06.02.17 | 18:13
הסטוריה בפלאפון

שלום חייבת להתייעץ! אני במצב שאני לא יודעת מה לעשות!! אני נשואה שנתיים, מתוכם הבאנו שני בנים שיהיו בריאים הראשון בן שנה וחצי השני ממש בן חודש... ולאחרונה (חודש האחרון ) גילתי שבעלי מסתכל בפורנו כשאני נמצאת בבית,ולקחתי את זה ממש קשה! כי זה לא מתאים לו כאילו לא יודעת מאיפה הוא הביא את זה...  זה גם די מעליב שאני נמצאת בבית מילא אני טסה לטיול ...דיברנו על זה, ואמרתי לעצמי בשביל השלום בית ניהיה עם ראש פתוח ננסה לזרום  וסגרנו על זה שיערב אותי ברגעים האלה שהוא חש רגע של פורקן, ויומיים אחרי שוב זה קרה בסתר כשאני נמצאת! אני מרגישה כאילו אני אמא שלו שהוא מסתיר ממני וכאילו לא הזיז לו שדיברנו! וזה בתדירות לא נורמאלית !מרגיש לי שהאמון שלי בו נהרס! דיברנו וסיכמו על משהו שהוא מבחינתי היה חשוב לי לזוגיות והוא פשוט המשיך כאילו לא דיברנו.... עכשיו מאז אני לא מפסיקה לחטט לו בפלאפון עצוב אבל זה המצב! והיום ראיתי את הנורא מכל ! היה כתוב לו בהיסטוריה בגוגל חיפוש של "דירות דיסקרטיות" באזור שלנו.! בעברית ! שאלתי אותו מה זה הוא אומר לי שאין לו מושג מה זה ושיכול להיות שזה פרסומות של הפורנו לא מאמינה לכל מה שיגיד מרגישה נורא לא יודעת איך להמשיך את הזוגיות הזאת לא מצאתי אותו בוגד אבל יש תחושה שקורה משהו וזו הרגשה נוראית לא יכולה להסתכל עליו יותר ולצערי יש ילדים בתמונה מה אני עושה בבקשה תעזרו לי

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: forumbot
עבור לפורום:
זוגיות ונישואין
בחר
בחר