משבר בזוגיות

אני כבר בת 52 וכיום ילדי כבר בגרו, והדברים ביני ובין בעלי השתנו הוא נוסע ואוהב לעשות דברים בלעדי ולי קשה מבחינה רגשית, אני רוצה להיפרד אך זה קשה לי. מה אפשר לעשות? אפשר לשלוח תשובה למייל : 55kofmya@walla.com

מה אפשר לעשות?

השאלה לטעמי יותר מדי פתוחה. מה לעשות? אפשר לעשות המון דברים. השאלה היא מה מטרתך. את אומרת שאת רוצה להיפרד. אבל האם את באמת רוצהה את זה, או כמו הרבה אנשים, רק אומרת את זה לעצמך? כידוע, מי שבאמת רוצה - עוזב. ברור שההצעה הסבירה ביותר היא שתלכי לשיחות ייעוץ/טיפול/אימון כדי שלא תהיי לבד במשימה. עצה מעשית אחרת קשה לי לדמיין. מה - תקחי ויטמינים? תחזרי בתשובה? יש לך בעיה אישית ובין-אישית - היעזרי במומחים.

מריוס, לאט לך.....

זה לא כל כך פשוט. לא כל מי שבאמת רוצה - עוזב. יש מגוון שיקולים. כלכליים, נפשיים. לא כל מי שבאמת רוצה לעזוב אכן מוכן נפשית לחיים של לבד. לא כל מי שבאמת רוצה לעזוב יכול להרשות לעצמו את העזיבה ברמה הכלכלית. ולא כל מי שבאמת רוצה לעזוב - באמת רוצה לעזוב. אז קצת אמפטיה. אפשר למצוא תחביבים כדי להיות עסוקה. אפשר להתנדב אם אינך עובדת ואת נמצאת לבד. אפשר ללכת ללמוד משהו. אפשר למצוא איזה חוג שמעניין וליצור מערכת חברות חדשה נפרדת. וכל זה אינו עומד בסתירה לייעוץ/טיפול/אימון כדי לברר מה באמת רוצים ולקבל כלים לכך.

הבעיה המרכזית שלה

זה לא איך למלא את זמנה,פשוט הזוגיות חסרה לה והיא אובדת עצות,ונכון אומר מריוס צריך עצת מומחים לדבר ואם זה לא יעזור היא צריכה לעשות את חשבון הנפש שלה ואף אחד לא אמר שהיא תישאר לבד עד סוף ימייה בכל גיל אפשר למצוא זוגיות אם מתפשרים כמובן, ומי שבאמת לא יכול להשאר לבד אז יצטרך כנראה להתמרמר שנים רבות.אע"פ שגם לחסרי בטחון כאלו יש ייעוץ והדרכה מקצועית.

משבר בזוגיות

אני כבר בת 52 וכיום ילדי כבר בגרו, והדברים ביני ובין בעלי השתנו הוא נוסע ואוהב לעשות דברים בלעדי ולי קשה מבחינה רגשית, אני רוצה להיפרד אך זה קשה לי. מה אפשר לעשות? אפשר לשלוח תשובה למייל : 55kofmya@walla.com

תתרגלי גם את לעשות דברים לבד

תצאי ממה שהתרגלת שנים אולי זה לא ימצא חן בעיניי בעלך וזה יביא לאיזה שינוי.

מריוס, לאט לך.....

זה לא כל כך פשוט. לא כל מי שבאמת רוצה - עוזב. יש מגוון שיקולים. כלכליים, נפשיים. לא כל מי שבאמת רוצה לעזוב אכן מוכן נפשית לחיים של לבד. לא כל מי שבאמת רוצה לעזוב יכול להרשות לעצמו את העזיבה ברמה הכלכלית. ולא כל מי שבאמת רוצה לעזוב - באמת רוצה לעזוב. אז קצת אמפטיה. אפשר למצוא תחביבים כדי להיות עסוקה. אפשר להתנדב אם אינך עובדת ואת נמצאת לבד. אפשר ללכת ללמוד משהו. אפשר למצוא איזה חוג שמעניין וליצור מערכת חברות חדשה נפרדת. וכל זה אינו עומד בסתירה לייעוץ/טיפול/אימון כדי לברר מה באמת רוצים ולקבל כלים לכך.

