17.03.11 | 19:55

לטעות זאת תכונה אנושית

לסלוח זאת מעלה אלוהית.......

לסלוח זו אכן מעלה אלוהית

במיוחד למרוקאית עצבנית
18.03.11 | 06:33

אני שמחה לשמוע אותך אמוץ הקוץ

לונג טיים נו סי... ומה שלומך בימים טרופים אלה?

כמו שאמרו חז"ל - ברוך השם / אני נושם

נודניק - זה אחד שכאשר שואלים אותו לשלומו - הוא באמת עונה.... emo_01.png

18.03.11 | 07:34

היה טוב

מעולם לא היה חסר לו סקס, כפי שאמרתי גם אנחנו הנשים אוהבות סקס ובגלל זה אני ממש לא מבינה את פשר העניין... אז 4 חודשים לא היה סקס, מה קרה??? בגלל זה לפזול לכיוונים אחרים? ועוד לאשה שהיא עצמה נשואה? המצחיק הוא שדיברתי עם מישהו שמכיר את האשה הזו והוא אמר לי שבעלה בקושי בבית אז חסר לה צומי..תודה רבה, בגלל זה את מנהלת רומן טלפוני עם בעלי? זה משגע אותע כל הדברים האלה, יכול להיות שאני תמימה מידי אבל תמי דחייתי באופוריה שאצלי זה לא יקרה..

אם היה טוב לפני, אז 4 חודשים זה לא תרוץ

אבל את בטוחה שהיה טוב? הכמות פחות חשובה מהאיכות..
19.03.11 | 10:28

מה נותנת לך שיחה עם חברה בבית קפה ?

מה קשור???

מה אתה משווה בכלל??? חברה מול מישהי או מישהו שאתה מכיר דרך האינטרנט? איזה שטויות!
20.03.11 | 11:18

מה הקשר ? בירה נשר ...

עכשיו ברצינות. בדיוק כמו שאת יושבת שעות בבית קפה (ואם את לא - אז רוב הנשים כן) וסתם מעבירה את הזמן בשיחת חולין על כל נושא שבעולם, כך אני - ולא רק אני - מעביר את הזמן בשיחות חולין במייל, בטלפון ובצ'אט. אף אחת עוד לא נכנסה מזה להריון בדיוק כמו שאף אחת מאלה שאני בקשר איתן - עוד לא גרמה לי לרצות לקפוץ ממגדלי עזריאלי.

נודניק - זה אחד שכאשר שואלים אותו לשלומו - הוא באמת עונה.... emo_01.png

20.03.11 | 16:59

לרצון לקפץ ... אתה אומר אחראית רק אשתך שתחיה

06.02.17 | 17:54
יש לי בעיה קשה שאני לא יודעת כיצד לפתור אותה. לפני כשבוע גיליתי כי בעלי היקר נמצא בקשר טלפוני ובקשר של הודעות עם בחורה שהכיר בעבודה. הבחורה הינה אשה נשואה עם ילדים, מהמגזר הדתי. בהודעות שראיתי בנייד שלו, היו הודעות אירוטיות...כשהתעמתתי עם בעלי, הוא טען כי הקשר היה טלפוני בלבד, הם לא נפגשו (היא לא גרה באזור מגורינו) וכי כל זה היה סתם מתוך שעשוע, הוא מצידו לעולם לא היה נוקט באקט פיזי ולא היה "בוגד" ממש כפי שהוא מגדיר זאת. לנו יש 2 ילדים, כל הסיפור הזה קרה בזמן שהייתי בהיריון והוא טוען כי לא התייחסתי אליו בזמן הזה והוא חיפש צומי במקום אחר. הבעיה היא-מה אני עושה עכשיו? אני מצידי רוצה להתגרש, אך אני חושבת על 2 הילדים שלי. מצד שני, אינני סומכת עוד על בעלי ומבחינתי הוא בגד ללא כל עוררין. אני במצב קשה מאוד ולא יודעת מה לעשות. אשמח באם תייעצו לי. תודה.
עבור לעמוד
1, 2, 3
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
זוגיות ונישואין
בחר
בחר