אני לא יודע מה הוא אמר לך

אבל אולי את יכולה לומר לעצמך את הסיבה האמיתית? זה יכול להיות בעיות בזוגיות, אבל זה בהחלט יכול להיות סקס נטו. רק הארבעה חודשי הריון? זה מה שהפריע לו? לא שאי אפשר לקיים יחסים במהלך הריון, אבל מה היה לפני?

היה טוב

מעולם לא היה חסר לו סקס, כפי שאמרתי גם אנחנו הנשים אוהבות סקס ובגלל זה אני ממש לא מבינה את פשר העניין... אז 4 חודשים לא היה סקס, מה קרה??? בגלל זה לפזול לכיוונים אחרים? ועוד לאשה שהיא עצמה נשואה? המצחיק הוא שדיברתי עם מישהו שמכיר את האשה הזו והוא אמר לי שבעלה בקושי בבית אז חסר לה צומי..תודה רבה, בגלל זה את מנהלת רומן טלפוני עם בעלי? זה משגע אותע כל הדברים האלה, יכול להיות שאני תמימה מידי אבל תמי דחייתי באופוריה שאצלי זה לא יקרה..

לא יודעת

אני בעצמי לא יודעת מה אני רוצה. יש לי 2 תינוקות בבית ומי אמר שבחוץ מחכה לי משהו יותר טוב? מצד שני, "בעלי" פוזל לצדדים והאמת היא שעד עכשיו לא קיבלתי ממנו תשובה ברורה לעניין הזה, הוא מתחרבש עם עצמו, נראה לי שגם הוא לא יודע למה. הוא מצידו כל הזמןן אומר לי שהוא אוהב אותי ומבחינתו כל עוד לא ביצע את האקט, זו לא בגידה. שבוע הבא הוא מתחיל טיפול אצל פסיכולוג, זה היה אחד התנאים שלי לעצם הישארותו בבית. מכאן ואילך, אני כבר לא יודעת מה לעשות. כל פעם שאני רואה אותו, אני נזכרת בהודעות המגעילות האלה.

הוא לא פוזל תרתי משמע

הפזילה אצלו היא טבעית.

הי מתוקה, אני לא רוצה להיות רעה

אבל תוודאי שהוא הולך לפסיכולוג ולא למקום אחר ... לפעמים קשה להפסיק ואת לא יכולה להיות באמת בטוחה שהוא הפסיק והוא לא רק זהיר יותר. יפה שהוא מסכים ללכת לטיפול תנצלו את זה עד הסוף לראות לאיזה כיוון אתם הולכים... שני תינוקות בבית זה קשה ... זו באמת תקופה שהמיניות לא בשיאה אצל האשה אולי אם גם הוא יקום בלילה לשני תינוקות יהיה לו קצת פחות חשק ... אולי זה העניין ? את מטפלת בהם לבד ... מותשת והוא ... יש לו את החיים הטובים ... קחי את זה כמו שלקחת בהתחלה, הוא לא כמעט בגד הוא בגד ... אבל גם על בגידה אפשר לסלוח... נצלו את הטיפול טוב לשקם את הבעיות האמיתיות. אני חושבת שאף אחד לא מגיע לבגידה סתם לא גברים ולא נשים. את יכולה בהמשך למצוא את המקום בליבך לשלוח אבל כאמור נצלו את הטיפול עד הסוף כדי שזה לא יחזור על עצמו. בכל מקרה לא כאן בפורום תקבלי את התשובות האמיתיות לשאלות למה הוא בגד זה יתברר בהמשך במהלך הטיפול וכאמור גם הוא לא בהכרח יודע את התשובות... כתבת זאת בעצמך.

אל תלכלכי הוא עדיין לא בגד.

מה זה נותן לך?

כל השיחות האלה עם בנות אחרות? משעמם לך בחיים? חסרים ריגושים? אני לא מבינה מה הקטע הזה!

מה נותנת לך שיחה עם חברה בבית קפה ?

נודניק - זה אחד שכאשר שואלים אותו לשלומו - הוא באמת עונה.... emo_01.png

אמוץ בחייאת ....

