מה הייתי בגלגול הקודם

דפנה רציתי לדעת בבקשה . מה הייתי בגלגול הקודם ? זה מסקרן אותי נשמע מעניין. רציתי לדעת מה אמא שלי היתה בגלגול הקודם אמא שלי שמה סוזי נבון השם המשפחה לפני הנשואים ואחרי הנשואים כתר

שם

השם של אמא שלי שנולדה היה סוזי ושם משפחתה נבון. שהיתה בגן השם שלה ,הוחלף לשושנה נבון. והיום היא שושנה כתר אחרי שהתחתנה עם אבי .

תשובה

בס"ד סוזי שושנה נבון אימ לפי מה שעולה חייה אז באזור ארגניטנה,צילה.לא עולה לי השנה אבל כן השפה והאזור. היא היתה אז בני המעמד הבינוני. דפנה

דפנה מטפלת הוליסטית רב תחומית ומדריכה רוחנית
תקשור, דמיון מודרך, קריסטלים, חלומות, שחזור גלגולים, קורס ולימוד וסדנאות תקשור 

הירשמו למגזין שלי עושים טוב לנשמה וקבלו חינם מדריך לאיזון רוחני ומדיטציה
הזמן לשינוי והתעצמות בחיים באור וצבע- מעוף וחופש

הי דפנה.....מסקרן אותי מאוד נשמע מעניין מה היתי בגלגול הקודם.......

שם שלי שנולדתי מוסא(משה) אברמוב תאריך לידה שלי... 2.3.1976

תודה

בסד מאחר ולנשמה שי מס' רב של גלגולים מה שעולה מתחבר לסיטואציה שקיימת במציאות חייך הנכוחיים.לפי מה שעולה משה היית איש צבא שעסק בריגול. שילמת בזמנו מחיר יקר בחייך ,דפנה

בסד מאחר ולנשמה שי מס' רב של גלגולים מה שעולה מתחבר לסיטואציה שקיימת במציאות חייך הנכוחיים.לפי מה שעולה משה היית איש צבא שעסק בריגול. שילמת בזמנו מחיר יקר בחייך ,דפנה

תודה רבה דפנה :-)

הי דפנה רציתי לדעת מה הייתי בגלגול הקודם שאני לא מסתדר בגלגול הנוכחי נולדתי בחו'ל עם השם אזר סימנדויב 14.9.76 החלפתי שם שלי לאסף סימן טוב.... אני זוכר עד גל 9 ויותר איפה שהייתי גר בבית היה חצר יפה וגדול עם הרבה פרחים שונים . והיה שם באדמה צינור מיים זורמים כל הזמן וגם שלולית מיים קטנה . המקום הזה היה מושך אותי כל הזמן וכל הזמן היה מול העיניים שלי ובלילות היתי שומע את הנזילת מיים בתוך השלולית וחלמתי לא מעט על המקום הזה והיה לי פחד מוזר ואף פעם לא אמרתי  את זה להוריי.. 

תודה.

בסד מה שאתה מתאר אסף הוא רסיס מזיכרון ילדותך .מה שלי עלה לגבי גלגול הוא חווית הריגול שחוות באותו גלגול והקושי בחיים הללו הוא הקושי להתנהל מול אנשים .אתה איש אמין שדורש מחברייך וקרובייך נאמנות טאוטאלית וזה קשור לחווית הריגול שהיא הפוכה מזה,דפנה

מודה לך מאוד דפנה

בסד בהצלחה דפנה

היי דפנה כבר תקופה שאני מתעסקת בשאלה מה הייתי בגלגול הקודם שלי בצורה כל כך אינטנסיבית. אני רוצה לדעת אם יש לי עדיין איזה קשר או זיכרון או כל דבר אחר עם הגלגול הקודם שלי.

שמי הוא רז מיה קופרשמידט תאריך לידה 16.2.1994 

בדקתי כל מיני דברים באינטרנט.. אבל אני לא יכולה לדעת בבירור 

אשמח אם תוכלי לעזור :) 

בסד רז מיה שלום,הנשמה שלנו שמצויה בגופנו הגיעה עם מטען של זיכרונות ממס' גלגולים.חלקם משתקפים בחיינו לטוב ולרע .כדי לדעת מה שמשתקף תורם לחיינו נדרש לעבור טיפול /ים בשיחזור גלגולים .המודעות תורמת מאחר והיא מאפשרת לך להגיע לתדר הנדרש (שנמצא בבסיס הנשמה הגבוהה שלך למעלה בעולם הנשמות).בהצלחה דפנה

היי דפנה

הייתי רוצה לדעת מה הייתי בגלגול הקודם שלי והאם זה מתקשר לחיים שלי היום 

שלי(שלה ) שכטר 12.04.70

בסד מה שעולה שלי הוא שהיית גבר שתלטן שחי עם מס' נשים בתקופת המאה ה6  בארופה .אני רואה את החיים בהרים,העבודה הקשה והשתלטנות על אותן נשים שהתנהגת אליהם כשפחות  ואף התעללת בהן,בחיים הללו יתכן שאת חווה את הצד השני מאותה קרמה הכוונה שאת חשה שהצד הגברי מתעלל בך .הפתרון הוא עבודה אנרגטית על אותו זיכרון שחרוט בנשמתך היום.הטיפול יתרום לחייך בכך שתפתחי מערכת זוגית ללא תחושת התעללות מצד הגבר.דפנה

הי   שמי איה ברדה (פפיסמדוב) ת. לידה 3/6/71 מאוד מעניין אותי מי הייתי בגלגול הקודם ולמה בחרתי את מי שני עכשיו

עבור לעמוד
, , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קארמה, שחזור גלגולים ותקשור
בחר
בחר