07.12.15 | 18:08
אולמות אירועים בארץ

מחפשים אחר אולמות אירועים ברחבי הארץ ולא יודעים באיזה אולם כדאי לחגוג את האירוע?

ברצוננו להקל את תהליך בחירת אולמות האירועים ולשם כך נפתח פורטל אשר מכיל בתוכו מגוון אולמות אירועים בכל אזור בארץ, באתר תוכלו לצפות בתמונות ופרטים על האולם.

הכנסו עוד היום www.EventVenue.co.il ובחרו אולם אירועים בקלות!

08.03.16 | 13:00

היי .

כיום שיש מבחר כל כך גדול של אולמות לאירועים הבחירה נעשת יותר ויותר קשה , חושבים לערוך אירוע בגן אירועים? חוששים מהפתעות בשל מזג האוויר? חברת "קשת במות ואירועים" בעלת ניסיון של למעלה מ- 15 שנה בהפקת אירועים , והשכרת ציוד לאירועים בכל הארץ התאמת ציוד לאירועים לכל תנאי מזג האוויר .

היכנסו לאתר ותוכלו להתרשם ממגוון תמונות מאירועים של החברה.

http://www.kstisrael.co.il/About1

חברת "קשת במות ואירועים-חברה להשכרת וציוד לאירועים ולשמחות, לחברה ניסיון רב בהפקת אירועים. ניסיון של כ- 15 שנה בהפקת אירועים לגופיים ציבוריים ופרטיים. 

•  

02.05.16 | 12:57

אהלן!

רוצה להמליץ על חברת אירועים מצליחה במיוחד שעובדת עם ספקים בין הטובים בארץ בכל תחומי האירועים ועושים אירועים מושלמים.

מזמינה אתכם להתרשם בסרטון ביוטיוב : איזיווד

02.06.16 | 15:57

ממליץ שתקראו המלצות על הרמוזו ותבינו הכל! אולם אירועים ברמה הכי גבוהה שיש! האוכל פצצה!! 

מאוד אהבתי את השירות שקיבלנו ואת הזמינות! יצאתנו בהרגשה טובה וחוזרים לשם בהזדמנות!

ממליץ בחום על המקום!

03.07.16 | 08:00

לפני שאתם ניגשים לסגור עם אולם אירועים, כדאי מאוד שתעברו על בלוג החתונות הזה שיאיר לכם את העיניים לגבי הדברים החשובים שאתם צריכים לבדוק לפני שאתם סוגרים.

21.01.17 | 19:40

שלום,

אני רוצה להמליץ על מקום מדהים שהיינו לפני שבוע באירוע של חברים.

אירועים מיוחדים בטבע זה קונספט מדהים ורומנטי שמשדרג אירוע, חברנו שלנו התחתנו בטבע והאוירה היתה פשוט מושלמת.

ממליצה בחום

31.01.17 | 21:57

הבעיה איתם היא שהם קצת יקרנים במחיר למנה, אם אני רוצה לעשות לבת שלי בת מצווה במחיר סטנדרטי ושפוי אי אפשר ללכת אליהם

הייתי אצלם בכל אופן בסוף עשיתי בנתניה במועדון לבת מצווה בשם סיירוס ממש טוב ומומלץ לכל מי שמחפש אולמות קטנים באיזור המרכז. מהאולמות המיוחדים שפגשתי באמת משקיעים בך..

21.03.17 | 10:53

שווה לבדוק ולהשוות מחירים הפקת אירוע בת מצווה או כל אירוע האחר כרוך בהוצאות לא מעטות לכן מומלץ לפנות לחברה מקצועית ובעלת ניסיון של שנים בתחום הפקת אירועים והשכרת ציוד לאירועים, הקמת במות לאירועים והכל באחריות ומקצועיות. 

חברת "קשת במות ואירועים-חברה להשכרת וציוד לאירועים ולשמחות, לחברה ניסיון רב בהפקת אירועים. ניסיון של כ- 15 שנה בהפקת אירועים לגופיים ציבוריים ופרטיים. 

•  

31.03.17 | 12:52

תודה חברים! יש גם גני אירועים במרכז ממש מגניבים, אז שווה לבדוק ולהשוות בין המקומות! בהצלחה לכולם!

30.04.17 | 19:17

חברים יקרים, אני גם אשמח לדעת מה דעתכם על הפקת אירועים בטבע, האם זה עדיף על אולמות? אני קצת מתלבטת כרגע..

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
זוגיות ונישואין
בחר
בחר