זקוק ליעוץ

שלום לכולם. לפני כשנה גיליתי שאישתי מנהלת קשר רומנטי עם גבר שהכירה. היא הודתה בפני שאכן ניהלה קשר כזה כמה חודשיים. אך כיוון והיא אוהבת אותי היא הכריזה בפני, שהקשר נותק סופית ואין מצב בעולם שהוא יתחדש כיוון והיא הבינה מה היא יכולה להפסיד ממהלך עתידי שכזה. אני החלטתי לסלוח ולהמשיך הלאה. מיותר לציתיין שהיחסים בינינו בתקופה המידית לאחר הגילוי, לא היו כבעבר. גם מסיבה זו וגם מסיבות כן אחרות, אישתי חידשה את הקשר עם אותו גבר. בשני המקרים זה היה לזמן קצר, וככל הנראה ללא פגישות או מגע פיזי. אני שהייתי יותר דרוך מבעבר עליתי מיד על הקשר המתחדש והוא הופסק. בחודשים משז הגילו אני חש חוסר אמון באישתי, כל פעילות שלה (חברות, אינטרנט, שיחת טלפון, מיסרון, ... חשודים בעיני. היא מבחינתה אומרת שלא יהיה יותר כלום, וגם הניסיונות החוזרים לשיחה היו סתמיים. קיבלתי הבטחה שלא יהיה שום קשר שהוא עם אותו הגבר. בימים האחרונים מתברר לי ששוב היה קשר וירטואלי בינהם, וכנראה שאישתי יזמה אותו. מצב יחסינו כיום לא הכי טוב, יש רוחוק בעקבות המקרים + חוסר אמון. אנו בתהליך של טיפול זוגי. ברצוני לשאול האם ההפרה האחרונה לאחר הבטחה חד משמעי

אני ממשיך את סיפור המקרה

האם הפרה של הבטחה כה חד משמעית ועוד במהלך של ניסיון לשקם את הזוגיות באמצעות טיפול זוגי, זה בעצם אמירה ברורה שהיא אינה מוכנה לוותר על אואו הגבר?

זה אומר...

חד וחלק,‏ עליך להיפרד ממנה! נתת לה צ'אנס,‏ ניסית לסלוח,‏ ואילו היא בשלה,‏ לא מסיימת את הרומן...

אני לא בטוח

הדברים הם אף פעם לא שחור-לבן. תלוי בפרטי העניין. אני חושב שאתה צריך להעלות את זה מיידית בטיפול הזוגי, ושם לשאול בדיוק את השאלה הזאת.

זקוק ליעוץ

שלום לכולם. לפני כשנה גיליתי שאישתי מנהלת קשר רומנטי עם גבר שהכירה. היא הודתה בפני שאכן ניהלה קשר כזה כמה חודשיים. אך כיוון והיא אוהבת אותי היא הכריזה בפני, שהקשר נותק סופית ואין מצב בעולם שהוא יתחדש כיוון והיא הבינה מה היא יכולה להפסיד ממהלך עתידי שכזה. אני החלטתי לסלוח ולהמשיך הלאה. מיותר לציתיין שהיחסים בינינו בתקופה המידית לאחר הגילוי, לא היו כבעבר. גם מסיבה זו וגם מסיבות כן אחרות, אישתי חידשה את הקשר עם אותו גבר. בשני המקרים זה היה לזמן קצר, וככל הנראה ללא פגישות או מגע פיזי. אני שהייתי יותר דרוך מבעבר עליתי מיד על הקשר המתחדש והוא הופסק. בחודשים משז הגילו אני חש חוסר אמון באישתי, כל פעילות שלה (חברות, אינטרנט, שיחת טלפון, מיסרון, ... חשודים בעיני. היא מבחינתה אומרת שלא יהיה יותר כלום, וגם הניסיונות החוזרים לשיחה היו סתמיים. קיבלתי הבטחה שלא יהיה שום קשר שהוא עם אותו הגבר. בימים האחרונים מתברר לי ששוב היה קשר וירטואלי בינהם, וכנראה שאישתי יזמה אותו. מצב יחסינו כיום לא הכי טוב, יש רוחוק בעקבות המקרים + חוסר אמון. אנו בתהליך של טיפול זוגי. ברצוני לשאול האם ההפרה האחרונה לאחר הבטחה חד משמעי

מצב היחסים ביניכם גם לפני זה לא היה טוב אחרת לא הייתה מגיעה הבגידה

לא מדובר לפי דבריך בסטוץ חד פעמי יש שם קשר גם סוג מסויים של קשר רגשי ולכן אשתך כנראה חוזרת לשם אפילו אם זה רק וירטואלית כי קשה לה להתנתק והרי שום דבר לא יכול לחזור להיות ביניכם כמו שהיה כי אין אמון כי אתם רק בתחילת הטיפול הזוגי ובטח מה שהיה חסר לה ממך במערכת היחסים שלכם היא עדיין לא מקבלת ועדיין יש שם חלל אני לא אומרת שזה סוף פסוק ובטח שיש ילדים קטנים כדי לנסות לשמור על הנישואין אבל צריך להתאמץ מאוד ולא