טיפוסים כמוך אין הרבה גם נאמנים וגם שאוהבים להתקשקשש עם כל העולם ובהיותך משורר דגול ומלא רגש שאוהב להתקשקש, אשתך שיודעת עם מי יש לה עסק סולחת לך בלית ברירה. הוא שולחת הודעות אירוטיות... בגידה ללא ספק. אתה נותן לה את הדרך הכי גרועה ללכת בה, לשכנע את עצמה שבעלה לא עשה כלום ולטמון את הראש בכל. זו דעתי הצנועה ומה שלומך חוץ מזה ?

וואלה הסמקתי ...

לא משור ולא דגול ובטח שלא צדיק. אולי סתם בחור טוב - אבל לפחות אישתי לא חושבת ככה. ובמקום שמי שמתלוננת תשב לבן זוגה על הורידים (מה שלצערי אישתי דווקא כן עושה - שתשחרר לו קצת חבל וגם כן תתפוס עצמאות בעצמה. חתונה זה לא צו מעצר וטבעת נישואין זה לא אזיקים !!! חוץ מזה... אצלי פחות או יותר סביר וברוך השם / אני נושם

אני שמחה לשמוע אותך אמוץ הקוץ

לונג טיים נו סי... ומה שלומך בימים טרופים אלה?

הי מתוקה, אני לא רוצה להיות רעה

אבל תוודאי שהוא הולך לפסיכולוג ולא למקום אחר ... לפעמים קשה להפסיק ואת לא יכולה להיות באמת בטוחה שהוא הפסיק והוא לא רק זהיר יותר. יפה שהוא מסכים ללכת לטיפול תנצלו את זה עד הסוף לראות לאיזה כיוון אתם הולכים... שני תינוקות בבית זה קשה ... זו באמת תקופה שהמיניות לא בשיאה אצל האשה אולי אם גם הוא יקום בלילה לשני תינוקות יהיה לו קצת פחות חשק ... אולי זה העניין ? את מטפלת בהם לבד ... מותשת והוא ... יש לו את החיים הטובים ... קחי את זה כמו שלקחת בהתחלה, הוא לא כמעט בגד הוא בגד ... אבל גם על בגידה אפשר לסלוח... נצלו את הטיפול טוב לשקם את הבעיות האמיתיות. אני חושבת שאף אחד לא מגיע לבגידה סתם לא גברים ולא נשים. את יכולה בהמשך למצוא את המקום בליבך לשלוח אבל כאמור נצלו את הטיפול עד הסוף כדי שזה לא יחזור על עצמו. בכל מקרה לא כאן בפורום תקבלי את התשובות האמיתיות לשאלות למה הוא בגד זה יתברר בהמשך במהלך הטיפול וכאמור גם הוא לא בהכרח יודע את התשובות... כתבת זאת בעצמך.

אז אל תהיי......

היתה לבן אדם נפילה קטנה.זה קורה במשפחות הכי טובות. הוא מבקש סליחה מודה בטעותו,ולראיה מוכן ללכת לטיפול. אסור שהיא תאבד את האמון.גם על בגידה ניתן ואפשר לסלוח. ולך גברת נחמדה,באמת אין הרבה בחוץ.תני לזה צ'אנס ותעשי הכל על מנת לשקם. ראי את ילדייך לפניך גם על בגידה אפשר לסלוח.בהצלחה

גברת סימה הנכבדה

צר לי לבשר לך שאת סובלת מבעיות בהבנת הנקרא לא כתבתי בעצמי שעל בגידות אפשר לסלוח כתבתי, תקראי שוב.... אבל לסלוח באמת ובמסגרת טיפול והבנת הסיבות ומציאת פתרונות אמיתיים לבעיות האמיתיות ולא לסלוח במסגרת טמינת הראש בחול בשל אילוצים כלכליים והרגשה של חוסר ברירה בגלל שיש ילדים תוך שכנוע עצמי שהוא לא באמת בגד. כשהיא הגיעה לפה היא היתה מאוד ריאלית ולא טמנה את ראשה בחול אבל את ואמוץ מבלי להתכוון עוזרים לה ללכת בכיוון של טמינת הראש בחול. ובקשר לבעיות שיש לך בהבנת הנקרא לדעתי יש לזה סיבה אחת... אבל אני לא אתחיל להתלכלך

בעיות בהבנת התגובה.

