התלבטות קשה בין 3 נתיבי חיים בשנתיים הקרובות

היי בנות, אני שיר אלוני ילידת 17.1.1984. התקופה האחרונה הביאה לחיי הרבה מאוד שינויים והתלבטויות חשובות, שכנראה חיכו להתרחש כעת. הבעיה היא שמרוב אפשרויות ודברים שצריכים לעשות לגבי כל אחת מהאפשרויות, וגם הסיכונים הנמצאים בצד כל אפשרות- אני חוששת לפעול, מחכה, מהססת, לא פועלת. הרבה מאוד אנשים נותנים לי עצות מהכיוונים שלהם אבל לי קשה לעשות את ההחלטה החותכת ושצריכה להתבצע במהירות רבה. ההתלבטות היא בין: 1. להישאר ללמוד בסמינר הקיבוצים, להירשם לקורסים שנותרו פנויים (וייתכן שלא נשארו מקומות בקורסים שרציתי), לחזור ללמוד במקום שמצד אחד יאפשר לי לסיים תהליך מהתחלה ועד הסוף ולהתמודד עם מה שקורה לי שם, ומצד שני אני לא רוצה להמשיך ללמוד שם כי יש שם יותר מדי התעסקות בהוראה ואני מרגישה מוגבלת מבחינה יצירתית ומקצועית. האפשרות הזו כוללת להישאר בתל אביב באותה דירה וייתכן שבאותו מקום עבודה, על כל המשמעויות הכלכליות שבדבר. 2. לסיים את ההרשמה שהתחלתי למכללת ספיר בדרום, שמאפשרת לי להמשיך את התואר בקולנוע במגמת פס קול שקרובה יותר לעשייה מוזיקלית וזה בלי לימודי הוראה, אך מצד שני הם לא יכירו ברוב הקורסים שלמדתי בשנתיים האחרונות, מדובר במעבר למגורים באזור שדרות, שזה אולי זול יותר אבל גם מסוכן מעט, גם יש כאן ויתור על מקום העבודה הנוכחי שלי ומערכת יחסים שאני נמצאת בה, מפחיד אותי לעשות את המהלך הזה מבלי להיות בטוחה שזה הצעד הנכון. 3. לבטל את הלימודים בכל המקומות, לומר לסמינר הקיבוצים שאני עושה הפסקה של שנה ולהתמקד במהלך השנה הקרובה ביצירה ובמקום עבודה שקשור לתעשייה וגם לחזק את הסיפור של האלבום הראשון שלי. אופציה זו קוסמת לי אבל אני יודעת שזה פשוט ידחה את הסיום של השגת תואר בדומה להרבה מאוד פעמים בחיים שלי שהתחלתי תהליך ואני לא מסיימת אותו כי הסוס נגמר לי באמצע. בכל אחת מהאפשרויות יש טוב ורע, הרבה פחדים ובלאגן עבורי. אני מתפללת לבהירות ולתחושה שאני עושה מעשה שיהיה נכון עבור הנתיב שלי בחיים. מקווה שתוכלו לעזור לי, שיר

תשובה- תעסוקה

בס"ד שיר שלום מה שעולה שנכון לך הוא ללכת לספיר וללמוד שם.את ההוראה תמיד תוכלי להשלים במידה ותרצי להיות מורה בתחום המוזיקה ולשלב בניהם,בהצלחה דפנה

דפנה מטפלת הוליסטית רב תחומית ומדריכה רוחנית
תקשור, דמיון מודרך, קריסטלים, חלומות, שחזור גלגולים, קורס ולימוד וסדנאות תקשור 

הירשמו למגזין שלי עושים טוב לנשמה וקבלו חינם מדריך לאיזון רוחני ומדיטציה
הזמן לשינוי והתעצמות בחיים באור וצבע- מעוף וחופש

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קארמה, שחזור גלגולים ותקשור
בחר
בחר