המשך

ולא להתייאש אם רוצים לשמור על הנישואין ולמצות את נושא הטיפול הזוגי. ותמיד לדעת שבכל רע יש גם טוב או שתצליחו לשקם ויהיו לכם נישואין הרבה יותר טובים ומספקים לשני הצדדים או שבשלב מסויים תתגרשו וגם זה לא אמור להיות אסון אם זה מה שצריך לקרות. להיפך חיים יותר מעניינים, הזדמנות להכרויות ואהבות חדשות, מה רע ? אבל קודם כל לנסות לשקם, כי גם זה מה ששניכם בעצם רוצים לפי מה שכתבת

זקוק ליעוץ

חיים תחת אי אמון

מנסיון אישי אני רוצה לאמר לך שמה שהיא לא תעשה לא תוכל אתה להשיב את האמון באישה למה שהיה לפני הבגידה...וכאן אתה חייב לקבל החלטה האם אתה רוצה להזדקן ולהמשיך את חייך בחיים משותפים עם משהי שאין לך אמון בה. אני ככל שניסית להשיב את האמון לא הצליח לי ולא עזר גם הטיפול הזוגי שעברנו ביחד.

ומאז אתה ביטר מן או שהתגרשת ?

ביטרמן

אני ביטרמן מלידה, אך התגרשתי רק לאחר שהייתי נשוי 25 שנים, והיום אני במקום אחר לחלוטין, הזוגיות שלי מושתתת על ערכים אמיתיים וישרים.

זקוק ליעוץ

פעם גנב תמיד גנב

אתה משלה את עצמך שהיא תחזור למוטב,אני לא מאמין בזה ועל זה נאמר מים גנובים ימתקו חבל לך על הזמן ,כל זמן שאתה איתה אתה תייסר עת עצמך והאמון לא יחזור לעולם.תמצא את הדרך הכי נוחה עבורך לסיים את הקשר ואל תתחשב בכלום חשוב רק על עצמך ועל המשך דרכך.תפתח תיק מיד ברבנות.

לא מאמינה לה!

שלום, לדעתי ומנסיוני טוב לה לפלרטט ,והיא תמיד תחזור אליו או תהיה איתו פשוט עכשיו היא תיזהר יותר.אני אומרת ,אם בוגדים לפחות אל תשאירו עקבות.אם זו הייתה "מעידה" אהההה הייתי מבינה אך זה כבר מס' פעמים לכן היא נראת לי כבוגדנית סדרתית ולא הייתי מאמינה לה בשיט.לכם הגברים,קל יותר להאמין לנו וזו הבעיה שלכם,עם קצת דמעות שלנו ואתם נמסים לשקרים שלנו.תחשוב טוב מה לעשות כי אי אפשר לגור עם מישהו כשאין אמון אז או שאתה פחדן מלהישאר לבד או שהיא החכמה שהיא מצליחה לאמלל אותך כך.אני הייתי מעיפה אותה. תודה ובהצלחה

בדרך הנכונה

שלום היקר, תחילה אני שמח לשמוע שאתם נמצאים בתהליך של טיפול זוגי, דבר המורה על ההכרה במצב הבעייתי וברצון המשותף של שניכם להתגבר על המשבר הנוכחי. ובכן, כמו בכל תהליך בחיינו יש ירידות ועליות, ולא פעם הדבר מלווה במעידות קטנות. אני לא חושב שאתה צריך להיחפז להסקת מסקנות. לדעתי עליך להמתין עד לסיום תהליכי הטיפול הזוגי (תוך שאתה מחוייב לתהליך הטיפולי ומשקיע בו את מאמציך הכנים!). יתרה מזאת, אני חושב שכדאי שתציין בפני המטפל הזוגי שלך את בעיות האמון החוזרות ונשנות שלך, יחד איתו תוכלו לבנות את התוכנית הטיפולית להמשך התהליך. שיהיה המון בהצלחה.

לא מאמינה לה!

שלום, לדעתי ומנסיוני טוב לה לפלרטט ,והיא תמיד תחזור אליו או תהיה איתו פשוט עכשיו היא תיזהר יותר.אני אומרת ,אם בוגדים לפחות אל תשאירו עקבות.אם זו הייתה "מעידה" אהההה הייתי מבינה אך זה כבר מס' פעמים לכן היא נראת לי כבוגדנית סדרתית ולא הייתי מאמינה לה בשיט.לכם הגברים,קל יותר להאמין לנו וזו הבעיה שלכם,עם קצת דמעות שלנו ואתם נמסים לשקרים שלנו.תחשוב טוב מה לעשות כי אי אפשר לגור עם מישהו כשאין אמון אז או שאתה פחדן מלהישאר לבד או שהיא החכמה שהיא מצליחה לאמלל אותך כך.אני הייתי מעיפה אותה. תודה ובהצלחה

לדעתי

אחרי פעם אחת אפשר איכשהו להבליג כי אנשים טועים אבל אחרי שהיא הבטיחה, אני לא מאמין שהיא תאמר אמת וגם אם כן, אין סיכוי שאתה תשכח את זה וכתוצאה מכך היא תרגיש שאתה לא מאמין בה ואז היא תחזור שוב לחיקו החמים של המאהב. בקיצור, תחתוך, ומוקדם

זקוק ליעוץ

זקוק ליעוץ

אני היתי מתגרשת ממנה עם היתי במקומך

לא שהסיפור הזוי אבל...

לפעמים יש לי הרגשה שוואלה מייצרים סיפור כדי לייצר שיח
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
זוגיות ונישואין
בחר
בחר