גברת לא רוצה להיות רעה המכובדה. אני לא חושבת שהיא טומנת את ראשה בחול.והיא מאוד ריאלית. אבל למה לערער את הבטחון המעורער שלה ממילא? היא יודעת שמשהו לא בסדר שם.ועובדה שהיא שלחה אותו לטיפול כתנאי. אז למה להגיד לה"תבדקי שהוא באמת הולך לפסיכולג או שהוא נזהר יותר" את לא באמת יודעת מה באמת קרה שם.תני לה לתת לו צ'אנס. ובקשר לכל השאר דווקא הסכמתי איתך ואפילו חזרתי על זה ועכשיו אל תתני לי להתלכלך

נו ... כתבתי שאני לא רוצה להיות רעה

אז התחלק לי... קורה גם לגברות הכי מכובדות שיש ואכן יתכן שגם לי יש לעיתים קשיים בהבנת הנקרא מאותה סיבה שלך יש, נראה לי

אז אל תהיי......

היתה לבן אדם נפילה קטנה.זה קורה במשפחות הכי טובות. הוא מבקש סליחה מודה בטעותו,ולראיה מוכן ללכת לטיפול. אסור שהיא תאבד את האמון.גם על בגידה ניתן ואפשר לסלוח. ולך גברת נחמדה,באמת אין הרבה בחוץ.תני לזה צ'אנס ותעשי הכל על מנת לשקם. ראי את ילדייך לפניך גם על בגידה אפשר לסלוח.בהצלחה

מה דעתך גברת סימה המכובדה

האם באמת קל לסלוח למשל האם מרוקאיות עצבניות באמת סולחות בקלות?

היה טוב

מעולם לא היה חסר לו סקס, כפי שאמרתי גם אנחנו הנשים אוהבות סקס ובגלל זה אני ממש לא מבינה את פשר העניין... אז 4 חודשים לא היה סקס, מה קרה??? בגלל זה לפזול לכיוונים אחרים? ועוד לאשה שהיא עצמה נשואה? המצחיק הוא שדיברתי עם מישהו שמכיר את האשה הזו והוא אמר לי שבעלה בקושי בבית אז חסר לה צומי..תודה רבה, בגלל זה את מנהלת רומן טלפוני עם בעלי? זה משגע אותע כל הדברים האלה, יכול להיות שאני תמימה מידי אבל תמי דחייתי באופוריה שאצלי זה לא יקרה..

יכול להיות מאוד שאם באמת היה טוב, זה קשור רק אליו ולא אליך

קשור למבנה האישיות שלו ללחצים שיש לו בחיים שלא באשמתך והוא מחפש "מקום לברוח" אליו לכן זה שהוא הסכים ללכת לטיפול פסיכולוגי זה מצוייו תהיי סבלנית. תחזיקי מעמד ושיהיה לכם בהצלחה. להתגרש תמיד אפשר ... באמת אין מה למהר ובינתיים תסנג'רי אותו קצת שיקום לתינוקות בלילה, מה יש ... ככה אם הוא יהיה עייף מאוד גם ירד לו החשק.

ולמה לי אין את הטלפון שלך עדיין ... חשבתי שגם אנחנו חברים ...

עכשיו נעלבתי

חברים יש רק באגד ...

מה דעתך גברת סימה המכובדה

האם באמת קל לסלוח למשל האם מרוקאיות עצבניות באמת סולחות בקלות?

לטעות זאת תכונה אנושית

לסלוח זאת מעלה אלוהית.......

וואלה הסמקתי ...

לא משור ולא דגול ובטח שלא צדיק. אולי סתם בחור טוב - אבל לפחות אישתי לא חושבת ככה. ובמקום שמי שמתלוננת תשב לבן זוגה על הורידים (מה שלצערי אישתי דווקא כן עושה - שתשחרר לו קצת חבל וגם כן תתפוס עצמאות בעצמה. חתונה זה לא צו מעצר וטבעת נישואין זה לא אזיקים !!! חוץ מזה... אצלי פחות או יותר סביר וברוך השם / אני נושם

חחח :) אשתך יושבת לך על הווריד

לי יש חברה שאני מת עליה בלשון המעטה.. אני מקווה שלא תשתנה אחרי החתונה :) אני ממש רגיש שיושבים לי על הווריד.. שלא נדע....

"קודם כל אני אמריקני, אחר־כך מזכיר המדינה של ארצות הברית ואחר־כך יהודי" גולדה בתגובה: "אנחנו קוראים מימין לשמאל" 

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
זוגיות ונישואין
בחר
בחר