דברי חז"ל

חז"ל אמרו : "ג' דברים מרחיבים דעתו של אדם, והם אשה נאה, דירה נאה, וכלים נאים. האמת. אין לי פירוש מהי דעת רחבה , אבל אחרי י"ג שנות נישואין אני בהחלט יכול לומר שאני לא ניחן בה. ולמה זאת ? משום שאישה נאה אין לי, גם לא בית נאה. בכל הקשור לכלים נאים. ובכן יש לי כלי בהחלט נאה אבל לאור מצב הנישואין שלי אין לי בו הרבה שימוש. הבנתם ?

שאלה ברשותך

כיצד לאדם איכותי כמוך אין אישה נאה ולא בית נאה הרי לכל סיר יש מכסה ?

ועוד אמרו חז"ל

"שלושה הקדוש ברוך הוא אוהבם: מי שאינו כועס, ומי שאינו משתכר ומי שאינו מעמיד על מידותיו"

דברי חז"ל

חז"ל אמרו : "ג' דברים מרחיבים דעתו של אדם, והם אשה נאה, דירה נאה, וכלים נאים. האמת. אין לי פירוש מהי דעת רחבה , אבל אחרי י"ג שנות נישואין אני בהחלט יכול לומר שאני לא ניחן בה. ולמה זאת ? משום שאישה נאה אין לי, גם לא בית נאה. בכל הקשור לכלים נאים. ובכן יש לי כלי בהחלט נאה אבל לאור מצב הנישואין שלי אין לי בו הרבה שימוש. הבנתם ?

תשובה לדברי חז"ל

אם הנך מצטט אותם יש עוד פתגם "אין הנחתום מעיד על עיסתו". ועוד "פתגם הגאווה מוציאים את האדם מהעולם" וכאן הבעיה היא רק שלך ולא של אשתך ולא של הבית.

באם הבנתי נכון,

אז בעליו של הכלי הנאה...‏ מחפש מישהי מוכשרת,‏ מקצועית ונאה שתדע להפעיל את הכלי?? חחחחחח....

שאלה ברשותך

כיצד לאדם איכותי כמוך אין אישה נאה ולא בית נאה הרי לכל סיר יש מכסה ?

ברור

בלי הזל הם לא היו חזל אבל לכל סיר יש מכסה זה כבר מוגזם ואם האישה הייתה הסיר והגבר מכסה זה כבר לא לכל אבל להיפך בטוח תלוי בעומק הסיר הלא קיים
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: forumbot
עבור לפורום:
זוגיות ונישואין
בחר
בחר