איך בן אדם יכול להיות לא מתחשב וקר

רק לפני חודשים גילתי בעלי בגד בי שש שנים היה ריבים החלטנו על שלום בית לפני שלושה שבועות והא הפלא ופלא מה אני מגלה ? שהוא בלי בושה מתכתב עם משהי קורה לה יפיופה מתי נצא לקפה אני פשוט בשוק לא מבינה מה הולך אמרתי לו אם אתה לו אוהב אותי נתגרש ואמר שהוא מת עליי ועל הילדים ולכן עשינו שלום בית אפילו התחלתי ללכת לפסיכולוגית איך אחרי שבוע וחצי של שלום בית הוא ממשיך לפלרטט דיברנו אמר שיפסיק והנה אני מגלה שהוא ממשיך לשלוח לה ולעוד 2 מה קורה הבן אדם פשוט לא נורמלי די נמאס לי כבר אני יודעת שעשיתי הכול לשמור על הבית ועוד היחסים היו ממש טובים התקופה כי באמת ניסתי אם כול הקושי להפגין אהבה ובעיקר לילדים שלא ירגישו כי אכן משהו השתנה , אני עדיין בשוק עכשיו גילתי עוד הודעה מה עובר עליו אפילו לא בא לי להתעמת איתו כי הוא שקרן ושלום בית אני לא יעשה בכול מחיר אני חושבת שזה ממש חוצפה מיצדו כ"כ כואב לי הוא עבר כול גבול לא אכפת לו מהילדים כל כך עצוב לי המצב הקיים !

שאני אבין - במשך שש שנים הוא התכתב עם אחרות ולזה את קוראת בגידה ?

כי אם זה ככה - אז אני לא בוגד... אני סופר-בוגד !!!

נודניק - זה אחד שכאשר שואלים אותו לשלומו - הוא באמת עונה.... emo_01.png

הוא בגד בי במשך שש שניםולאחר שעשינו שלום בית

הוא מפלרטט אם אחרות איך אפשר מה הסיכוי שגם פה לא יבוד שוב פעם ?

רק לפני חודשים גילתי בעלי בגד בי שש שנים היה ריבים החלטנו על שלום בית לפני שלושה שבועות והא הפלא ופלא מה אני מגלה ? שהוא בלי בושה מתכתב עם משהי קורה לה יפיופה מתי נצא לקפה אני פשוט בשוק לא מבינה מה הולך אמרתי לו אם אתה לו אוהב אותי נתגרש ואמר שהוא מת עליי ועל הילדים ולכן עשינו שלום בית אפילו התחלתי ללכת לפסיכולוגית איך אחרי שבוע וחצי של שלום בית הוא ממשיך לפלרטט דיברנו אמר שיפסיק והנה אני מגלה שהוא ממשיך לשלוח לה ולעוד 2 מה קורה הבן אדם פשוט לא נורמלי די נמאס לי כבר אני יודעת שעשיתי הכול לשמור על הבית ועוד היחסים היו ממש טובים התקופה כי באמת ניסתי אם כול הקושי להפגין אהבה ובעיקר לילדים שלא ירגישו כי אכן משהו השתנה , אני עדיין בשוק עכשיו גילתי עוד הודעה מה עובר עליו אפילו לא בא לי להתעמת איתו כי הוא שקרן ושלום בית אני לא יעשה בכול מחיר אני חושבת שזה ממש חוצפה מיצדו כ"כ כואב לי הוא עבר כול גבול לא אכפת לו מהילדים כל כך עצוב לי המצב הקיים !

יש נשים שהבעל מפוצץ אותן במכות והן לא יהיו מסוגלות לעזוב אותו

משיקולים אלו ואחרים. יש נשים שהבעל בוגד בהן והן יודעות ולא משקיע כלום בבית ובילדים והראש שלו רק במקום אחר והן גם לא יהיו מסוגלות לעזוב אותו. כי הן מפחדות להתגרש כי הן חוששות משינוי תחשבי, מה יכול להיות יותר גרוע מהמצב בו את נמצאת? או שתשלימי עם הבגידות שלו או שתתגרשי ותפסיקי לפחד ממה יהיה הוא לא יפסיק לבגוד ומכל מה שסיפרת עליו פעם זה לא קשור אליך בכלל זה קשור אליו, בשביל להשתנות הוא צריך גם לרצות וגם לעבור טיפול פסיכולוגי עמוק. הוא לא רוצה תחשבי מה את עושה הלאה הכי נורא זה להישאר במקום שלא טוב לך כשיכול להיות לך כל כך טוב במקום אחר.

שאת אומרת מפלרטט למה את מתכוונת

האם תפסת אותו בבגידה ממש,מישהוא עקב אחריו,או משהוא דומה אלא רק התכתבויות שאינם עילה לגירושין.נכון זה פוגע ומשפיל אבל לא מספיק. קחי חוקר שיבדוק ואם יש באמת בגידה אז את יכולה להחליט אם להתגרש,ואם לא צריך טיפול זוגי. חבל לפרק משפחה כדאי לשמור על שלמותה אבל בפירוש לא בכל מחיר.

