המשך ל: האם ואיך לספר לה שהוא בוגד ???

סביר להניח שבתוך תוכה היא יודעת שהוא בוגד. ואם כך והיא החליטה לעצום עין איך הפניה שלי אליה יכולה להזיק ? במקרה הטוב היא תנסה לקבל ממני פרטים נוספים להפעיל חוקר פרטי ולצאת מהנישואים השקריים האלה לפחות כשידה על העליונה (אמת, כסף וכו') במקרה הרע היא תנסה לברר את זהותי, תצרח עלי שזה לא ענייני, תסנן איזו קללה ותסגור. לא ???

לא סתם אומרים "הדרך לגיהנום רצופה כוונות טובות"

אם לא עזר לך כל מה שאמרו לך קודם כל הדברים החכמים בעיני של אנשים אחרים ... לא שלי מה עוד אפשר להגיד ??

אם היא החליטה לעצום עין, למה להיכנס לשם בכח?

אם זו החלטתה, זאת אומרת שהיא כן ייודעת ומעדיפה את זה ככה. בכך שתשלחי לה מכתב או הודעה את לא עוזרת לה. זה כאילו שאת אומרת "אני יודעת יותר טוב ממנה מה טוב לה". האם את באמת יודעת מה טוב למשיהו אחר יותר טוב ממנו? ואני גם לא מבין למה לך כל כך חשוב להיכנס לשם? איפה זה מוגע בך אישית? את הצגת את זה כעניין של מצפון. אבל אם בעל המכולת שלך מעלים מסים, אצ גם מדווחת? אם מישהו מבריז מהעבודה, את רצה ומלשינה? למה דווקא פה המצפון שלך כל כך מתעורר?

לא

זה משרת את הצרכים שלך ותו לא. ואין לי שמץ של מושג מה הצרכים שלך במקרה הזה. האם חטטנות? או שעמום? או סתם רשעות? כי אין שום סיבה אחרת שתסביר את האובססיה הזו להכנס לחיים של אחרים ולנסות להפוך אותם על פיהם. זו אינה שאלה של מוסר - זו צדקנות מעושה ותו לא. אין לך זכות, לא הוזמנת, לא נשאלת ואינך מכותבת לחייהם של אחרים. ומכיוון שכך - כל התערבות אינה אלא נזק מכוון.

שאלוהים יעזור לך רננה

את לא תהי שקטה עד שתנעצי את טפרייך על הבחור ותהרסי את משפחתו ותגרמי נזק בלתי הפיך נכון שזה המצב?

"קודם כל אני אמריקני, אחר־כך מזכיר המדינה של ארצות הברית ואחר־כך יהודי" גולדה בתגובה: "אנחנו קוראים מימין לשמאל" 

צודק וויפר,

זה באמת נראה שכך...

נסי לשוחח איתו.ספרי לו שאת יודעת על בגידותיו באשתו ונראה לך שגם היא מודעת לכך.

לאשתו אל תספרי(את עלולה להרוס תא משפחתי שקיימת האפשרות לאיחוי הקרע שבו).

בשיחתך עימו עלייך להיות זהירה ולא להוקיעו בגין מעשיו.נסי להובילו אל היכולת לסגת ממעשיו הנוכחיים ולחזור לליבה של אישתו ולחיקה.

כל מילה שתאמרי לו,חייבת להיאמר בחשיבה נכונה וכל זאת כדי להייטיב עימו ולא להכשילו.

ומי בדיוק מינה אותך לתפקיד הזה של להתערב לאנשים אחרים בחיים?

אני אומר תוציאי את האף שלך מעניינים של אנשים אחרים ותעסקי בעניינייך.

עכשיו זה בדוק: חיים רק פעם אחת.

הייתי מספר רק במיקרה שהייתי בטוח ב100% שילדהם ניפגעים כלכלית ומנטלית.

לא

זה משרת את הצרכים שלך ותו לא. ואין לי שמץ של מושג מה הצרכים שלך במקרה הזה. האם חטטנות? או שעמום? או סתם רשעות? כי אין שום סיבה אחרת שתסביר את האובססיה הזו להכנס לחיים של אחרים ולנסות להפוך אותם על פיהם. זו אינה שאלה של מוסר - זו צדקנות מעושה ותו לא. אין לך זכות, לא הוזמנת, לא נשאלת ואינך מכותבת לחייהם של אחרים. ומכיוון שכך - כל התערבות אינה אלא נזק מכוון.

מסכים איתך בכל מאת האחוזים אלה !

לשם שינוי....

נודניק - זה אחד שכאשר שואלים אותו לשלומו - הוא באמת עונה.... emo_01.png

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
זוגיות ונישואין
בחר
בחר