הכאפה באה לסמן מי הוא הגבר כאן :)

"קודם כל אני אמריקני, אחר־כך מזכיר המדינה של ארצות הברית ואחר־כך יהודי" גולדה בתגובה: "אנחנו קוראים מימין לשמאל" 

צודקת סימה.‏ אלימות

היא לא הדרך לפתרון בעיות,‏ אבל אני חושבת ששימי לא באמת התכוון ל"סטירה מצלצלת"‏...‏ הוא רק התנסח כך...

שוגי...

זה לא משתמע לשתי פנים.

הכאפה באה לסמן מי הוא הגבר כאן :)

צודקת סימה.‏ אלימות

היא לא הדרך לפתרון בעיות,‏ אבל אני חושבת ששימי לא באמת התכוון ל"סטירה מצלצלת"‏...‏ הוא רק התנסח כך...

האמת שאני הייתי עוזב מייד

בחורה שמרימה יד.

לפי הבנתי יש שני סוגי מקרים שונים בתכלית (בעצם זה רצף)

בקצה האחד של הרצף יש את האישה המוכה (וגם, בעלים מוכים יש), אשר בעצם "מכורה" למערכת היחסים הפוגענית. היא נוטה לא להתלונן במשטרה, וגם אם כן, היא מתחרטת בלחץ הבעל או הילדים או ההורים או מפחד שלה עצמה ומבטלת את התלונה. הבעלים הללו אכן הולכים חופשיים. בקצה השני ישנם גברים רבים שהגיעו למעצר או כלא בגלל תלונת שווא. יש המון מקרים כאלה, ונשים רבות יודעות שהמשטרה (בצדק) לא חושבת פעמיים ועוצרת גבר כזה, לרוב, עם שופט ידידותי למשטרה, עד גמר ההליכים (לכך התכוונתי ב"ששה חודשים"). במשפט כבר קורה מה שקורה. באמצע, בין שני הקצוות הללו, יש עולם ומלואו, ויש קורבנות אלימות משני המינים. חייבים להודות: למשטרה לא תמיד יש כלים להבחין בין בעל מכה אמיתי לבין אישה נקמנית במהלך גירושין. אכן עולם לא מושלם.

לצערנו שמענו עכשיו

על ההתעללות הקשה בילדים ונשים וכמו שראית כמוני בטלביזיה גם שרותי הרווחה ידעו וגם המשטרה ידעה ולא נעשה דבר לפחות מצד המשטרה.ואם אחת הנשים לא היתה בורחת ומתלוננת מי יודע כמה שנים זה היה עוד נמשך.

לא שימי!זה לא מתפקידי.כמו שלא מתפקידך להציע לו "להוריד לה כאפה מצלצלת".

אלימות בבית סיפרך,לא בבית סיפרי

אז אני מעריך שגם את לא היית

מרימה יד על בן זוגך.אבל היא כנראה לא למדה בבית ספרך.

בחורה שמרימה יד.

חחחחח...‏ שימי,

היית עוזב אחרי ש"החטפת" לה חזרה?‏

אז אני מעריך שגם את לא היית

מרימה יד על בן זוגך.אבל היא כנראה לא למדה בבית ספרך.

למען האמת...

שניכם,לא.

בחורה שמרימה יד.

לפני שהיית נותן לה"סטירה מצלצלת"?

או אחריה?

חחחחח...‏ שימי,

היית עוזב אחרי ש"החטפת" לה חזרה?‏

ממש רגע לפני

שימי,‏ ממך זו

התשובה לה בדיוק ציפיתי...‏ יום טוב לך ולכולם..
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
זוגיות ונישואין
בחר
בחר