שימי הם רק מתכתבים אבל כול פעם מזמין אותה לכוס קפה

זוהי משהי מהעבודה אמנם ההתכתבויות אינה עילה לגירושים אבל איך אחרי שעושים שלום בית פחות משבוע וחצי הוא חושב לפלרטט אם משהי אחרת ככה זה התחיל ברומן הראשון והסברתי לו שהוא חייב להפסיק יש לך משפחה שמור עליה

אגיב לך בשאלה:

כמה צ'אנסים את יכולה לתת לו?! צר לי אבל...‏ כנראה שהוא מיצה את פרק נישואיו.‏ ואם תשאלי לדעתי הוא לא בנוי בכלל לנישואין,‏ הוא לא אמין,‏ נוטה לבוגדנות ו"מצפצף" על כל הערכים של להיות איש נשוי!! אז..‏ אם יש לך כבוד עצמי כלפי עצמך,‏ תהיי חזקה וקבלי את ההחלטה הנכונה,‏ ההכרחית וההגיונית.‏ לא נשארים נשואים בכל מחיר...‏ וכאן המחיר יקר/גבוה מידי...

אם לא עזבת אותו עד עכשיו

למרות כל מה שסיפרת החשק שלא לסקס אלים שלא מתאים לך והוא אומר שיש לו צורך בזה מחלת המין שהוא הדביק אותך הבגידה הארוכה הפלירטוטים אם אחרי כל זה את לא מסוגלת לעזוב אותו למרות שאת סובלת את לא תהיי מסוגלת לעזוב אותו גם אם הוא יביא כל יום אשה אחרת לבית שלכם וישכב איתה מול עינייך. את פשוט לא מסוגלת לעזוב אותו. למה ? הפחד משינוי הילדים מצב כלכלי הכל יחד תתחילי לחשוב לבד או באמצעות טיפול מה באמת עוצר מבעדך לעזוב אותו והאם באמת מה שאת חוששת ממנו, הפחד הזה שמונע ממך לעשות את השינוי הוא במקומו או שלא וכמה עוד את מוכנה לסבול יותר גרוע מהמצב שלך היום האמת שקשה לי לדמיין אני מאחלת לך שיהיה לך את הכח לשפר את איכות חייך זה תלוי רק בך את המחליטה על חייך את יכולה להתגרש תתחילי לחשוב על עצמך מגיעים לך חיים טובים יותר

החשק שלא = החשק שלו

הדס את צודקת לחלוטין וזה כנראה

נובע מהחשש להיות לבד עם 3 ילדים לא יודעת כבר ... אני רק יודעת שאסור לי לשתוק ולוותר עם כול גודל הכאב אני בטוחה שאמצא את הפיתרון , לשוחח עימו אין לי מה הוא כולו שקר אחד גדול חבל על המאמץ הוא תמיד ידע איך לחרטט אותי לא עוד .

שימי הם רק מתכתבים אבל כול פעם מזמין אותה לכוס קפה

זוהי משהי מהעבודה אמנם ההתכתבויות אינה עילה לגירושים אבל איך אחרי שעושים שלום בית פחות משבוע וחצי הוא חושב לפלרטט אם משהי אחרת ככה זה התחיל ברומן הראשון והסברתי לו שהוא חייב להפסיק יש לך משפחה שמור עליה

אם כך צריך להחזיר לו באותה מטבע

עד שגבר מצליח לפרלטט עם אישה אחת,אישה אחת יכולה לפרלטט עם עשרה גברים. על זה נאמר מידה כנגד מידה.

אני לא יודעת איזה טיפוס הוא

אבל אם הוא לא עוזר בבית ורק מה שנקרא מביא משכורת ואולי אפילו זה לא אולי באמת עדיף לך בלעדיו אולי בסופו של דבר תראי שאפילו יותר קל לך.

אם כך צריך להחזיר לו באותה מטבע

עד שגבר מצליח לפרלטט עם אישה אחת,אישה אחת יכולה לפרלטט עם עשרה גברים. על זה נאמר מידה כנגד מידה.

בדיוק !!!

מזל שאנחנו קצת יותר בררניות ממכם הגברים אחרת תאר לעצמך מה היה קורה...

הוא בגד בי במשך שש שניםולאחר שעשינו שלום בית

הוא מפלרטט אם אחרות איך אפשר מה הסיכוי שגם פה לא יבוד שוב פעם ?

גם אני לא מפסיק לפלרטט עם אחרות....

ועד היום אף אחת עוד לא נכנסה מזה להריון (עד כמה שאני יודע...).

נודניק - זה אחד שכאשר שואלים אותו לשלומו - הוא באמת עונה.... emo_01.png

אמוץ אני לא מבינה, פתאום אתה קורא סלקטיבי

הבן אדם בגד בה שש שנים ניסתה לשקם, שיתפה כי היא מנסה לבוא לקראתו במיטה, הוא אוהב במיטה מה שהיא לא. שיתפה כי גילתה שהדביק אותה במחלת מין ועכשיו מפלרטט עם אחרות בזמן שהיא מנסה לשקם נו באמת אמוץ
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
זוגיות ונישואין
בחר
בחר