התנהגות לא מתחשבת מבעל ואמא שלו

שלום רב, אני ממש בעצבים כרגע ועושה לי טוב לשפוך.... אני בחורה בעייתית עם אוכל בגלל מחלה קשה אסור לי לאכול הרבה דברים שאני מאוד מאוד אוהבת! עדכנתי את בעלי ואמא שלו מה אסור לי ופתאום להפתעתי כל טוב!!!! על השולחן ממה שאסור לי..... בערב אמא שלו הוציאה רק חמין ואת כל מה שיש שם אסור לי לאכול חוץ מהעוף ואת העוף היא הכינה במיוחד לבן שלה ולא לאשתו... זה היה משפיל!!!!!! ביקשתי מבעלי חלק מהעוף כי אם לא אז לא היה לי מה לאכול ואז הוא התעצבן ואמר למה לא אמרת שאת לא יכולה לאכול חמין????? אמא שלו יכלה לחשוב בגלל המחלה שלי והבעייתיות ולשאול. אני מתוסכלת מאוד כי לא יכולה להינות מהאוכל ואמורה לעבור גם ניתוח ולא באתי לאמא שלו הרבה זמן כי היא "שוכחת" מה אסור ודוחפת עוגות סוכר ושוקולדים כאילו בכוונה מה עשיתי מקודם ??? הלכתי לחדר ולא היה לי אכפת מבושה מאמא שלו כמו שלא אכפת לה גם אם בטעות ובעלי היה יכול להתחלק איתי בעוף ויותר מזה !!!!! - הוא בן יחיד מפונק שרק אמא גידלה אותו ונמאס לי מזה אם זה ימשיך שיתחתן עם אמא שלו שתבשל רק לו.... סורי על העצבים!!!!!!!!

שלום לך,

היה לי הרבה יותר קל לייעץ לך, לולא הייתי קוראת את היסטורית ההודעות שלך. אבל מהיסטורית ההודעות שלך עולה שגדלת לא במשפחה תומכת ולכן את יותר פגיעה כאשר בעלך ואימא שלו מתנהגים לא נכון. לו היה לך קשר טוב עם משפחת הקרובה היה לך יותר קל להתמודד, אבל יכול להיות שאין לך מי שיתמוך בך ויקשיב לך. בעלך נשמע סופר איגואיסט, מה יהיה כשיהיו ילדים, כל הנטל יפול עליך, תחשבי על זה ... הבלאגן עוד לא התחיל... אני מציעה לך לעשות סטופ רציני, להסתכל סביבך ולנסות למצוא את מקור הכח שלך בתוכך, כדי להתמודד עם סביבה לא תומכת, למצוא מעגלי תמיכה נכונים, איך בדיוק אני לא יודעת, אולי מנהל הפורום ידע לכוון יותר טוב. בהצלחה

אני לא קראתי את היסטוריית ההודעות שלך

(כי לא נראה לי כשיטה שצריך כל פעם לרוץ ולחפש. אם את רוצה שאנשים יתיחסו להיסטוריה, צייני אותה בהודעה - את יכולה לעשות קופי-פייסט מהודעות שלך בעבר). לעצם העניין: קודם כל, את צודקת: ההתנהגות הזאת של שניהם לא תקינה בעליל, ואין פה יותר מדי מה להתפלסף. זה לא אמור להיות ככה. אבל מבחינת מערכת היחסים הכוללת: מה שחשוב, לדעתי, אלו היחסים עם בעלך. אם מחוץ לענייני האמא יש לך ולבעלך יחסים טובים, על עניין האמא אפשר להבליג. אפשר כמובן לשפר שם את שיתוף הפעולה עם בעלך, כך שבעתיד זה יהיה יותר טוב, וכל זה בלי לחנך את האמא מחדש, דבר שכמובן לא אפשרי. השאלה המרכזית היא האם היחסים עם בעלך, כשאתם רק שניכם, טובים. אם כן, אז יופי. אבל אם לא, אז הבעיה המרכזית זה הוא ואת, בלי קשר לאמא. ובמצב כזה אני בהחלט מסכים עם הדס שכדאי קודם לוודא שיש התקדמות של ממש ביחסים לפני שאת נכנסת למחוייבות הכבדה של ילדים איתו. אם תפרטי על יחסייך עם הבעל, אשמח להגיב יותר בפרוטרוט.

למה לו תכיני לאמא שלו תיק מאכלים המותרים לך ושאת אוהבת?

תורידי מהאינטרנט כל מה שאת אוהבת, חבל לזרוק בעל בגלל חתיכת עוף, אני נשוי 50 שנה,האכלתי את אשתי מרורים, היא לאמ עזבה ,כי ראתה היתרונות

אני ממליץ לך להצליב יתרונות מול חסרונות (למעט אמו, שכן בעניין זה ניתן לטפל בנפרד).

היי מיקי, קראתי את הודעתך ואף את התגובות אליה, ואתייחס לשתיים מתוך התגובות. תחילה אתייחס לתגובה של מנהל הפורום, שלדעתי צודק בדבריו. עלייך לשקול האם היחסים עם בעלך תקינים, האם טוב לכם ביחד (בלי קשר לאימו). תנסה לבחון בינך לבי עצמך את טיב היחסים, ההשקפות והשאיפות בחייכם המשותפים, אם היתרונות גוברים על החסרונות - שווה להישאר, וכמו שראשון המגיבים כתב "לא שווה לזרוק בעל בגלל עוף". כעת אתייחס אל התגובה השלישית, בה ממליצים לך לעשות חושבים וככל הנראה "לחתוך". שוב גם כאן, הייתי ממליץ להתייחס למכלול הדברים ולשקול אותם ברצינות ולא ברגע של כעס, אם אינך בטוחה כיצד לעשות זאת, אם את מתבלבלת, אובדת עצות, או מסתבכת תמיד תוכלי לפנות אל ייעוץ זוגי ממוקד שיסייע לך ולבעלך לשקול את המשך הזוגיות שלכם (ואף את ההתמודדות הנכונה עם חמתך, ישנו ייעוץ זוגי ספציפי שמסייע להתמודד עם בעיות משפחתיות כאלה ואחרות). מקווה שסייעתי ולו במעט, ובעיקר שנתתי לך את נקודת המבט החיצונית והנייטרלית. כל טוב. *** הקישור נמחק ע"י מנהל הפורום - אין לפרסם כאן או לשים לינקים ללא אישור ***

לחיים

שכחת לתשאל באטליז מאיפה העוף התקבל
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
זוגיות ונישואין
בחר
בחר