"קודם כל אני אמריקני, אחר־כך מזכיר המדינה של ארצות הברית ואחר־כך יהודי" גולדה בתגובה: "אנחנו קוראים מימין לשמאל" 

הבעיה המרכזית שלה

זה לא איך למלא את זמנה,פשוט הזוגיות חסרה לה והיא אובדת עצות,ונכון אומר מריוס צריך עצת מומחים לדבר ואם זה לא יעזור היא צריכה לעשות את חשבון הנפש שלה ואף אחד לא אמר שהיא תישאר לבד עד סוף ימייה בכל גיל אפשר למצוא זוגיות אם מתפשרים כמובן, ומי שבאמת לא יכול להשאר לבד אז יצטרך כנראה להתמרמר שנים רבות.אע"פ שגם לחסרי בטחון כאלו יש ייעוץ והדרכה מקצועית.

אתה יודע רק מה שהיא כתבה ולא יותר..........

כל אחד צריך לעשות את חשבון הנפש שלו. ולא בכל גיל אפשר למצוא זוגיות גם אם מתפשרים, ובדרך כלל בגילאים מאוחרים יותר מתפשרים פחות כי יודעים בעיקר מה לא רוצים. ולא כל מי שנשאר לבד נגזר גורלו להתמרמר שנים רבות. ואלה בדיוק סוג האמירות שאינן תורמות לאיש דבר.

בוודאי שכולנו יודעים רק מה שהיא כתבה

ואני עומד על זה שבכל גיל אפשר למצוא זוגיות והיו דברים מעולם ולא מעט,מדובר פה על אשה בשנות החמישים ולא התשעים. ולא התכוונתי שמי שנשאר לבד מתמרמר הכוונה אם לא הבנת להשאר עם בן זוג שעושה מה שבראש שלו מבלי להתחשב שיש אשה שהיתה איתו כל הזמן.במצב כזה עדיף לבד ואפשר למצוא זוגיות. חג סוכות שמח.

משבר בזוגיות

שיח - תתפלאי כמה זה עוזר

אומנם, אינך מפרטת יותר מידי באשר למצב מערכת היחסים שלך, ועדיין הייתי שואל תחילה האם ניסית לשוחח איתו על רגשותייך? האם הוא מודע לתחושותייך? בין אם כן ובין אם טרם שוחחת איתו\אינך מוצאת את המילים\ אינך יודעת כיצד\ אינך מצליחה להעביר לו את מה שאת חווה מבלי להיקלע לוויכוחים או מריבות, הייתי מציע לך לשקול פנייה לייעוץ זוגי כלשהו, בעזרתו תוכלו בראש ובראשונה לשוחח על תחושותיכם, ולנסות להגיע יחד לעמק השווה. בהצלחה

בחיי שאני לא מבין...

מצד אחד את טוענת שבן זוגך (זה לא חדש שיש לי בעיה עם ההגדרה "בעל") מרבה לנסוע ולבלות בלעדייך. אז בעצם את בלעדיו מספיק זמן ובכל מקרה אתם פרודים זה מזו לתקופות כאלה או אחרות. אז איפב בדיוק הבעיה ? לגלות לך סוד? הלוואי וזוגתי הייתה מניחה לי לנסוע בלעדיה כאשר אני צריך לנסוע לסידורים או משהו אחר והלוואי והייתה יוצאת לאן שרק הייתה חפצה - בלעדי. וזה לא מה שאת חושבת....

נודניק - זה אחד שכאשר שואלים אותו לשלומו - הוא באמת עונה.... emo_01.png

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
זוגיות ונישואין
בחר
בחר