האם ניתן לפתור את הבעיה

אשמח לקבל הצעות מכולם .
אני נשוי + 1 קרוב לעשר שנים , כבר בשנים הראשונות הרגשתי שאשתי לא מתה על סקס , מבחינת התדירות , היוזמה והחשק שהלך ודעך עד למצב שקרוב לאפס , היום הוא כבוי ואני לא מצליח לעורר אותו .
חשוב לי לספר כי גם לפני הנשואין החשק שלה לא היה בשמים , חשבתי שמשהו ישתנה במשך השנים אבל זה הלך ודעך .
בשיחת נפש לאחר משבר בנושא (עברנו יעוץ מיני) היא פלטה שהמין לא חסר לה והיא יכולה לחיות גם בלי סקס ואם הא עושה סקס אז זה בשבילי .
מה אספר לכם מאז אני כבוי ואינני מסוגל ליזום יחסי מין איתה , אשתי יוזמת ואז אנחנו מקיימים יחסים שזה כמובן בשבילי בלבד (תעלה ותגמור) וזאת על מנת שיהיה שקט בבית ושאני לא אתלונן יותר.
המשפטים ואיך שכול יחסי המין נעשים דפק לי את הראש ונוצר מחסום אצלי שאני לא מסוגל להתגבר עליו .

עוברות בראשי מחשבות של בגידה , יחסים עם אחרות וגירושין 
אשמח לקבל המלצות איך לצאת מהסיפור הזה .
שנה טובה וחג שמח לכולם.

וואו עצוב....קצת

אם מריוס היה בא לבקר ,בטוחני שהיה אומר משפט כמו: ישנם אנשים שהם א מיניים (פירושו איני יודעת-  מהו).דש למריוס וחג שמח נצל״ש :))

כתבת שהייתם אצל יועץ מיני .מה הוא אמר?

המלצה בלבד

לעשות תור לרופא נשים שיבדוק אותה ויפנה אותה לבדיקות הורמונליות (הוא ידע לאילו בדיקות).

ולסיום שאלה קטנטונת

כשאתם מקיימים יחסי מין ,האם אתה מרגיש שהיא מגיעה לסיפק?כלומר חווה אורגזמה?

שנה טובה וחג שמח!

אתה יודע מה?

קראתי שוב את הכותרת ״האם ניתן לפתור את הבעיה״?

ומשהו בי העלה את השאלה הזאת: בשביל לפתור את הבעיה היא צריכה להיות מודעת לכך שישנה בעיה נכון?

כלומר במידה והיא חושבת שאין לה בעיה וזה בסדר להתנהל בצורה הזו אז אני חושבת שעליך להעלות את המודעות שלה לכך שישנה בעיה ביחסים מהסוג הזה ביניכם.

ואז לנסות לפתור את הבעיה מכל היבט אפשרי .

אגב

שמתי לב שלאחרונה אנשים כותבים את הבעיה שלהם בפורום ונעלמים (חלקם),בלי משוב כלשהו ...

כל טוב

תודה לתגובתך .

אני חושב שהיא יודעת בתוכה בדיוק מה הבעיה והיא  מודעת לכך שישנה בעיה לכן היא עושה הכול על מנת להשקיט את המצב .

היא עושה זאת ע"י כך שהיא יוזמת יחסי מין איתי בתדירות גבוהה ושוב בשבילי בלבד כי היא לא נהנת מהאקט עצמו , היא כנראה נהנת מהליטופים ,

החיבוקים הנשיקות אבל לא מהחדירה וכמובן לא מגיעה לאורגזמה גם אם אני משקיע ומשקיע .

ברגע שאני לא עומד על המשמרת היא כמובן מורידה הילוך ועוברת למצב שיוט בו היא לא צריכה את זה .

אני מאמין שהיא תשמח ואולי היא מחכה לרגע הזה שלא יבא לי עליה יותר או נלך לקיצוניות שלא יעמוד לי ואז היא תשתחרר מהעול הזה ששוכב

עליה לקיים יחסי מין עם בעלה ולספק אותו על מנת שיהיה שקט תעשיתי בבית והיא לא תצטרך להתגרש.

לא ברחתי , אני כאן ושמח לקבל הצעות לפתרון הבעיה .

תודה

תודה לתגובתך .

אני חושב שהיא יודעת בתוכה בדיוק מה הבעיה והיא  מודעת לכך שישנה בעיה לכן היא עושה הכול על מנת להשקיט את המצב .

היא עושה זאת ע"י כך שהיא יוזמת יחסי מין איתי בתדירות גבוהה ושוב בשבילי בלבד כי היא לא נהנת מהאקט עצמו , היא כנראה נהנת מהליטופים ,

החיבוקים הנשיקות אבל לא מהחדירה וכמובן לא מגיעה לאורגזמה גם אם אני משקיע ומשקיע .

ברגע שאני לא עומד על המשמרת היא כמובן מורידה הילוך ועוברת למצב שיוט בו היא לא צריכה את זה .

אני מאמין שהיא תשמח ואולי היא מחכה לרגע הזה שלא יבא לי עליה יותר או נלך לקיצוניות שלא יעמוד לי ואז היא תשתחרר מהעול הזה ששוכב

עליה לקיים יחסי מין עם בעלה ולספק אותו על מנת שיהיה שקט תעשיתי בבית והיא לא תצטרך להתגרש.

לא ברחתי , אני כאן ושמח לקבל הצעות לפתרון הבעיה .

תודה

אני חושבת שאתה צריך לפנות עם הבעיה לפורום סקסולוגיה - שם אני מאמינה שתוכל לקבל תשובה או המלצה יותר רלוונטית.

בהצלחה

אולי....

אבל פה החבר'ה יותר אמפטיים....

רגישים..

ואפילו חכמים...

וכולנו מבינים על מה מדובר....

יועץ/מטפל מיני/זוגי  ??

כן לדעתי..

כל עוד שהיא לא אישה שצריכה לצאת מהארון - יש אפשרויות רבות - לענג אישה.

ולדעתי הלא מושכלת הוא רק ציין את עניין החדירה כבעיה עבור האישה (ולכך יש פתרון).

רופא נשים.

הוא לא ציין בני כמה הם.

מה זה כ'כ חשוב...?

נגיד שבשבוע הבא הוא בן 37 ורבע...והיא 35 וחצי....

הוא כתב - עשר שנים נשואים....אז ממוצע סביר....

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
זוגיות ונישואין
בחר
בחר