה.המזר עבורך שיר הוא להפסיק לחשבן למה שהקרובים אומרים לך.קחי ביקורת חיצונית גם אם היא תעלה כסף.ועל פיה תוכלי לנתב את עצמך.תבני לעצמך את ערב שירייך לפי האהבה שלך לשירים..מה שאת מתארת בתחושות שלך זה שבדיבור שלך עם עצמך את משכנעת את "הפחד "שהוא צודק ואז נכנעת לפחד.את לא פתרת את הבעיה של החוסר ביטחון.הדרך למציאת פטנט לקושי בביטחון האישי הוא ע"י לקיחת מאמן אישי מאו רוחני-אישי שילווה אותך בהופעות בשביל הביטחון כי שם הבעיה ולא מהמודעות. ושוב אל תקשיבי לקרובייך הם משוחדים מידי וביקרותיים מידי ובזה את נופלת.את טובה יש לך קול מאוד עמוק שמחזיק מעמד במשחקי הקולות.זה המיצוי שלך. בהצלחה דפנה

דפנה מטפלת הוליסטית רב תחומית ומדריכה רוחנית
תקשור, דמיון מודרך, קריסטלים, חלומות, שחזור גלגולים, קורס ולימוד וסדנאות תקשור 

הירשמו למגזין שלי עושים טוב לנשמה וקבלו חינם מדריך לאיזון רוחני ומדיטציה
הזמן לשינוי והתעצמות בחיים באור וצבע- מעוף וחופש

תודה רבה, אם אפשר שאלה בהמשך לדברייך

האם עליי לקחת מאמן שהוא מתחום המוזיקה/מוזיקאי או מישהו שעוסק במיסטיקה/רוחניות? תודה רבה על תשובתך. שיר

תשובה

בס"ד את צריכה להחליט מהמקום הכי נכון שבך .כי הבחירה תוביל להצלחה,דפנה

דפנה מטפלת הוליסטית רב תחומית ומדריכה רוחנית
תקשור, דמיון מודרך, קריסטלים, חלומות, שחזור גלגולים, קורס ולימוד וסדנאות תקשור 

הירשמו למגזין שלי עושים טוב לנשמה וקבלו חינם מדריך לאיזון רוחני ומדיטציה
הזמן לשינוי והתעצמות בחיים באור וצבע- מעוף וחופש

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קארמה, שחזור גלגולים ותקשור
בחר