הייתי רוצה לדעת מה הייתי בגלגול הקודם וגם לדעת אם זה מתקשר בדרך כלשהי לחיי כיום. שמי המלא הוא מריה אמיליה קלר ונולדתי ב 13.5.1995

הי דפנה

זהו פורום מקסים ומעניין

היתי רוצה לדעת מה יקרה בזוגיות שלי סלין נג'ר (מסקל) 2.5.78 ?

כמו כן מה הייתי בגלגול הקודם והאם זה קשור לקשיים שיש לי עכשיו?

תודה מראש

דפנה היקרה שלום

ראשית תודה על התשובה

אבל אני קצת בהלם שהייתי גבר שתלטן  שהתעלל בנשים שבמציאות אני אישה עדינה ורגישה מאוד

רשמת שאני צריכה עבודה אנרגטית על אותו זיכרון

איך עושים את זה ?

_מחכה לתשובתך___________________________________________________________________________

בסד מה שעולה שלי הוא שהיית גבר שתלטן שחי עם מס' נשים בתקופת המאה ה6  בארופה .אני רואה את החיים בהרים,העבודה הקשה והשתלטנות על אותן נשים שהתנהגת אליהם כשפחות  ואף התעללת בהן,בחיים הללו יתכן שאת חווה את הצד השני מאותה קרמה הכוונה שאת חשה שהצד הגברי מתעלל בך .הפתרון הוא עבודה אנרגטית על אותו זיכרון שחרוט בנשמתך היום.הטיפול יתרום לחייך בכך שתפתחי מערכת זוגית ללא תחושת התעללות מצד הגבר.דפנה

דפנה שלום   גם אני הסתקרנתי  והייתי רוצה לדגעת מה הייתי בגלגול הקודם .

שם שושנה שדה

תאריך לידה 16.7.67

בתודה שושנה

בסד איה שלום,כנסי להבא להודעה משל עצמך ולא לשרשור.מה שעולה הוא גלגול בתקופת המהפיכה הרוסית,היית פעילה ונאסרת על כך.לגבי השם למ בחרת בו-זו בחירתך והתשובה ביידייך,דפנה

דפנה מטפלת הוליסטית רב תחומית ומדריכה רוחנית
תקשור, דמיון מודרך, קריסטלים, חלומות, שחזור גלגולים, קורס ולימוד וסדנאות תקשור 

הירשמו למגזין שלי עושים טוב לנשמה וקבלו חינם מדריך לאיזון רוחני ומדיטציה
הזמן לשינוי והתעצמות בחיים באור וצבע- מעוף וחופש

בסד שושנה שלום,מה שמראים לי היא תקופת מרד בר כוכבא את היית אחת הדמויות הנשיות הבולטות ,דפנה

דפנה, לא ענית על שאלתי.. רציתי לדעת מה הייתי בגלגול הקודם ואיך זה מתקשר לחיי כיום שמי הוא מריה אמיליה קלר ונולדתי ב 13.5.1995 תודה :)

בסד מריה יש כאן שרשור ענק,רשמי להבא את השאלה בהודעה חדשה.התקשור מראה גלגול שקשור לתקופת ימי הביניים,לתקופת מדי המכשפות.את היית מדיום /מרפאה רוחנית ומתת בשל כך.בחייך אלו את חוששת לעסוק בתחום הרוחני למרות שיש לך ידע מתוך הפחד להיפגע ולמות כבגלגול ההוא,דפנה

בסד מריה יש כאן שרשור ענק,רשמי להבא את השאלה בהודעה חדשה.התקשור מראה גלגול שקשור לתקופת ימי הביניים,לתקופת מדי המכשפות.את היית מדיום /מרפאה רוחנית ומתת בשל כך.בחייך אלו את חוששת לעסוק בתחום הרוחני למרות שיש לך ידע מתוך הפחד להיפגע ולמות כבגלגול ההוא,דפנה

דפנה שלום,

שמי הוא אליסה דוידוב 

תאריך לידה: 02/12/1986

מעניין אותי מאוד לדעת מה הייתי בגלגול ששעבר (מישהי פעם אמרה לי דברים מחרידים על מה שהייתי) אשמח לשמוע עוד צד על מנת לוודא שזה נכון

בסד אליסה שלום,מה שעולה קשור להיותך דמות נשית מאוד מפרוסמת בעירך ,היית עשירה מאוד,דפנה

שלום דפנה 

שמי שני אליעזר אך שם משפחתו של אבי הוא אליזירוב שינו לו את השם כשהוא עלה לארץ

הרבה זמן רציתי לדעת  מה הייתי בגלגול הקודם

אשמח אם תעני

תודה :) 

בסד שני שלום,מה  שעולה מאחד גלגולייך הוא העיסוק שלך בנושא הריפוי.את עסוקה בזה הרבה ורוצה לדעת על הנושא הזה.הסיבה לכך קשורה להיותך מרפאה רוחנית התקופה היא המאה ה14 דפנה

היי דפנה, אשמח לדעת האם יש הצלבה בין מה שנאמר לי למה שאת תטעני לגבי מי הייתי... תאריך לידה ט"ו בטבת תשמ"ז (16.01.1987), שמי תמר שליחוב (אב-אמירן, אם-ליאנה). יתר על כן- מה היעוד ומה באתי לתקן, תודה!

היי דפנה, אשמח לדעת האם יש הצלבה בין מה שנאמר לי למה שאת תטעני לגבי מי הייתי... תאריך לידה ט"ו בטבת תשמ"ז (16.01.1987), שמי תמר שליחוב (אב-אמירן, אם-ליאנה). יתר על כן- מה היעוד ומה באתי לתקן, תודה!

עבור לעמוד
, , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קארמה, שחזור גלגולים ותקשור
בחר
בחר